Ktorá diskusia vám utkvela v pamäti a chceli by ste vedieť, ako sa tí dotyční majú teraz?

9. sep 2022

Ahojte. Rada tu čítam niektoré zaujímavé diskusie, občas som zhrozená čo všetko sa deje v kuchyni "u susedov" , aké sú nevyspytateľné ľudské osudy, aké rozmanité sú tie ľudské trápenia. A občas sa pristihnem pri myšlienke, že by som rada vedela ako jednotliví ľudia nakoniec svoj problém alebo životnú situáciu vyriešili, prípadne ak je to diskusia spred rokov že ako sa majú tí ľudia teraz. Napríklad či sú stále s tým partnerom, či ju naozaj ten manžel podvádzal, či sa nakoniec k sebe vrátili a podobne. Áno asi som divná, uvedomujem si to 😅 pamätáte si nejakú diskusiu, ktorá vám utkvela v pamäti a chceli by ste vedieť, ako sa ti dotyční majú teraz? 🙂

irusa
9. sep 2022

ani nie..no kopec ľudí z môjho okolia som spoznala prostredníctvom MK ..a veru niekedy sa zamýšľam ako píšu o svojej rodine a myslia si, že ich nikto nemôže spoznať...alebo poznám jej manžela a dotyčná o ňom píše na sociálnej sieti a on asi o tom ani netuší

terike_91
9. sep 2022
autor
9. sep 2022

@irusa tipujem že nepíše moc v dobrom, však? Ja som tu zatiaľ nikoho nespoznala, teda na začiatku príspevku občas mám pocit že toho dotyčného poznám ale neskôr keď ujasnil autor nejaké detaily tak mi to nesedelo 😅

autor
9. sep 2022

@terike_91 toto som čítala a akože brutal... Jedna z diskusií kde by som chcela vedieť pokračovanie fakt

lululucy
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
diwotworna
9. sep 2022

Len škoda že toto nie je pošta pre teba návraty ale "modrý koník" 😉

autor
9. sep 2022

@diwotworna ale mohlo by !😅
@lululucy ja som rozmýšľala nad tou pani, ktorá mala muža, on mal dieťa z predchádzajúceho vzťahu a tuším jej povedal že ide na služobku pritom bol niekde lyžovať (?) Myslím že takto nejako to bolo, hrozne mi jej bolo ľúto ... A potom taká klasika svokry a nevesty 😂

lululucy
9. sep 2022

Ano tu s tou lyzovackou si tiez pamatam pamatam 😀

jaskolka
9. sep 2022

Mňa by zaujímalo, ako dopadla ta tehotná žena, ktorej sestra zakazovala ísť na svadbu, aby jej neporodila na svadbe a neukradla jej 5 minút slávy.
A tiež ta lyžovacka, to bolo dosť blbé....

oblecenie99
9. sep 2022

@jaskolka Áno, ja som tam potom aj písala, že ako to dopadlo, ale už odpoveď žiadna.. ma by zaujímal osud dvoch žien, jedna, čo mala muža, ktorý ju podvádzal a nadával na ňu a ona ho chcela silou mocou udržať, a rodila deti dookola s tým, že už mala tri či koľko sekcii, nemali peniaze, ona nerobila... A potom ešte jedna, ktorej partner a syn nadávali do k*riev a pod. 😕 či napokon našla v sebe silu odísť od nich s dcérou.

river_song
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
9. sep 2022

@jaskolka presne aj to som čítala, potom aj tá biomatka ktorá chcela výživné aj od ženy jej ex, že vydeliť príjmy medzi dve domácnosti nech majú rovnakú životnú úroveň 😂 a potom tá nevesta, ktorej svokra nevedela prežiť že 30 ročný syn nechce oslavu narodenín s maminkou 😂😂😂😂

autor
9. sep 2022

@oblecenie99 toto si nepamätám vôbec 🤔 ale spomenula som si na jednu, kde žena vedela že muž má milenku ale stále dookola tvrdila že by mu odpustila , keby sa vráti a myslím že už mali aj deti , že proste je ochotná na to zabudnúť lebo ho tak veľmi ľúbi

jaskolka
9. sep 2022

Mne ešte dve také diskusie utkveli. Jedna bola o žene, čo sa bála, že ma úzku posvu, tak si ju natahovala, až si "ju" veľmi roztiahla,a chcela ísť na plastiku aj prsníkov, lebo nejaký pofiderny človek hej ich mal upraviť a vlastne hej ich úplne rozfasiroval bankami či čím.
A druha len nedávno, o "spievaní do pe***su" ale tak tam skôr ma to pobavilo...hlavne tie ponuky pesničiek, aké ženy dávali😆😆😆a ta predstava..

maciatkoe
9. sep 2022

A mna by zaujimalo, ako to dopadlo s tou zenou, ktora klamala celu rodinu, ze je tehotna, pritom podla jej sestry ktora to sem pisala tehotna urcite nebola.

baboobchod
9. sep 2022

mne sa vybavuje diskusia, kde autorka nasla na vypise platbu za drahy sperk (alebo hodinky?) a ona nic nedostala, tak sa riesilo, ci to pojde frajerke. Bolo to tusim pred Vianocami a padali tu tipy, ze mozno to dostane na valentina :D neviete, ako to dopadlo?

autor
9. sep 2022

@baboobchod ani toto si nepamätám, nevieš mi prosím ťa hodiť link?🙂

jaga18
9. sep 2022

@maciatkoe takéto prípady poznám 2, obe predstierať tehotenstvo zhruba v tom istom čase. Jedna bola bratrancova priateľka a druhá suseda mojej mamy. Bolo v čase keď som bola aj ja tehotná s dcérou. Obe boli skôr tehotné ako ja a ja som už porodila a oni prenášali hádam mesiac, kým to celé neprasklo. 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ Obe odhalili ich svokry 😆 Dovtedy som si myslela, že takéto sa deje len vo filmoch. Dodnes nechápem, ako na to ich chlapi nedošli skôr 🙈

monicka976
9. sep 2022

Baby a neviete ako dopadla ta manželka, co sa jej muž priznal ze ma milenku, mali spolu dieťa a ukončila vtedy diskusiu s tým, ze sa majú rozprávať co ide robiť, co bude dalej, lebo on sa mi zdá chcel odísť ale ona chcela udržať rodinu, tiež taka diskusia na viac strán to bola.
A ešte ma minule napadlo ako to dopadlo s tou kockou, co jej písal ten muzikant z koncertu, ci odolala 😁

autor
9. sep 2022

@jaga18 to akože akú motiváciu mali toto spraviť, mali falošnú graviditu keď ťa videli či čo 😂

autor
9. sep 2022

@monicka976 presne o tomto píšem vyššie😂😂😂 ak myslíme to isté

monicka976
9. sep 2022

@jaga18 to fakt niekto urobí toto 😁 a ja ze to robia len v telenovelach 😂😂😂

jaga18
9. sep 2022

No obe vraj kvôli tomu, aby ich nenechal chlap. Ono ja som ešte netušila, že som tehotná, keď sa tieto dve chválili, že čakajú... a obe čakali dievčatká 🤣🤣🤣

monicka976
9. sep 2022

@monicka976 môže byť ze myslíme rovnakú, priznám ze sa mi sem tam pletú kto co kde s kým 😂

jumama
9. sep 2022

Kedysi davno tu bola taka, neviem uz ci disusia a ci nick sa volala Laska moja kde si. Bolo to tiez o rozchode, ta baba to vcelku pokojne niesla, mali malickeho chlapca tusim.

A potom este taky druhy pribeh, to bol starsi bezdetny par, ta pani mala nejaku psychicku poruchu, tusim bipolarnu, ci nieco take. Vydrzali spolu dlho, a aj pre tu jej chorobu nikdy nemali deti a on si nasiel milenku. Bolo to zas vo faze rozchodu a zaujimalo by ma ako to dopadlo.

autor
9. sep 2022

@jumama ešte sa mi vybavila jedna, písala tu matka chlapa, ktorý sa mal ženiť. Najskôr jej tu vynadali lebo bolo očividné, že je proti svadbe ale neskôr to vysvetlila všetko, že vlastne ona platí tu svadbu, nevesta si tuším navymyslala hovadiny, tuším pracovali v zahraničí a nemali ani fuka až sa rozhodla, že zastaví kohútik a nech si robia čo chcú 😅

dreamss
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
evamarek77
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
baboobchod
9. sep 2022

@ autorka bohuzial nemam link na tu o sperku :( mozno niekto iny najde...

a este si spominam na zenu, co jej manzel si zmyslel externe studium na VS a vsetko detailne chystal s kolegynou, ktora tam sla tiez a bolo to veeeelmi podozrive... toto ako dopadlo? :D

vilma7
9. sep 2022

Diskusiu s tým náramkom si tiež pamätám....skúsim pohľadať.

Mňa by zas zaujímalo ako dopadla žena, čo bola s manželom a dcérou na dovolenke a manžel zvykol na pole dňa zmiznúť za milenkou, po nociach jej pod paplónom vyvolávať. A po týždni sa z Čiech mali presunúť na dovolenku niekam ešte na Slovensku a on ju chcel vyhodit s dcérou doma a ísť akože do práce.
No a s tou lyžovačkou, to by ma tiež zaujímalo ako to dopadlo. Manžel doma povedľa že je na týždňovke a v práci mal vybratý dovolenku a bol s ex na lyžovačke. Dokonca sa o jeho dieťa s ex starala aktuálna priateľka/žena.