• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ktorá z vás rada fotí?

16. mája 2017 
@lili_a_mimi ked si to da hladat najde v pdf na nete
6. máj 2011 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lili_a_mimi az potom som docitala
na uschovnu staci,ze posles jednej a potom das link kde to je ostatne si tiez mozu stiahnut
6. máj 2011 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lili_a_mimi ...ok. Jasne. moze byt. :slight_smile:
6. máj 2011 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uff nerada sa zapájam do takýchto hádok ale nedá mi neobhájiť si túto tému a tým aj ochotnú cruelu :dizzy_face: ja som sa veľa naučila od jej komentárov aj iných, vždy poradia na čo sa pýtame a môžem za seba povedať že som sa zlepšila teda o veľa (aj ked profesionál so mňa tak skoro nebude :grinning: ) všímam si na fotkách o veľa viac vecí, ktoré ma pred tým ani nenapadli :sweat_smile: a vdaka úlohám sa naučím fotiť aj veci ktoré by ma samú ani nenapadli ... a fakt ja tiež patrím do skupiny "totál brutál amatér" a každá rada je pre mňa nad zlato tak kto chce nech pomáha, kto chce nech sa učí ... a kto sa chce hádať tak to treba založiť inú tému :slight_smile: nemyslím si že by sa tu niekto v tejto téme hral na nejakého hrdinu ... inak ja sem chodím tiež len ked niečo potrebujem ( a myslím že to nikomu neprekáža :slight_smile: ) nie každý má času na rozdávanie :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. máj 2011 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maruskak13 crueli som sa nic nepytala, nemala rypnut, a ohovarat sukromnu diskusiu...
a nie som profesional, len mam uz nieco zasebou

@nostek obloha sa ti prepali, je to normalne, pretoze je bleda biela, merias expoziciu na hlavny stredovy bod a okolie je az druhorade, ak sa ti to nepaci skus pouzit v PS prechod, alebo ak mas prepal inde, tak zloz 2 fotky dokopy, na tej druhe znis expoziciu a prisposob, je to len v kratkosti povedane ale mozno si ma pochopila, samozrejme ak fotis raw.
alebo pouzi prechodovy filter na obj.
6. máj 2011 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
no baby, tak klobuk dole pred vami, ked ste aj vy zaciatocnicky.....ja mam z vasich fotiek super pocit.....krasne fotky pridavate aj sem aj do DU....ja o takych mozem len snivat...ale je pravda, ze tomu asi venujem malo casu....len popri praci a rodinke si ho akosi nemozem najst...a ja by som tak chcela :frowning2:
6. máj 2011 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@michalag kvapky sú podľa mňa super ale rozmiestnenie sa mi zdá tá spodná trolinku nižšie ako tá vedľa, milimetrík hore a je to :slight_smile:
6. máj 2011 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
uff. uz aj tu zacina byt nejak dusno ci co.... baby neblaznite.. sme ti jedna pre druhu, pomahame si tak uz zidne rypania a hadky :angry: :wink:

ja idem na vikend do bojnic. tesim sa ako mala, chcem pofotit zamocek ak sa podari tak si privstanem na nejaky ten vychod slniecka, alebo aspon ostanem na zapad :grinning: . len je tam akurat festival duchov a strasidiel tak tam bude ludi a ludiiiii.... asi pojdem fotit v noci :grinning:
6. máj 2011 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adenka v Bojniciach som aj ja cez víkend :slight_smile: :wink:
6. máj 2011 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivka000 to je tak naschval, aj ta horna je o nieco vysie :wink:
6. máj 2011 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@qetinka vazne?? tak mozno na seba narazime... :grinning:
6. máj 2011 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ako možnost je jedna k....veeeela..vzdy tu býva naval...ale velky...co budeš mať na krku zavesene??nepamatam si s čím fotíš:slight_smile:
6. máj 2011 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@qetinka na krku?? nikon d5000 a jedno straaasne zive dieta ktore budem bud nahanat, alebo bude revat v kociku :grinning:
my sme taka neprehliadnutelna dvoja :grinning:
ak bude zamok v noci osvetleny, nedame nocne rande na fotenie? aby som sa sama nebala....
6. máj 2011 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:máš konkurencu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
na mna nemaš..nic v zlom..ale ja mam na krku dve žive deti a jednu slecnu..ak nebude nahodou zdutááá :astonished: :sweat_smile: :grinning: :grinning:
jaj smejem sa...
neberem vsetkých..ja tu bývam..kusok od bojníc tak 2 km...a Dominička ma v nedelu vystupene z tanečneho..:slight_smile:tak prvý x skusim kameru vo foťaku...:slight_smile:
nočné fotenie? o kolkej si to predstavuješ..?do polnoci sa dá..snad...ešte ti sem napíšem ...podla toho ci polovička nema nieco na víkend v plane.. do ip ti pošlem tel.numero:slight_smile:
6. máj 2011 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ked sa tu uz o tom sposobe komunikacie hovori... a tak... neviem na koho to presne smerovat, ale...

