• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ktorá z vás rada fotí?

31. marca 2016 
@cruela ano je tam textura :slight_smile:
25. mar 2011 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, mozete mi prosim poradit? Dnes prvykrat robim vo fotoshope s postupovala som podla tohto navodu
http://s-a-b-i-k-a.blog.cz/1011/hvezdne-pozadi-ve-photoshopu-navod
orezala som si fotku, mam spravene aj to pozadie. Len fotku mam na jednom liste a pozadie na druhom. Ako mam tu fotku dostat na to pozadie? dakujem.
25. mar 2011 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzu80 nemas ju niekde na picase alebo flickri? by som si ju rada kukla vacsiu :wink:
25. mar 2011 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cruela nemam :unamused:
@adus123 pretiahni ju na pozadie :wink:
25. mar 2011 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adus123 fotku si daj ako spodnu vrstvu, pozadia ako hornu vrstvu... z pozadia sprav masku, daj si kruhovy brushtool, nastav sa na ciernu farbu a maz tie casti, kde chces aby bolo vidno tu spodnu vrstvu... ja moc teda vysvetlovat neviem, ale skus to, mozno pochopis co som myslela :grinning: a ja idem pohladat na to tutorial :wink:
25. mar 2011 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adus123 no akurat kukam, ze v tom navode co si dala link to mas cele popisane... a ten moj navod si nevsimaj, ja som ti dala navod na iny postup :wink:

@zuzu80 sak hod na picasu :wink:
25. mar 2011 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cruela a do jarnej temy? Ok, tak potom poupratuj v albumoch :slight_smile:
25. mar 2011 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cruela ...no skoncila som na bode 12...ja to nemam na obrazovke tak, ako je to tam. Ja mam to pozadie na jednom liste a tu orezanu fotku na druhom. Takze nevidim oba obrazky naraz. Musim sa preklikavat....
25. mar 2011 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cruela ..takze s mi to neda len tak jednoducho pretiahnut....
25. mar 2011 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adus123 jednu tu fotku stiahni z listy (tam kde preklikavas fotky) ako keby "na druhu fotku" a oddeli sa ti z listy. potom ju mozes tak presunut, ako to tam pisu :wink:
25. mar 2011 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzu80 neboj, upracem :wink: ako som pisala, kludne to tam nahadzte vsetko co mate a ja to upracem, ja to tam obcasne kontrolujem :wink: a cakam, kedy sa k fotkam vyjadri aj niekto iny ako ja :grinning:

@adus123 tak si to pozadie otvor ako druhy obrazok, nemaj to ako vrstvy a potom ti to pojde pretiahnut
25. mar 2011 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
NO baby, horko takzo sa mi to podarilo dostat na obrazovku tak, aby som tam videla oba obrazky...len ked taham tu postavu na to pozadie, tak sa mi akoby zastavi pri "hrane" toho obrazku a nejde mi potiahnut na ten druhy s pozadim...neviem, ci to pisem dost zrozumitelne....som v tom fakt laik... :slight_smile:
25. mar 2011 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adus123 kludne to potiahni dalej, ono sa ti to skopiruje :wink:
25. mar 2011 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adus123 presne ako pise lili, kludne tahaj :wink:

@zuzu80 mas ju v albume enem tak :wink:
25. mar 2011 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cruela dik :wink: , inak teba je tazko hodnotit, lebo vsetko dobre :wink:
25. mar 2011 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej, ano islo...len mam asi problem s rozlisenim...lebo fotka je obrovska oproti pozadiu..mozem este niekde zmenit velkost?
25. mar 2011 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adus123 ctrl+t a zmensis ju ako chces :wink:
25. mar 2011 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adus123 ked to presunies, v rohoch fotky su tie male stvorceky na upravu velkosti, tak tam to stahuj sz do pozadovanej velkosti (malosti :wink: ) a potom hore na liste je taka mala ikonka ako "mala spinka" tak tam sa ti upravi foto tak, aby pomer stran bol zachovany :wink:
25. mar 2011 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzu80 haha.... dam ti linky, kde moje fotky paradne sprdavaju? :sweat_smile:

@kasami @michalag a ine babulky, ktore to zaujima.... guma je fajn nastroj, ale ked sa pomylite, da sa to nejak napravit? myslim bez kroku spat.... sa mi zda, ze nie a preto ja tieto veci robim cez masky, vlastne skoro vsetko robim cez masky, lebo tam sa viem kedykolvek vratit spat a opravit co treba....
25. mar 2011 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cruela nedavaj :grinning: :grinning:
25. mar 2011 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lili_a_mimi @adus123 alebo staci drzat shift a tahat fotku za roh (samozrejme po stlaceni crtl+T) a pomer stran ostane zachovaly....
25. mar 2011 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
25. mar 2011 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cruela a ako pracujes, resp. ako sa pracuje s maskami? akosi som sa k nim este nedostala... :sweat_smile: nejaky rychly navod na to nemas?
25. mar 2011 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lili_a_mimi s maskami sa pracuje velice jednoducho... iste mam niekde daky videotutorial, skusim najst :wink:
25. mar 2011 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, ste zlate, ze mi takto radite....skusam vsetky vase rady, ale sa krutim dookola...no momentalne som vo faze, kedy mam tu fotku pretaihnutu do pozadia, len je fakt velka....da sa povedat, ze sa mi na to pozadie vmestila len hlava....a neviem najst nikde tie stvorceky, co by mali tu postavu "ohranicovat". UZ sa mi zapisala aj ta postava k pozadiu ako vrstva 3...... :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: no tazko je s nami amatermi....
25. mar 2011 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cruela keby som to vedela robit inak ... mam este co studovat :wink:
25. mar 2011 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adus123 musis byt hlavne nastavena na tej vrstve s ktorou chces pracovat, potom stlac ctrl+t a fotka sa ti ohranici a potom zmensuj :wink:
25. mar 2011 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Super ..ide to...dakujem vam vsetkym za pomoc..ste strasne zlate a ochotne... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
25. mar 2011 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kasami @lili_a_mimi neviem najst nejaky tutorial na pracu len s maskami, ale kuknite si toto videjko, tam su aj masky a da sa to pochopit na akom principe to pracuje http://www.ephoto.sk/fotoskola/clanky/editacia-fotografii/texturovanie-fotografie/
kludne chodte na youtube (ak zvladate english, o com som presvedcena :wink: ), zadajte co chcete vediet a vypluje vam to kopec tutorialov., ja sa ucim podla youtube :wink:
25. mar 2011 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cruela hlavne ked to tam je videjkom ukazane :slight_smile:
ale tesim sa na ten PS lightroom ... duam, ze mi to nieco da ... ty ides na niektory ten kurz nakoniec ?
25. mar 2011 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok