• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ktorá z vás rada fotí?

16. mája 2017 
@cruela ja viem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ved uz mi lepi .... co mam vymysliet :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. apr 2011 o 22:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cruela a nemozem dat .... saskarisko ma moje .... take by som brala ... ale teraz musim minimalne pridat priezvisko ... a mozno aj krstne si zmenit :pensive: respektive ho neuvadzat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. apr 2011 o 23:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kasami asi som prepracovana bo nerozumiem reci tvojho kmena :confused:
14. apr 2011 o 23:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cruela oki, tak preklad mozno do tvojej reci :wink: aby som neokukala aj logo .... saskarisko ma "katarina photograpy"
14. apr 2011 o 23:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kasami ahaaaaa, ok, dik, uz chnapem... vies, ja mam spomalene vedenie, ale da sa s tym zit :grinning:
14. apr 2011 o 23:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babyyy ale DU je az do zajtra nie??? ja som dnes nafotila, ale upravit nestihacka, rak pridam zajtra... mozem este??? :confused:
14. apr 2011 o 23:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cruela hej hej ... viem ... mam vlastne skusenosti ... dostacujuce :grinning:
14. apr 2011 o 23:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adenka jasne ze mozes... skus tak do 22:00 nahrat foto ak chces byt v kolazi, bo cca o takom case budem stahovat fotky :wink:
14. apr 2011 o 23:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cruela no to hadam zvladnem :grinning:
14. apr 2011 o 23:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam loga vseliake,mam aj take presvitne meno aj pas cez fotku aj taku gulu,aj meno medzi nim srdce,a s kvietkom je ich kopaaaa ..a davam ich podla toho co mi najviac zapasuje,niektore som nepouzila ani raz :grinning: ale aj na nich dojde
tak mam paru napadov tak nieco vyberte- 1.nieco SRANDOVNE/to bolo spomenute a paci sa mi ten napad/ 2.PROTIKLADY/to je jedno co ci nejake veci,ludia,priroda,kolaz z dvoch fotiek alebo len jedna co vas napadne/ 3.POTULKY MESTOM/myslim nieco kde sa da vyuzit kreativna kompozicia,ale nie detily,nieco kde bude zachytenych viac veci ale len jedna musi byt hlavny viditelny objekt/ dufam ze som to napisala aspon trocha zrozumitelne :sweat_smile:
14. apr 2011 o 23:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@silvia.t no pekne a ja ani jedno :grinning:
mne sa najviac paci ta druha tema .... :wink:
14. apr 2011 o 23:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
14. apr 2011 o 23:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@silvia.t ja som mala pripravenu taku temu, ze ukaz svoje mesto a bolo to presne ako tebou spomenuta 3.tema :grinning: ale velmi sa mi paci ta dvojka, takze aj ja sa k tomu priklanam

@kasami ja mam tiez niekolko log spravenych....
14. apr 2011 o 23:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@silvia.t tiez nemame prave spolocnu rec .... lebo tiez teraz ani ja neviem presne co si myslela ....
fotky som myslela tie co si dala do uloh :slight_smile: su perfis :slight_smile:
logo ze ty mas tolko a ja ani jedno ....
a temu na najblizsiu DU som njviac za 2jku :slight_smile:

lepsie ?

@cruela nno pekne moja .... tak budemmusiet na tom zamakat ....ale paci sa mi to s takym pasikom .... a mohol by byt aj obrazok ... ale este neviem ako na to ...
no ved vsetko postupne :grinning:
14. apr 2011 o 23:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kasami nevadi :grinning: ok tak dalsia tema je PROTIKLADY :grinning:
14. apr 2011 o 23:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cruela mam to upravene... mozem poprosit ten mailik??? uz by som si ho aj ulozit mohla :sweat_smile:
14. apr 2011 o 23:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adenka je kdesi tu, par stranok dozadu... hladaj, idem aj ja pohladat a ulozit kedze som si truba nezozalohovala adresar
14. apr 2011 o 23:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cruela uz som nasla v odoslanych mailoch, tak idem poslat a ty uz to supni kam to patri :slight_smile:
14. apr 2011 o 23:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adenka yes sir!
14. apr 2011 o 23:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby .... nejde mi nastavit expozicia .... preco ? ani v M ani v AV nastavim odfotim ... zle a ked chcem prestavit nejde ... preco ?
14. apr 2011 o 23:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jééj baby vy ste sa zasa činili... ja nič akosi nestíham o veľkonočnom upratovaní sa mi ani nesníva :sweat_smile: nejako to asi budem musieť predýchať ... malý je akýsi protivný a ja už večer namám silu na nič ... kukala som akurát foto ulohy a vlastne všetky a potom som si prečítala názov témy a tam že" stromi v rozpuku " sorry za ten môj "kmeň" nejako mi to v poslednej dobe nedopaľuje :grinning: :grinning: :grinning: asi som si sedela na kábli ked som to tam pridávala :grinning: inak krásne foto ste popridávali...

neviem téma drobnosti vyzerala lákavo a jednoducho teda že budem stíhať popri malom doma fotiť ale akosi som sa k tomu nemohla dokopať stále sme v poslednom čase len doma ked je tak škaredo a nejako ma tu nič neoslovuje :stuck_out_tongue_closed_eyes: ALE dnes som videla krásne rozkvitnuté stromi tak dúfam že bude čas a vrátim sa tam s fotáčikom :dizzy_face:
14. apr 2011 o 23:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cruela uz to leti.. dakujeeeem :slight_smile:
14. apr 2011 o 23:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adenka uz je to aj spravene :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. apr 2011 o 23:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cruela dakujem... tak sa mozte do mna pekne pustit... nic lepsie som nestihla, mozno este zajtra :grinning:
14. apr 2011 o 23:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz ide .... a tot dalsi problem .... mm mi asi schval usb kabel :grinning:
14. apr 2011 o 23:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chela som sem pridat jednu foto ukazku potiklady-to som fotila este kompaktom ale je to moja oblubena a asi sa mi uz nic podobne nepodari odfotit a neviem to nikde najst :frowning2: :frowning2: :frowning2:
14. apr 2011 o 23:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak aj ja som rychlo este nieco cvakla do drobnosti :slight_smile: cakam na kritiku :wink:
15. apr 2011 o 00:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
preboooha nemozem to najst a stym kopu dalsich fotiek sa vyparilo :cry: :cry: :cry:
idem kuknut
@kasami
15. apr 2011 o 00:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@silvia.t neviem preco to tam nie je .... je adresa ta ista ako predtym co sme mali ulohu ? alebo mi nieco uniklo ?
15. apr 2011 o 00:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kasami sak ja na to cakam,, cakam a nic nechodi....
101464930584620627461.upload@picasaweb.com
15. apr 2011 o 00:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok