Ktorá farba na vlasy prekryje šediny?

luba28
9. dec 2013

ahojte,chcem sa opytat ci existuje farba na vlasy,po ktorej by po dvoch tyzdnoch od farbenia nebolo vidiet sediny????ja mam tento problem a uz neviem aku mam kupit,kedze u kazdej je to to isteee,....neviem ci my tak rychlo rastu vlasy,alebo co?????

paskolinka
9. dec 2013

otazka je, ci ti vidiet sediny kvoli odrastenym vlasom (od korienkov) alebo sa ti farba tak vymyva, ze vidiet sediny po celej dlzke. v prvom pripade nieto pomoci, treba casto farbit, v druhom pripade treba skusit kvalitnejsiu farbu - asi u kadernika... 🙂

luba28
autor
9. dec 2013

@paskolinka je to ten prvy pripad,ale ako je mozne,ze mi za dva tyzdne vidno cca 1cm ,???

mantilka
9. dec 2013

Jeden centimeter za dva týždne je veľa...

luba28
autor
9. dec 2013

@mantilka cca,..no mozno 5-8 mm,...neviem ,nemerala som to,ale vidno to,kedze mam tmavo hnede vlasy,...

sisaha
9. dec 2013

@luba28 5 mm je ok, lebo za mesiac vlasy narastu cca 1 cm. Neviem kolko mas rokov, ale isla by som na tvojom mieste do svetlejsej farby, pripadne do nej dat este melir, aby to tak nebolo vidno..

mantilka
11. dec 2013

Aj mne tak rýchlo rastú cca 5mm ya dva týždne. Mám čierne vlasy, takže si pomáham po dvoch týždňoch špirálou na oči ...a potom už len farbiť. 😉