• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ktorá z vás rada fotí?

16. mája 2017 
autor
@kasami zlata vianocna poza. ako to uteka, ze sedem mesiacov.
30. dec 2010 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nech sa starosť všetka zruší
a nech vládne pokoj v duši.
Čo bolelo nech sa zhojí,
čo tešilo nech sa zdvojí.
Aby boli v novom roku
iba slzy šťastia v oku.
31. dec 2010 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@briketa ďakujem :slight_smile: ale je to len "týždňov" nie mesiacov :wink:

Inak praje všetkým šťastný Nový rok :slight_smile: pa
1. jan 2011 o 15:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@kasami prepac :sweat_smile:

Baby ja si skromne do noveho roka 2011 zelam Nikkor 24-70/f28 :grinning: :grinning:
1. jan 2011 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@briketa sme si hovorili s mm co by sme chceli do noveho roka... tak okrem zdravych deti som mala presne tento isty objektiv na "zozname" :grinning:

uz je tata nalomeny...tak VERIME VERIME ze bude cim skor.

vo februari- marci je tu v dedine veeelka dedinska zabijacka...tak dovtedy ho musim mat.
1. jan 2011 o 22:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ja vam zavidim ze sa vyznate aj vo foto technike ..... ja som asi blba
1. jan 2011 o 22:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@michalag aj ja som bola uplne mimo na zaciatku... ale cim viac clovek cita, tym viacej vie... :wink:
1. jan 2011 o 23:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@michalag presne ako hovori bambi, je rozdiel ked mas fotak rok a je rozdiel 15 rokov....

to je presne ako ja teraz s tretim dietatom to uz beriem ako keby sa ani nic nedialo a moja svagrina, co cakaju prve, tak z toho robi absolutnu kovbojku, az mi je luto tej malej ked sa narodi. ale uprimne, taka som zdaleka nebola ani pri prvom..
1. jan 2011 o 23:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@briketa ja moj fotak nemam este ani rok... :grinning: az v aprili... ale uprimne povedane, ja sa mu aj dost venujem a takysto citanim... sam fotak o sebe by mi hadam nic nepriniesol... treba o tom aj nieco vediet a citanim sa clovek dost nauci ak nema inu sancu.
ja ked som bola slobodna a pracovala s modou, kupovala som same casopisy ako je ELLE, Cosmopolitan, Glamour atd... ked som bola tehotna tak to boli casopisy ako baby&co, wir eltern atd... teraz kupujem iba casopisy co sa fotenia tyka... :grinning:
1. jan 2011 o 23:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@bambi2 takze teoria uz nastudovana teraz treba zacat fotakom dokazovat, ze najlepsie fotky su tie co vyvracaju teoriu :grinning:
2. jan 2011 o 02:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
2. jan 2011 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@michalag uz ked by som brala 550 canon. viem je drahsia...ale natom neusetris, o rok, pol roka zistis, zeby nebol zly lepsi fotak...

ci to len ja mam take skusenosti? :confused:
2. jan 2011 o 17:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zajo79 asi hej v tych fotakoch je minimalny rozdiel ked sa nebavime o full frame ta cena je super,ked zoberies do uvahy 2 objektivy
@michalag ked hladas v tej cenovej hladine nemas co riesit
2. jan 2011 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alebo nieco taketo http://www.pixmania.sk/sk/sk/6864196/art/nikon/d3100-objektiv-af-s-dx-18.html

ja by som brala aj lepsi ale to by som nan skrabala 10 rokov a museli by sme byt asi na suchych rozkoch :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
2. jan 2011 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to

@zuzananz keď chcem otvoriť fotku s koncovkou .nef tak mi vypisuje "Could not complete your request because it is not the the right kind of document".neviem kde robím chybu :frowning2:

@michalag nikon d3100 mám a za seba môžem len odporučiť
2. jan 2011 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@l.e.n.u.s ja som sa do tohto Nikonu zamilovala a uz viem ze pravdepodobne tento :dizzy_face: ...... len hladam ktore este ak by nahodou .... a dakujem
2. jan 2011 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
AHojte

ja som dostala tiez filter....co robi nieco taketo na fotkach :slight_smile: snad to bude vidno....

3. jan 2011 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kamilecka to ti urobi aj najvyssia clona na fotaku nastavena
3. jan 2011 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zajo79 neni tak celkom pravda ten efekt je filtrom silnejsi clona ti neurobi take ostre hviezdicky
3. jan 2011 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby....potrebujem poradit...prosiiim :slight_smile: zatial som si precitala prvych a poslednych 10 stran :grinning: ale pracujem na tom... :slight_smile:

este v roku3 som si kupila v usa fotacik canon eos rebel 2000 - na klasicky film..ma objektiv 28-80mm....co s nim... je suci uz len do kosa?? mam si iba dokupit k tomu objektivu nove telo ??...sedel by ten objektiv? a ak ano, ake odporucate....a odkial najlepsie kupit...dakujem za vsetky drahocenne rady... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

a to telo na klasicky film uz asi nikde nepredam, ze..?
3. jan 2011 o 18:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zajo79 no tak to sa dost myslis .....nikdy take nebudes mat ako s filtrom....take hviezdicky nikdy fotakom nespravis...ostre, velke :wink: lebo objektiv sam o sebe nie je urceny na to aby robil hviezdicky :wink:
3. jan 2011 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kazdy podla toho, co potrebuje vylepsit.
3. jan 2011 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, idete fotit to zatmenie slnka ? na akej clone ? :astonished:
4. jan 2011 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tu je hmla, tak nehrozi.

myslim ze bez filtru, neodfotis... :confused:
4. jan 2011 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte....

ako sa máte?
:slight_smile:

@zajo79 - aj tu je hmla ako mlieko.. :frowning2:
4. jan 2011 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aaa,nieco mam... nakoniec cez jemnu hmlu je to lepsie..

este by to chcelo prehnat cez neaky filter vo photoshope...
4. jan 2011 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nás nebolo vidieť nič :angry:
4. jan 2011 o 17:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zajo79 ale veď je to dobré, na to aká hmla bola u nás, tak máš aspoň ty niečo
4. jan 2011 o 17:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zajo79 - no, ako si pisala. ja som fotila len jednu cast o 9.10. a bieda, prebieda. len s odrazom. a po odfoteni som mala este pred ocami 5 minut rozmazane. potom som ho o hodinku videla krasne za oblakmi, ale kedze som soferovala, tak nic z toho. a vrchol som uz nevidela, lebo som sa dostala do doliny, kde bolo zamracene a snezilo. no, co uz :confounded:
4. jan 2011 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj babulky :slight_smile:

potrebujem od vas radu :wink:
crta sa mi moznost kupit lepsi fotak canon eos 60D mam 450D .... myslite, ze sa oplati vymenit ? ak ano mrkala som si telo .... a neviem sa rozhodnut, ci kupit s objektivom ....
http://www.faxcopy.sk/search
18-55 setovu uz vlastne mam .... co poviete na tie ostatne ? ci radsej kupit len telo a kupit iny objektiv ? aky by ste mi poradili ? fotim hlavne svoje deti .... maleho hyperaktivneho sportovca (motocros, hokej, cyklistika, lyze, snowboard) no a moju dvojmesacnu hviezdicku :slight_smile:

dakujem vam za rady :slight_smile:
7. jan 2011 o 23:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok