• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ktorá z vás rada fotí?

31. marca 2016 
@lili_a_mimi presne tam som tie mravce videla :slight_smile:))))
15. máj 2011 o 12:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
A co by ste povedali na "Sport a pohyb vo fotografii" alebo na "Brany, dvere, vrata..." alebo "Jedlo" pripadne "Detske hracky troska inak..."?
15. máj 2011 o 12:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lili_a_mimi sport a pohyb sa mi paci :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. máj 2011 o 12:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile:
@lili_a_mimi - super nápady :wink: ja s mojim kompaktom moc pohybu asi nezachytím, mám strašne dlhú, pomalú uzávierku ... a brány, dvere, vráta - to je moje !!! moja krvná skupina - to doslova milujem ! :wink:
15. máj 2011 o 13:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
čo na to vravíte ?
15. máj 2011 o 13:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@janula ta brana je pekna :dizzy_face: ale nepaci sa mi moc farebna uprava,ja by som to fotila na vysku aby bolo vidiet aj nebo a nechala to farebne :grinning:
15. máj 2011 o 13:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@silvia.t - no to je fotené na výšku, aby som tam mala tie tiene a orezané tak kadejako, lebo tam boli napravo žeriavy, škaredá nejaká búdka, turisti a tak ... a to bolo v sépiovom odbobí :sweat_smile: fotené ... mám aj farebnú, ale to sa zase nelúbi mne... počkaj, hodím ...
15. máj 2011 o 13:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no a aj dole bola nejaká divná budova, to mi tam nesedelo, tak som to tak kadejako, aby mi tam ostala len tá bránička
15. máj 2011 o 13:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lili_a_mimi ja s mojim kompaktom tiez sport asi nespravim podobne ako @janula, ale jedlo a brany je dobry napad :slight_smile: :wink:
15. máj 2011 o 14:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Dakujem baby mne sa medzi moje favoritky patria barbarka - v cukrárni, silvia - klobúk, cruela - apolo, zuzu - trávička pri západe slnka, ale všetky sú krásne :dizzy_face:

daľšia celomesačná môžu byť farby a teraz by sa mi páčila aj voda alebo kvapky ,... aj u nás teraz prší ...
inak dnes som bola fotiť Deň hasičov tu u nás tak večer ked stiahnem tak hodím dačo ... inak ako fotíte ked prší ? som sa narobila s tým dáždnikom :grinning: potom som si zohnala nosiča :sweat_smile: chudák foťak dnes som mu dala zabrať :grinning:
15. máj 2011 o 14:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@janula parádne brány ale mne tiež tie farebné úpravy nerežú inak super :slight_smile:
15. máj 2011 o 14:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a téma šport dnes som cvakala hasičskú súťaž tak nejaké akčné zábery sa hádam nájdu :grinning:
15. máj 2011 o 14:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dnešné počas dažďa
15. máj 2011 o 15:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@michalag misi, krasne fotky... preco sa ty nezucastnujes nasich DU? ja furt cakam, ze nahodis dake foto a furt nist :unamused:

mame uzavretu dalsiu ulohu a cakam na nazov novej temy, nech mozem zriadit novy album :slight_smile: najcastejsie sa spominali dvere/brany/vrata, dalej svet v pohybe a vodna tema... takze hlasujte :slight_smile: ja osobne by som sa priklonila k tym dveram, ale ani voda neni zla...
15. máj 2011 o 16:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a este sumar som zabudla pripojit...
15. máj 2011 o 16:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kedze ma byt najblizsie dni skaredo som za vodu :wink: ale aj tie dvere by sli, sport je uz riadna vyzva, to neviem ci zvladnem ale sak dakych postavajucich futbalistou alebo svagrina mi zapozuje na korculiach :grinning:

@cruela pocuj nemas daky link na dake jednoduche vysvetlenie lightroomu dajak sa nevieme celkom pochopit :sweat_smile:
15. máj 2011 o 17:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
hmm skaredo hmm voda... toto sme tu mali minuly rok bytovka nam plavala este tyzden https://picasaweb.google.com/velky.saris/Saris462010# normalne ta rieka je tak,ze chodime az dole hadzat kamienky
15. máj 2011 o 17:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj :slight_smile:
ako tak pozeram nestihla som temu :sweat_smile:
tak snad dalsiu stihnem :stuck_out_tongue_closed_eyes: nejak ten cas rychlo letiiii :angry:
15. máj 2011 o 19:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte! este ma napadla tema "geometricke tvary" - da sa fotit aj vo vnutri aj vonku, v akomkolvek pocasi... ale aj tie dvere sa mi lubia :wink:
15. máj 2011 o 19:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@cruela dakujem :slight_smile: .... ja sa v tom picase neviem orientovat a navyse mi ho zobrazuje nejako divne :unamused: :frowning2:
15. máj 2011 o 20:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
baby tak čo tá nová téma ? aj geometrické tvary vyzerajú zaujímavo :slight_smile: alebo tá voda ?
15. máj 2011 o 22:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nieco z vody :sweat_smile:
15. máj 2011 o 22:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a zo spomínaného dňa hasičov to sú skôr také reportážne foto :slight_smile:
15. máj 2011 o 23:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ha ha ha a ten letiaci chlapec to bola skôr náhoda :grinning:
15. máj 2011 o 23:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
15. máj 2011 o 23:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
škoda že ja nemám hned by som ho brala :unamused:
15. máj 2011 o 23:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a ešte púpavka a naše hry z piatka :slight_smile:
15. máj 2011 o 23:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@cruela daj novu temu :wink:
16. máj 2011 o 08:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ok, davam temu... tema od 16. do 31.5. je "VODA" - fantazii sa medze nekladu, moze to byt voda v akomkolvek skupenstve, tvare, mnozstve, ale musi to byt dominanta fotografie
16. máj 2011 o 08:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok