• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ktorá z vás rada fotí?

31. marca 2016 
@barbarka vitaj medzi nami :slight_smile: vidim, ze fotky mas velmi pekne, uz teraz sa tesim na dalsie :wink:
@cruela vsetko naj fesakovi k narodkam, dobre pooslavujte :dizzy_face: a ta fotka zo vcera (z 23:05) je krasna
@zuzu80 perfis kvetinky :slight_smile: mne sa zatial akosi nedari fotit kvety... :angry:
ale nieco predsa pridavam:
23. mar 2011 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ako vidim, moc tu toho nevidno :angry: :confounded:
a, mimochodom, zatial k tej DU nemam nic nafotene :frowning2: akosi sa mi nedari...:confounded:
23. mar 2011 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj :slight_smile:
ja fakt nestiham .... mala mi da zabrat ....
chlapov som mala 4 dni prec .... tak som sa k nicomu nedostala
par fotiek som cvakla, iba krpanu :slight_smile:
23. mar 2011 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
23. mar 2011 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lili_a_mimi za Matejka dakujem :wink: a hlavu hore s ulohou, mas este tyzden, pekne pocasie tiez este chvilu bude, tak nieco cvakneme :wink: ja tiez este nic nemam....

@zuzu80 dnes sme konecne pustali tie lampiony... ale moc sa nezadarilo pofotit.... nestihala som zapalovat, styri deti okrikovat a este aj fotit :grinning:
23. mar 2011 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kasami boooze, teraz sa narodila a aka je uz velika! strasne rychlo ten cas leti! a je nadherna :wink: akurat dnes som na teba myslela, ze si sa dlho neozvala...
23. mar 2011 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cruela fakt som nestihacka :slight_smile:
dakujem :slight_smile: akurat mi ju zase mm doniesol ze papat :slight_smile: ja fakt uz nemam ani 10 minut v kuse klud :grinning:
23. mar 2011 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kasami aj ja som nestihacka... alebo skor flakacka :sweat_smile:

s takymto cacanym sa akurat bavkam :zipper_mouth:
23. mar 2011 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@michalag @kasami @lili_a_mimi dakujem :dizzy_face:

@olienka12 fuha to vazne? jejda tak to je nanic :unamused: fotak novy to by som musela vyhrat v loterii, a co pouzivas ty za sklicka?

@cruela jeeej to je krasna nozka :dizzy_face:
23. mar 2011 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pridavam par foteciek na zoznamenie :wink:

@olienka12 ale su aj 50tky z motorcekom kuk tento chalan foti s nasim fotakom dost namakane http://www.tommyfoto.sk/fotograf_tomas_paule.html a ma tam aj 50tku f1,4
23. mar 2011 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cruela to si fotila s tou 50tkou? krasna fotecka velmi :dizzy_face: neviem sa vynadivat
23. mar 2011 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@barbarka ja by som sa manualneho ostrenia tak nebala... mam fotak s motorcekom, ale aj tak ostrim casto manualne... a hlavne s tou 50tkou, lebo pri malej clone staci zaostrit centimeter vedla a uz je zla foto...
ano, nozicku som fotila s 50tkou, s clonou 2 :wink:
23. mar 2011 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@barbarka vacsinou 50tku ale tu mam nasadenu na D50 ta ma motorcek a setak 18-55 a 55-200 tem mam tiez velmi rada
23. mar 2011 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@barbarka jo 1,4 je motorcekova,preto aj ta cena
23. mar 2011 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cruela Matejkovi vsetko najnaj :wink: Lampiony sa ti podrili peknena to vsetko co sa dialo okolo :wink: :grinning:
A nozicka je prekrasna :wink:

@barbarka ja fotim 50kou 1,8 a som s nou spokojna :wink:
24. mar 2011 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzu80 a tiez len manualne ostrenie?

ako ja sa ten objektiv aj tak teraz nechystam kupovat, takze este casu dost na premyslanie :sweat_smile:
24. mar 2011 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@barbarka ono ked ostris staticke objekty tak sa to da aj manualne,ale pokial chces fotit decka tak bez sance
24. mar 2011 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olienka12 no ved to :unamused: , uz ked mam take pekne dieta tak by to chcelo tu 1,4 , jaaaj potrebujem sponzora :grinning:
24. mar 2011 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj :slight_smile:

@barbarka krasny dovod :slight_smile: toto sa mi paci :slight_smile: takto budem lobovat doma :- ) to snad mm neodola :grinning:
a aky mas fotak ? mozno si to niekde pisala ak ano napis este raz :slight_smile:
24. mar 2011 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
este vam ukazem jednu fotecku mojej segry, ktoru povazujem za celkom vydarenu, na tej druhej je to iste len s modrymi ocami :wink:
24. mar 2011 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kasami nikon D60, ten objektiv mi zatial ale nehrozi, ale dnes som povedala mm ze kupim prasiatko a budem sporit :wink:
24. mar 2011 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@barbarka takze dalsia nikonistka :slight_smile:
ta fotka s modrymi ocami sa mi paci viac :wink:
uz zacinam mat pocit, ze nikto nema canon :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ja tiez uz sporim do pokladnicky :grinning:
24. mar 2011 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby a ako docielim to aby napr.foto bola CB a vynikli len oci ako na fotke u @barbarka ?????
24. mar 2011 o 17:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@michalag ja som to robila vo photoshope s tym ze jednu fotku som urobila taku kvazi cb a z druhej som vybrala oci jemne ich saturovala a supla na tu povodnu :wink:
24. mar 2011 o 18:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha aj k nam prisla jar :slight_smile:

@michalag das na CB a to co chces farebne vygumujes :slight_smile: ak najdem navod hodim ... niekde tu bol sa mi zda :wink:
24. mar 2011 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kasami este treba dat fotky aj na picasu :wink:
24. mar 2011 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cruela do kedy to tam mame ?
ci este skusim nieco cvaknut ... alebo ak nie, vyberiem nieco z toho co som cvakla dnes :wink:
24. mar 2011 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kasami do 31., ale sak kludne daj aj tieto, rada sa pozriem na vsetky vase fotky v lepsej kvalite :wink:
24. mar 2011 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cruela :slight_smile: ale mozes ich sprdnut aj takto :wink:
24. mar 2011 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cruela kde si ?
urcite nie su take dokonale :grinning: ze nemas slov :grinning:
24. mar 2011 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok