Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Kto má toto na starosti?

ahojte tato tema tu trosku nepatri ale prosim dufam ze niekoho najdem kto mi poradi ..... mam takyto problem ...chodila som na jedno druzstvo po mlieko pre deti ved ze kvalita ... v predajni nik nebol tak sme sa vybrali niekoho hlaadat moj muz musi vsade snorit nos a nahodou zasiel do stajne kde boli kravy nik tam nebol a sama som bola zvedava ako to tam chodimi tak sme tadial presli cez tu halu kde bolo asi 300 krav no poviem vam plakala som ked sme od tial vysli naposledy som vtedy pila mlieko ... hned pri vchode za rohom lezala zdochnuta krava a baran uz tam mohli byt min dva dni lebo pachli a zas tak teplonebolo isli sme dnu napocitali sme len letmo 10 krav ktore mali nesmierne zapalene a zahnisane vemena a normalne ani na nohe nemohli stat od bolesti celu skrvavenu a zhnisavenu ranu mali na vemene milion kuch ich stipalo ..bola tam krava co porodila teliatko no zial lezalo pri nej mrtve a ta krava ho lizala bucala normalne moj chlap mal slzy v ociach hrozne ....rozne extremne hrce ktore nemohli byt normalne a myslite ze ich tam niekto lieci nie vecer pridu podoja hotovo predaju naroboia syru ahotovo a pracovnici hruza stary alkoholici ktory si vybyjaju zlost na zvieratach elektrickymi kablami a ratazmi tiez by somm o tomto vedela pisat strasne ma to trapy lebo akj ked su to len kravy ovce ci byky su to zive stvorenia ktore tiez maju cit anezasluzia si takyto zivot chcem radu ci viete kto ma nad touto organizaciou dohlad alebo niecopodobne lebo niekto ich musi financne dopovat no neriesi kam idu financie urcene na vetreinarou alebo stravu pre zvierata viem ze to nezmenim no aspon budemmat svedomie ciste dakujem za radu a pochopenie

seahorse27
18. máj 2016

Udat na policii za tyranie zvierat, pripadne kontaktovat Slobodu zvierat...zvazila by som aj media.

lovelly26
18. máj 2016

toto mi pride troska dost prehnane.. robila som vo firme ktora vlastnila zive zvierata a poznala kopec dalsich producentov a toto nikde nebolo... inak aby som ti odpovedala veterinarna sprava - tam mas dat podnet na presetrenie zanedbanej starostlivosti. Keby toto bola pravda tak je to protizakonne a hlavne situacia je na okamzite zatvorenie farmy ...

paulucha
18. máj 2016

urcite by som to nahlasila na policiu aby to zacali riesit. Neviem ci by som isla do medii to asi skor nie ale na policiu urcite !

miriam11
18. máj 2016

Ihned by som to nahlasila na veterinarnu spravu, na policiu nie. Nahodou by tam mohli mat na policii znameho, ktory by im dal vopred echo a nic by sa nepresetrilo. Pisomny podnet.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli