Ktorá z vás rada fotí?

briketa
8. mar 2009

Ktora z vas este rada foti, nielen deti? Ako ste pokrocile a aky mate fotak, objektivy? Na co sa zameriavate, chodite na fotovikendy? 🙂

silvia.t
14. apr 2011

@majulcek tak ja som tam tiez pracovala,a mame tam rodinu zije tam sestra mojej mamky,a nakoniec som sa tam aj vydala 😀 😀 😀

majulcek
14. apr 2011

@silvia.t takze preto Tasli 😵 a nechcela si tam zostat? pokial nefukal vietor,alebo neprsalo tak bolo super, a hlavne to ze desat hodin a este vonku svetlo cez leto bolo...a samozrejme ked si mala cajgel,mala si aj prednost,kde na Slovensku sadnut na cajgel a ist do druheho mesta je cista samovrazda 😝

kasami
14. apr 2011

ahoj babuly 🙂
tak my sme boli na tom PS a aj sme sa poniektore nieco naucili .... az na cruelu ... ta vedela ako vzdy vsetko 😝 ale aspon bola s nami 🙂

majulcek
14. apr 2011

@kasami a co vas naucili,nech sme aj my o nieco mudrejsie 😵

silvia.t
14. apr 2011

@majulcek tak to hej...mm je v holandsku a ja som tu lebo mam este nejake papierovacky tu na sk a potom ideme za nim,tak dufam ze do leta uz budeme tam natrvalo 😀

kasami
14. apr 2011

@majulcek 🙂
no moja ... ja som ta ... ktorej to dalo najmenej :p ale aspon viem co a ako vo PS .... vyhladzovali sme tvar ... opalili sme ju 🙂 pouzivali masky ..... a potom upravovali postavu .... este ked sa mi to ulezi v hlave a budem skusat .... mozno z toho nieco bude 🙂

majulcek
14. apr 2011

@silvia.t no tak drzim palce,nech ste cim skor pokope 😵 a holandani ako na teba posobia? 😕

majulcek
14. apr 2011

@kasami no parada tak teraz mozes retusovat vsetko co ti pride pod ruku 😀 😉

kasami
14. apr 2011

@majulcek len aby sa na to este aj pozerat dalo 😀
ale velmi sa tesim ... a aj tomu ... ze sme sa tak postretavali 🙂

silvia.t
14. apr 2011

@majulcek taky cistokrvny divne poniektory mi pridu arogantni voci cudzincom,ale su vselijaky stretla som aj uplnych pohodakov,moj muz ma otca turka a matku holandanku takze je taky pomiesany ale vyrastal nl...
@kasami to znie zaujimavo...o tom ja teraz nemam ani sajnu

majulcek
14. apr 2011

@kasami no urcite sa bude dat, ak si davala pozor 😀 no super ze ste sa stretli,aspon si mozte poradit,vymenit skusenosti...a hlavne pokecat 😀

@silvia.t ja som turkov akurat tak na ulici stretla,alebo ked sme boli na švarmu - to som mohla jest do nemoty 😀 a cim ta drahy ocaril? 😵

kasami
14. apr 2011

@silvia.t ak nahodou budem vediet 🙂 pomozem 😉 len to musim troska poskusat aj ja .... co som si zapamatala 😀

cruela
14. apr 2011

@kasami no, zasa si mi nalozila 😀 aj ja som sa tam nieco naucila 😝

kasami
14. apr 2011

@cruela co prosim ta ?

cruela
14. apr 2011

@kasami akoze co si mi nalozila alebo co som sa naucila? sak som sa naucila, urobila som si tri poznamky, takze super 😉

kasami
14. apr 2011

@cruela joooj k tebe by sme mali prist vsetky na skolenie 😉 neurobis nejky sukromny tutorial 😀

silvia.t
14. apr 2011

@majulcek ani neviem to islo nejako samo az sme sa dopracovali za necele 2roky do toho stadia 😀 😀 😀

cruela
14. apr 2011

@kasami no, nejaku zurku mozem usporiadat, ale opakujem, ja moc toho nenaucim 😉

kasami
14. apr 2011

@cruela neverim .... si neprimerane skromna v tomto 😉

cruela
14. apr 2011

@kasami si doma vybav priepustku, pojdeme potom do toho koncetracneho tabora

silvia.t
14. apr 2011

@cruela posielala som foto na kritiku,mala som ho sice ako du do sukromnej skupiny ale asi som jedina ktora tu du odfotila 😒 tak by mi to ani nikto neokomentoval...dufam ze nevadi
a co bude dalsia tema 😀 uz sa tesim na fotenie som mala dlhu pauzu...ked nepocitam dnesnu vernisaz

majulcek
14. apr 2011

@silvia.t 😵

cruela
14. apr 2011

@silvia.t padlo tu nieco take ako nejake smiesnostky alebo nejak tak... a vies ty co? ja ako samozvany predseda a kral domacej ulohy ( 😀 ) som sa rozhodla, ze tvoja fotka s okuliarmi je uplne total najsamlepsia a tak mas pravo vyberat temu na dalsiu ulohu 😉 takze moja - it's up to you 😉

kasami
14. apr 2011

@cruela u mna tazko na vikend 😝 .... este mam male deti .... a kojim ...
hocico ine ....

kasami
14. apr 2011

@silvia.t kde je foto ? som ni nekukla 😝

silvia.t
14. apr 2011

@cruela 😀 😀 😀 je mi potešenim...tak idem si na to uvarit caj a porozmyslam nad niecim

cruela
14. apr 2011

@kasami ok, tak na vikendovu zurku pojdeme bez teba 😒

inak, davam do pozornosti krasne drobnosti od saskarisko, akoze total brutalne dobre tiez!!!
a silvinka torta - paraaaaaada!!!

baby, take krasne foto davate, aj ja chcem take pekne 😢

kasami
14. apr 2011

krasne foto ste tam vsetky popridavali 🙂 super 🙂

a pozerm, ze uz vsetky mate svoju znacku ... to aby som si aj uz nejaku vymyslela 😅

kasami
14. apr 2011

@cruela baby, take krasne foto davate, aj ja chcem take pekne
pises mi z duse 🙂
aj ja xem 😅

cruela
14. apr 2011

@kasami preboha! len neodkukavaj!!!! 😀