Kazdy ma pravo vyjadrit si svoj nazor a spokonost resp. nespokonost s niecim. Nemozete vzdy cakat same pozitivne reakcie alebo chvali.
Zalovanie a podobne veci prenechajte svojim detickam, tym to aspon pristane :grinning: :slight_smile: :slight_smile:

konkretna osoba/y ktorych sa to tyka urcite budu vediet o com hovorim.

6. máj 2011 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adenka zámok svieti..kazdy vecer ho vidím ked idem na wc-ko:slight_smile:)))))))))))))))))))))))) :sunglasses: :grinning: :grinning: :grinning:
6. máj 2011 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@qetinka musim letiet.. volame si.. papa :slight_smile:
6. máj 2011 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
viem ze vacsina z vas je za zrkadlovku ale co hovorite na taketo fotaky?
http://www.hej.sk/digitalne-foto/obchod/1340314/canon/canon-power-shot-sx30-is-cierny/#tab-zalozky
6. máj 2011 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@michalag ked uvazujes nad novym fotakom tak sa toto neopovaz kupit nikam ta to neposunie potrebujes uz zrkadlo :slight_smile:)
no niecim podobnym som fotila 2 roky a ku koncu som uz bola zufala ze ma to nepusti dalej :wink:
6. máj 2011 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lili_a_mimi si poklad. mam jednu knihu o PS, ale tam sku skor specialne efekty a retuse. budem ti povdacna, ked mi to nejak posles. idem ti napisat IP.
6. máj 2011 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olienka12 ked zrkadlovka je dost draha zalezitost, viem ze je o moc lepsia :slight_smile: ... ja budem pravdepodobne fotit siroku skalu, tak ako drobcov, krajinu, hlavne macro tak sa bojim toho ze nebudem mat na tie objektivy :zipper_mouth: :frowning2: co by ma potom mrzelo ....
6. máj 2011 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@michalag ja by som radila tiez radsej investovat do zrkadlovky, nemusis mat 5 objektivov :wink: mohla by si si vybrat nejaky jeden univerzalnejsi lens a fotit iba nim.
len pre porovnanie, ja mam iba 50-tku, nafotim nou vsetko :slight_smile: (jasne ze krajinka nebude taka ako zo sirokeho objektivu a macro ako z makraca, ale da sa to...)
6. máj 2011 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@michalag ved nemusis kupovat nove,pozri na bazaroch niekde v tvojom okoli aby si si to mohla aj skusit a viedet...a suhlasim ako pise
@olienka12 potrebujes zrkadlo...objektivy sa daju kupit aj ine znacky ako nikon canon..sice kvalita asi nebude taka ako origo ale lepsie ako ta automaticka zrkadlovka :wink:
6. máj 2011 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
6. máj 2011 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lili_a_mimi, dakujem. mam to.

kocky, tu je link na moj blog. kludne mi mozete do kometarov napisat konstruktivnu kritiku. potesim sa. ja mam zrkadlovku uz rok, ale v zime som skoro vobec nefotila a teraz tiez nieje tolko casu, kolko by som chcela. ale nevadi. pomaly sa to snad rozbehne.
http://artgalerylucia.blogspot.com/
6. máj 2011 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nostek nechodila si ty aj na BC?
6. máj 2011 o 15:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@michalag a to je co? skratka, ale neviem pre co? :grinning:

6. máj 2011 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nostek Baby-cafe :grinning:
6. máj 2011 o 15:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@michalag skus kuknut napr. tu: http://www.ephoto.sk/bazar/predam/
a toto nevyzera zle :wink: http://www.ephoto.sk/bazar/predam/fotoaparaty/bratislavsky-kraj/6078/canon-eos-400d-prislusenstvo/
ale niekoho som tu videla ponukat zrkadlovku za nejakych 250€... :wink:
6. máj 2011 o 16:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lili_a_mimi dakujem uz som stiahlaa...len kurna kedy sa do toho citania pustim :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. máj 2011 o 17:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok