Ktorá z vás rada fotí?

briketa
8. mar 2009

Ktora z vas este rada foti, nielen deti? Ako ste pokrocile a aky mate fotak, objektivy? Na co sa zameriavate, chodite na fotovikendy? 🙂

cruela
6. apr 2011

@zajo79 na ziarivku, ale upravovala som ju aj v LR

barbarka
7. apr 2011

@cruela krasne fotky z koncertu, mne sa velmi paci ta s tymi notami v popredi 😵
a tiez gratulujem k ponukam 😉

olienka12
7. apr 2011

kocky mam otazku, nemohol by byt jeden album ciste na kritiku mimo momentalnej temy?tu to strasne skresluje a na picase by sa dali aj komentare pod foto a bolo by to tam netrebalo by to hladat hmm

silvia.t
7. apr 2011

@cruela nemas tie fotky na picasa alebo niekde kde je mozne vidiet ich v lepsej kvalite a s exif??? mne sa tiez velmi pacia...som zvedavan na exif 😕 ja ked fotim niekde v zlom svetle tak sa mi nepodaria fotky aj ked to skusam vselijako exponovat,mala si stativ alebo to bolo fotene z ruky?

silvia.t
7. apr 2011

@olienka12 ja suhlasim

cruela
7. apr 2011

@olienka12 aj ja suhlasim.... urobim samostatny album a ked budete posielat fotky, date do predmetu nick a poznamku ze na krutiku, priklad: cruela-na kritiku... moze byt? ja to bude sortovat... alebo ked chcete, dam vam prihlasovacie udaje a mozete si to spravovat same, dajte vediet

@silvia.t ked pridem vecer domov, hodim tie fotky do ho albumu na picase, okis? fotila som z ruky, vsetky 4 co som sem dala boli fotene 50tkou, myslim s ISO 800

qetinka
7. apr 2011

Baby ja ide na víkend do Tatier... 😎 ja sa tak teším. 😀 😀 ..dufam ,že nebude pršať 🙂

zuzu80
7. apr 2011

ahojte, pridavam par dovolenkovych

cruela
7. apr 2011

@zuzu80 jeeej, krasne fotecky 😉 na tie domceky by sa mi zisiel nejaky iny filter, nejaky vintage...

zuzu80
7. apr 2011

@cruela 😉 dakujem
Dnes idem na rozkvitnute stromy, uz som si spravila maly prieskum 😉
A vecer pozriem ake parady ste popridavali 🙂

cruela
7. apr 2011

@zuzu80 aj ja som si spravila uz davnejsie prieskum, len nejak nemam cas ist pofiti.... hadam cez vikend sa zadari 😉 uz sa tesim na tvoje fotecky, agrotematika ti ide skvele 😉

zuzu80
7. apr 2011

@cruela 😀 😀 😀 si ma vyprofilovala 😀

cruela
7. apr 2011

@zuzu80 sak to ja neeee v zlom 😀 ale ozaj tie prirodne veci ti idu skvele, ti zavidim 😉

zuzu80
7. apr 2011

@cruela ale ano, pravdu mas, som ja skor na prirodu ako na ludi, s ludmi ja radsej pijem, jem, tancujem ako ich stelujem do poz 😉 🙂

cruela
7. apr 2011

@zuzu80 velice pekne si to napisala 😀

majulcek
7. apr 2011

baby mozte mi sem prosim hodit nejake fotky pred pouzitim a po pouziti florabelly 😵 bo doteraz som ani netusila ze nejake akcie existuju,ze co to je a pod az tuto od vas som vycitala.. 🙂

silvia.t
7. apr 2011

@majulcek prva je s akciou a druha bez

silvia.t
8. apr 2011

Dobre rano..nejak to tu viazne 😕 nikde nikoho 😒 idem sa asi pustit do zehlenia

zuzu80
8. apr 2011

@silvia.t to co je za provokaciu sa o 10.31, zdravit dobre rano 😕 😀 😀

qetinka
8. apr 2011

@zuzu80 😀 😀
@silvia.t zásadne nežehlím 😀 😲 nemá čas 😀

qetinka
8. apr 2011

dala som foto na kritiku..tak sa do mna pustite 🙂 😉 kedze sa len učím...
idem baliť...dieťa mi zaspalo pri telke...my sme mali ráno ..dobré ráno o 6tej 😒 🙂

zuzu80
8. apr 2011

@qetinka ja tiez nezehlim, vsetkych sa snazim presviecat ze pohrceny, opotrebovany, obnoseny outfit je uplne najviac in 😀 😀

zuzu80
8. apr 2011

@qetinka ja tiez dobre rano o 6.00 . Dobre ze pripominas, ja som sa k tym fotkam este stale nedostala, polepsim sa, slubujem

qetinka
8. apr 2011

@zuzu80 😀 😀 😀 😀 😀
ked vyberem prado zo sušičky a hned poskladam nie je ani pokrcene..
a okrem toho pokrcený outfit frčíííí...hehe naposledy som zehlila v juli košelu polovičke na svadbu.. 😎 🙂
si pomyslíte o mne... 😲 😝 😅

cruela
8. apr 2011

ja som dosla domov o pol tretej rano a ked mi o siestej zvonil budik tak som ho skoro rozkopala 😀 fcul by som spala az by som plakala... a to idem vecer este fotit do obchodaku ☹
a zehlenie ja nastastie nemusim vobec riesit, ako mi je dobreeee 😉

olienka12
8. apr 2011

@qetinka tiez nezehlim zo susiaka rovno do skrine 🙂) ked to idem obliect a je to ze az velmi pokrcene,tak to prejdem ale to sa stava ojedinele 🙂

silvia.t
8. apr 2011

tak my vstavame tak o 9ej pol 10 kedy ako...nastastie tamer je spachtos chodi do postele o 21ej a aj cez den pospi 3-4hodiny 😀 to mi vsetci zavidia...ale zas ked mi treba ist do mesta tak nikdy nestiham...rano sa mi nechce plasit,potom dam tamera spat a ked sa o 16ej zobudi tak kym sa naolovrantuje a kym sa oblecieme je 17hodin a akurat zatvaraju vsetky obchody 😠
a zehlenie ja milujem 😵 zapnem si nejaky film na nete alebo vecer v telke rozlozim dosku a relaxujem....

cruela
8. apr 2011

baby co ste z BA, nechcete si urobit promo a nabrat skusenosti? mam jednu ponuku na dnes fotenie, ale asi nebudem moct ist, tak hladam za seba nahradu... ak by ste chceli, dajte vediet, dam blizsie info

lili_a_mimi
8. apr 2011

Ahojte baby! Hlasim sa len tak narychlo... Popridavali ste suprove fotky 😎 Ja mam nejaky utlm ci co 😒 mozno to bude tym, ze aj napriek krasnemu pocasiu mam total na ho... naladu ☹ ale to nie je na rozoberanie v tejto verejnej teme 😅 no, co uz... dufam, ze sa mi nalada coskoro zlepsi a potom mozem komentovat vase fokty - teraz by som nerada, aby som nenapisala nieco nevhodne 😕 Juuuuj, poradte mi nieco na zlepsenie nalady 😲 😖