Kto objednáva zo sportsdirect z Anglicka?

lawel
26. mar 2012

rada by som objednala pre dcerku tenisky ak náhodov niekto objednávate

fleury
12. mar 2013

@darinka54 kolko si platila postovne pri bicykli a za aky cas prisiel?

dada1212
12. mar 2013

@sofokleska To záleží fakt od značky. mám tepláky adidas na 13 rokov a tie fakt nie sú veľké, skôr malé, tie by mali sedieť. Ale takisto mám aj tepláky everlast a tie mi prídu ako nejaké L-ko v obchode.

lucik194
12. mar 2013

no v BA je obchod v avione a musim priznat, zabudnite...... kupovala som veci pre malu cez net a aj z postovnym ma to vyslo menej ako ked som ich videla na zivo v obchode. Hlavne veci vo vypredaji co na stranke stoja 1-2 libry stoja v BA v avione 5-6 eur. plus vyber detskych veci je naozaj fakt maly a teda pre baby 3/4 veci v obchode su len v ruzovej farbe a nasa princezna teda nie je nejaky fanusik ruzovej.....
damske a panske je velky vyber

pupawka800
12. mar 2013

Ahojte baby ze sa tak vkradam na vasu stranku.Ale chcem sa spytat ci nemate nahodou zaujem o Swarovsky vyrobky nausnicky privesky hodinky.Okrem hodiniek je to vsetko moja rucna praca.vsetko mam opuncovane ze je to striebro..Ak mate zaujem piste mi do spravy🙂 Mam super ceny.Nausnicky plus privesok za 9EURO

lenkalienkava
12. mar 2013

ahojte potrebujem poradit,chcem si z tej stranky objednať ale neviem akú velkosť tam mám napísať ja mám č.37 (obuv) a malá má 22.5 tak aké číslo si tam mám napísať?a ešte jedna otázočka,chcela by som objednať spiderman trička len najvacsia velkost tam je napísaná 18-24,kde mám hladať väčšie??

sofokleska
12. mar 2013

@lenkalienkava 37 je 4 ostatne žiaľ neviem 😉

seba1
12. mar 2013

@lenkalienkava http://www.evolutionsport.sk/tabulky-velkosti
Pri tričkách si klikni veľkosť 2-3 roky, dojčenské je do 24 mesiacov, potom sú iné veci od veľkosti 2-3 roky.

lenkalienkava
12. mar 2013

@sofokleska dakujem 🙂

lenkalienkava
12. mar 2013

@seba1 dakujem 🙂 hadam dobre objednám

darinka54
12. mar 2013

@fleury Ahoj 5-6 prac dni ked som ja kupovala bycikel to bolo este za 20eu ale teraz je to na vahu priblizne je to asi 9,99 len ked bycikel objednas 🙂

darinka54
12. mar 2013

@liluu Ahoj pockaj este chvilu aj ja som objednavala utorok ale mne by to malo prist uz zajtra dufam.lebo uz sa mi stalo ze nic nepisali len stale ze caka na spracovanie potom do 5 prac.dni mi dosiel balik uz som sa bála ze sa nieco stalo a ze mi neposlú balik ale potom bolo vsetko ok. bud pri telefone ak by Ti nahodou volal kurier

darinka54
12. mar 2013

@fleury 9,99 je na dospeli bycikel ale pri detskom je postovne 15,99 neviem tak podla coho davaju postovne 🙂

liluu
12. mar 2013

@darinka54 dakujem za odpoveď balik už prišiel 🙂 jupí

fleury
12. mar 2013

@darinka54 dakujem 🙂 a za ako dlho ti to prislo od objednania?

zden2
12. mar 2013

Ahojte... mám na vás otázočku... je tu niektorá z vás ktorá by mi poradila ako nakupovať cez sportsdirect.com ??? mám dosť veľkú objed. sama pre seba a tak by som si to obj. sama. Ide mi o to napr. že či ceny ktoré sú v eurách uvedené na stránke platia alebo mám ešte rátať kurz. rozdiel... (keďže sa to na vrchu dá prepnúť na Eur alebo Libry alebo iná mena...) som s toho trošku jeleň... 😝 😅 tak ak by ste boli niektorá ochotná mi pomôcť budem nesmierne vďačná... ďakujem ....

seba1
12. mar 2013

@zden2 ceny v eurách sú správne a platia, potom ešte to poštovné.

zden2
13. mar 2013

@seba1 ĎAKUJEM VEĽMI PEKNE!!!! 😵

kacena1159
13. mar 2013

Žienky čo objednávate zo sportsdirect.com objednávali ste už polovičné plavky???? Ako sedia veľkosti????

zden2
13. mar 2013

No a aby som už bola za úplného jeleňa 😅 ešte sa vás spýtam ako je to s úhradou??? bežne z účtu??? či ako??? 😨

kacena1159
13. mar 2013

@zden2 no to si zadáš tam keď si vytváraš účet číslo účtu a platnosť karty a trojčíslie čo má na karte a to ti budú strhávať z účtu normálne ako platbu kartou len si over či máš v banke nastavenú platbu do zahraničia a najvyšší limit ja mám denný limit 1500€

darinka54
13. mar 2013

@fleury 5-6 prac dni

lila0212
13. mar 2013

Objednavala som 1.x zo sportdirectu a strhlo mi o 30€ viac posty ako bolo pisane. Neviete poradit preco? Vratia mi nieco nazad?

darinka54
13. mar 2013

@kacena1159 ahoj ja som si akurat teraz objednala a dneska mi to prislo su super adidas plavky. ja nosim 38 objednala som 36 velmi pekne sedia su nadherne 🙂

kacena1159
13. mar 2013

@darinka54 ok ďakujem 🙂

gubcikova
13. mar 2013

baby.my sme teraz zaplatili a nejaký tovar nemali.tak čakám.kedy vrátia peniaze?a chcem sa spýtať:teda balík sme prešvihli,bol 5120g.kedže tovar nemali robí balík pod 5kg vrátia aj to poštovné?

lila0212
13. mar 2013

Ako dlho trvalo kym vam prisiel mail pri prvej objednavke?Lebo objednavali sme o 16,30 a este neprisiel

remur
13. mar 2013

@lila0212 Skuste pockat do zajtra

lila0212
13. mar 2013

@remur no nic ine nam neostava 🙂 😀

katika82
13. mar 2013

no stým číslovaním je to teda všelijaké. ja som na vianoce objednávala mikinu miss fiory veľkosť S sedí tak na M-ko, malému som teplákovú súpravu londstale 3-4 roky mikina mu je akurát a tepláky tak na 5 rokov, potom som objednávala tričko slasinger polokošelu L a sedí na XL, teraz chcem zasa objednávať tak uvidím ale chcem hlavne malému botičky veľkosť má tak 17 cm tak idem C9 kukala som čo máme doma niky tak tie sú C7 a boli mu cez leto už dosť malé. neviem aké máte vy skúsenosti?

lila0212
14. mar 2013

@seba1 Vcera vecer som objednavala cez spordirect do dnesneho dna mi neoprisiel meil a pozastavilo mi v banke o 30€ viac ako bola objednavka s postou je to mozne?Astale sa pise ,ze objednavka sa spracovava.neviete poradit