• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ktorá z vás rada fotí?

16. mája 2017 
@sisa2 neni koleno je to biela latka na kt.sedela toto nebolo orezavane
20. júl 2010 o 15:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha. skoda jej. a ak este mozem podotknut :sweat_smile: pozor na useknute ruky, mas ju dost natesno.
20. júl 2010 o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sisa2 jj dik za nazor :slight_smile:
20. júl 2010 o 16:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olienka12 - nechcem, aby to zle vyznelo, vsak ja sama mam co robit a vela vela sa ucit. to len ked som ju uvidela. lebo tu latku vyretusujes, tam nie je problem. to si fotila doma? ci mas atelier?
20. júl 2010 o 16:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sisa2 doma,doma :slight_smile:) ja som vdacna za kazdy nazor na velkej fotke je jasne,ze je to latka az tak mi netahalo oci,skor to,ze som jej sekla z hlavy vpravo :slight_smile:)
20. júl 2010 o 16:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sisa2 nazor k tejto?
20. júl 2010 o 16:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na tej prvej ma hlavu natesno, ale to mi tam az tak nevadilo. i ked samoska by bolo lepsie, keby bol ca. rovnaky priestor, ako ma aj nad hlavou :wink: lahko sa hovori druhym, tazsie je to odfotit :grinning:

pri tejto druhej .... nieco mi nesedi. mozno vela rekvizit? hmmmm. asi aj tie seknute hodiny vlavo a ze jej je vidno len jednu ruku. fakt neviem. asi by som zobrala macika, dala ju viac na stred alebo ju otocila zprava dolava, ako je aj ta prva fotka. a ze by oboma rukami drzala tie hodiny.
20. júl 2010 o 16:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olienka12 ked mozem ja... no ja neviem...nieco mi natom nesedi..ani portret, ani mi ta fotka ako celok nic nehovori..take nevyrazne
20. júl 2010 o 16:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olienka12 a to v tej parochni...by som to mozno fotila na dlzku, nech su vidiet ruky, hlavne ta ktorou sa podopiera.

hodnotit fotky je vysoko subjektivny nazor...co sa paci mne, nemusi druhemu.. a vyjadrovat sa k technickym zalezitostiam, nato si netrufnem..
20. júl 2010 o 16:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zajo79 - tusim mame na to rovnaky nazor :slight_smile:
ale fotka je vzdy o nazore, kazdemu sa paci nieco ine, mne napr. nejako extremne nevadia tiene v tvari a pritom vela ludi mi to kritizuje ... ja mam prave rada tu hru slnka a tiena :grinning:

napr. tu ... i ked na tej fotke su aj ine veci zle :frowning2: :grinning:
20. júl 2010 o 16:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babule prcham domov, zajtra si vas precitam, ak este budete mat cas pisat. pekny vecer!
20. júl 2010 o 16:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olienka12 nie som tiez odbornik ale mne tam tiez vadia tie odseknute hodiny a ten macko... a tiez tie nohy...nejako nema to foto ani hlavu ani pätu...
20. júl 2010 o 16:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zajo79 ja idem buduci tyzden este po tu 85 :slight_smile: a ked sa vratime z dovolenky tak bude blesk, stativ a este po com tuzim su odrazne dosky... knizky este stoja na colnici, skoro ma j... dnes ked mi povedali, ze im chyba rechnung... :frowning2:
20. júl 2010 o 16:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej este aj odrazove dosky mam a filter,na to som akosi pozabudla :slight_smile:
baby dakujem za nazor :slight_smile:
20. júl 2010 o 17:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olienka12 ake mas odrazove dosky??
20. júl 2010 o 17:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olienka12 ja planujem tiez kupit a ale neviem este ci 5 v 1 alebo iba bielo- striebornu a diffusor...
20. júl 2010 o 17:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
strieborna,biela,zlata a cierna vsetko v jednom
20. júl 2010 o 17:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoje baby nakukla som vam do temy ... no ja sa par rokov fotkou zivim, ale od narodenia olivera sa mi nechce moc fotit :slight_smile: normalne si potrebujem od toho odpocinut ... ale raz za cas ho odfotim :slight_smile: a satci to :slight_smile: ja som canon5D , ateleierova fotka ma moc nebavi, fotim najradsej uplne ako tomu vravim na koleno, svetlo clona, cas ... ziadne filtre, stativy a podobne ... potom to uz len hodim do macu a doladim vo Ps ... paci sa mi aku mate energiu do fotenia :slight_smile: tak sa drzte a vela cvakajte . ja teraz vsetko fotim na iphone ... deti mi budu dakovat :slight_smile: ale ako sa vravi suster chodi bosi ... album neviem ci sa mi tu zobrazuje, ale musela som vymazat kradli mi fotky ...
20. júl 2010 o 17:29  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte, fotila som siluety v zapade slnka, ako sa Aili hrala s meduzou pri vode.
Bambi, ked uz kupujes odrazku, kup si 5 v1. Na odrazku budes potrebovat aj stojan, alebo niekoho kto Ti ju bude vzdy drzat.
20. júl 2010 o 17:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@briketa ahoj, super foto!!! :slight_smile: a nepoprhlila ju???
to viem, o tom stojane som tiez rozmyslala... len u nas je jedna firma, oni maju trosku kvalitnejsie tie dosky, len je ich iba zvlast dostat... a ten difuser by som chcela trosku väcsi asi ako tie ostatne. neviem, porozmyslam este, ved to neponahla zatial...
20. júl 2010 o 18:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
malicke meduzky neprhlia.
cim lepsie a kvalitnejsie prislusenstvo si kupis, tym viac si navzdy vybavena
20. júl 2010 o 18:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no..ved to, radsej pockat a kupit kvalitne, to vydrzi ...

pozeram uv filter.. rozhodujem sa medzi hoya a hama... rozdiel asi 50eur. fuuuha, to je dost, nie? alebo mam kupit len polarizacny? kupit uv filter na ochranu objektivu... no neviem.
20. júl 2010 o 18:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
viem ze by sa zisiel, ale tolko mi toho chyba, ze neviem co skor kupovat :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. júl 2010 o 18:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zajo79 ja mam hamu, ja som spokojna... :slight_smile:
20. júl 2010 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zajo79 ani nehovor... aj ja toho potrebujem este ajajaaaaaaaaaj... :wink:
20. júl 2010 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zajo79 no ako si sa rozhodla s tymi filtrami?? :slight_smile:
21. júl 2010 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
poslali mi mail, ze objektiv zas o tyzden... ze ich zabudli poslat. :angry: takze aj filter som odlozila... i ked stale uvazujem nad tym, ci sa oplati dat o 50 eur viacej len za uv filter na ochranu objektivu...neurobi taku istu sluzbu lacnejsi???? :confused:
21. júl 2010 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zajo79 - UV by som nejako specialne neriesila, je podla mna len na ochranu skla. skor by som investovala do polarizaku.
btw, s tym objektivom by ma asi svihlo na tvojom mieste :pensive:
21. júl 2010 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz to neako neriesim... hadam sa raz dockam. :grinning:
21. júl 2010 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zajo79 to je vzdy tak, ked clovek caka a caka tak sa vsetko pos... jak ja na tie knizky cakam, tak nechoda a nechoda... ale hadam sa ich ja tiez raz dockam :frowning2:
21. júl 2010 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok