• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ktorá z vás rada fotí?

31. marca 2016 
Baby, ste obe velmi zlate, ze mi to tak polopatisticky vysvetlujete. Viem, ze by som vas s tym nemusela zatazovat a vyhladat si to vsetko na nete...len tam kym sa clovek "vysomari".... a vy presne viete co sa pytam...takze hned sa dozviem co potrebujem...
Tak uvidim zajtra, ako sa na to vyspim a investujem do noveho fotacika....len musim este vymysliet, co s tym starym.... :slight_smile:
2. jún 2011 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som dnes fotila segre promocie a velmi mi chybal zoom, na moju super svetelnu 50tku aj tak bolo malo svetla - pocas poromocii este fajn ale ked sme sa fotili dole v chodbe budovy tak len bleskom , kedze vonku sa tiez urobila tma a lialo. no a potom som chcela fotit v restike a u nasich doma ale som viac ludi nijako nemohla dostat do zaberu, tak som to aj vzdala nakoniec, vravim mozem pofotit kazdeho sameho :grinning:
2. jún 2011 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@barbarka ...aha...zase novinka.... :slight_smile: ako vidim ta zrkadlovka nieje lacna zalezitost..... :slight_smile: vsak to clovek aby si pol satnika v byte vyhradil len na prislusenstvo k fotaku :grinning: :grinning: :grinning:
zlaty moj kompakt Nikon Coolpix P80....ten bol nenarocny, nic nepotreboval..len jeden obal a tot vsjo...
2. jún 2011 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@barbarka ..a ty mas aj externy blesk?
2. jún 2011 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adus123 ja by som chcela tak do konca roka

Baby takze na zaciatok mi bude stacit telo + 18+55 , a neskor dokupim .... ved poznam vela bab ktore dlho fotili s tymto objektivom a neskor ked sa naucili ovladat fotak a nasetrili tak kupili napr. pevnu 50 alebo iny obkektiv
2. jún 2011 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@michalag ja by som sla skor do 18-105ky :wink:
2. jún 2011 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby, dakujem vam este raz vsetkym za ochotu poradit. Ste fakt zlate.
Miska, tak mozno predsa budeme "spolubojovnicky" :wink:
Zatial vam prajem pekny vecer a dobru nocku.
2. jún 2011 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adus123 @michalag baby skuste sa kuknut na www.ephoto.sk v sekcii forum a podsekcii objektivy a filtre. su tam celkom zaujimave diskusie a mozno najdete aj porovnanie vami vybranych objektivov :wink: ja som si v tomto fore nasla odpovede na moje otazky ohladom fotaciku a tak :wink:
2. jún 2011 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@michalag hmm ked uz si mozes vybrat setak tak 18-105 ma sirsie vyuzitie ako 18-55
2. jún 2011 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Este mi to neda..tak som sem nakukla....napadlo ma, ci s tou 50 mozem fotit krajinky...alebo nie?
2. jún 2011 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olienka12 @lili_a_mimi dakujemtak zase som o nieco mudrejsia :sweat_smile: :slight_smile:

2. jún 2011 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@michalag môj prípad ale keby viem to čo viem teraz tak nekúpim 18-55 ale 18-105 a stačil mi doteraz seťák ale kedže ma strašne bavia portréty tak na tie už je seťák prikrátky :grinning:

@barbarka ty máš sveteľnejší ako ja tiež som skúšala tmavé miesta v dome a musela som len z bleskom ale zasa nemôžeme chceieť zázraky :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: časom sa naučím ako skrotiť aj 50 :dizzy_face:
3. jún 2011 o 00:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivka000 este nespis :grinning:
3. jún 2011 o 00:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@adus123 no daju sa aj krajinky aale nebude v zabere tolko ako pri ohniskovej vzdialenosti 18 napriklad skus si tie veci nastudovat na nete prv nes sa rozhodnes
3. jún 2011 o 06:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adus123 ext. blesk nemam, ja som doteraz fotila so setakom 18-55, teraz mam dva tt pevnu 50tku a odrazku, to je v podstate vsetko prislusenstvo, no a k tomu setaku mam polarizak ale ten mi nesedi na 50tku tak rozmyslam ze predam keby dakto chcel, so setakom sa daju robit dobre fotky, a naozaj ked budes vediet co chces fotit a naucis sa tak dokupis co bude treba
3. jún 2011 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivka000 a uz ju mas doma? tu 50tku?
3. jún 2011 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
3. jún 2011 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak ake mame nove temy?
3. jún 2011 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@barbarka nedohodli sme sa chyba nam tu cruelaaaa
3. jún 2011 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@cruela aaaa vrat sa :wink: nevieme dalsiu temu :sweat_smile:
3. jún 2011 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ivka000 a @majulcek dakujem za komenty, este som poslala jednu s pokusom o efekt lensbaby tak potom mrknite aj na nu az sa tam objavi. este raz vdaka moc ste mi pomohli
3. jún 2011 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@domyyy ...dakujem za tipy....porozmyslam.... :slight_smile:
3. jún 2011 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@barbarka hej mám už doma len namám akosi poriadne čas poskúšať ... no však sa ešte s ňou nafotím :dizzy_face:

inak aj ja som zabudla dakujem za kritiku fotky som už odovzdala a boli nadšený ešte mi potom doniesla aj 10 € a čokoládku ale je to dobrá kamoška tak jej ich pekne pôjdem vrátiť :slight_smile: ... ja som rada že sa mám na kom učiť že mi "požičala deti " :grinning: inak už som sa to raz pýtala koľko tak beriete za fotenia ? viem že je to individuálne kľudne aj ip rada by som si spravila obraz ...samozrejme viem že vy ste už profesionálky :wink:
3. jún 2011 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasné potrebujeme daľšiu tému až sa môžem realizovať :slight_smile:
3. jún 2011 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivka000 kde sú tie fotky čo si fotila? :slight_smile:
3. jún 2011 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, chodím vás sem občas čítať... Chcem sa spýtať,tie čo máte externé blesky, používate aj nejaký difúzor? Ja nad tým uvažujem...len neviem aký. :slight_smile:
3. jún 2011 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj

ja som sa prave zabavala s jahodami, vecer hodim foto
3. jún 2011 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, kde máte fotky z tém? chcela som pokuk

@michalag prídem pozrieť večer na jahodky
3. jún 2011 o 15:23  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok