Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Kto vie urobiť monogram na počítači?

j_ank_a
11. máj 2014

ahojte.. najde sa tu niekto, kto by mi vedel inicialy mena a priezviska spravit do nejakej ozdobnej formy na PC??
dakujem...
😉

j_ank_a
autor
11. máj 2014

skusala som spajat aj rozne ozdobne pisma, ale vhodne som nenasla...

samo_blaho
11. máj 2014

@j_ank_a Aké písmená a na čo to bude?

j_ank_a
autor
11. máj 2014

@samo_blaho su to inicialy manzelovho prezviska a potrebujem to dat vygravirovat na pamatnu vec... len potrebujem obrazok v jpg, alebo v comsi podobnom, aby im to gavirovacka zobrala... vedel by si to? a cena?

samo_blaho
11. máj 2014

@j_ank_a ešte tak vedieť tie iniciály...?

j_ank_a
autor
11. máj 2014

@samo_blaho inicialy su J C alebo C J, podla toho, ako to bude lepsie vizerat... pocuj, pytas sa len tak, alebo to vies spravit??? dost by mi to pomolo... teda ak by to bolo za rozumnu cenu... 😀 ja som ich hladala aj na nete, ale co mi naslo, boli len moc prezdobene inicialy, ktore ani neboli nejak rozoznatelne...

samo_blaho
11. máj 2014

@j_ank_a modern style:

j_ank_a
autor
11. máj 2014

@samo_blaho dakujem, toto a mnohe ine mam uz ,,preluskane,, skusala som mnozstvo programov, a keby sa mi dali rozumne sombinovat ozdobne pisma, tak to spravim... uz to skusam asi mesiac... uz mi s tych fontov zacina hrabat 😀 😀 ale aj tak som ti vdacka za snahu... 😀 ale skor sa asi budem musiet hladat nejakeho grafika.. 😉

samo_blaho
11. máj 2014

@j_ank_a má tam byť asi nejaký motív alebo obrázok?

j_ank_a
autor
11. máj 2014

@samo_blaho ziadny obrazok, len cisto inicialy... ale este sme nenasli take, ktore by sa nam pacili..ono to pojde gravirovat na formu, ako logo ... musi to byt nieco jednoduche, nie prezdobene a aby bolo jasne, ze to je JC

samo_blaho
11. máj 2014

@j_ank_a tak už len ten profesionál, a pekné vyberte..

j_ank_a
autor
11. máj 2014

@samo_blaho no ine mi asi neostava... a dakujem za cas... 🙂

Tu začni písať odpoveď...

Odošli