Ktorá z vás rada fotí?

briketa
8. mar 2009

Ktora z vas este rada foti, nielen deti? Ako ste pokrocile a aky mate fotak, objektivy? Na co sa zameriavate, chodite na fotovikendy? 🙂

silvia.t
14. jún 2011

@saskarisko to by som ti bola velmi vdacna 😀 ja mam od pihana mistrovstvi prace s DSLR a aj Naucte ca kreativne exponovat od neviem koho tak ak by si chcela ja ti mozem helfnut tie aj aj Adobe lightroom mam ta je tiez fajn 🙂

ivka000
14. jún 2011

ahojte tak hodila som fotky do kritiky tak mi prosím kuknite hlavne či tam nie je veľa prepalov a vyváževie bielej ... som s toho chorá ale ked som kukala fotky svad. šaty boli vždy dakde prepálené kúštik tak neviem či to je v "dovolenej hranici " 😀

silvia.t
14. jún 2011

@ivka000 zatial to tam nevidim

ivka000
14. jún 2011

už to tam je 🙂

silvia.t
14. jún 2011

@ivka000 pozerala som..prepaly tam nemas nejake hrozne mne nevadia,pri takom slnku ich ja uz moc neriesim 😀 ale trocha by som zvraznil tvar dievcinky nech nezanika 😉

silvia.t
14. jún 2011

Ahojte baby nemate niektora akcie od Paint the moon ??? 😀

lili_a_mimi
14. jún 2011

@silvia.t ty mas knizku Lightroom alebo Lightroom 2? Chcem si niektoru kupit, ale pri tej jednotke ma dost odradza to, ze su tam skoro vsade BW obrazky 😠 tak vaham ci si nekupit tu dvojku... 😨

lili_a_mimi
14. jún 2011

@silvia.t a skoro som zabudle, tie akcie bohuzial nemam ☹

maruskak13
14. jún 2011

@ivka000 sikovna 🙂 k fotkam na kritiku 🙂

ivka000
14. jún 2011

@maruskak13 dakujem 🙂 len to ešte potrvá kým budú všetky fotky podľa mojich predstáv 😀

maruskak13
14. jún 2011

@ivka000 ten pocit poznam 🙂 ja ho mam stale.. ale si na dobrej ceste 🙂

michalag
15. jún 2011

Ahojte
chystate sa niektora na zatmenie mesiaca dnes vecer?

adus123
15. jún 2011

@michalag ...asi ano...ale asi nebude vhodne pocasie...tu v ZA je akurat pod mrakom.....

prsky
15. jún 2011

baby, radu potrebujem..chcem kupit bazarovu zrkadlovku (viem, ze je to riziko, ale kupovat novu, ale kvoli financiam nizsiu triedu, ktoru by som do roka zas mala chut vymenit, nechcem)..co poviete na tuto ponuku http://www.ephoto.sk/bazar/predam/digitalne-fot...

adus123
15. jún 2011

Ahojte baby, aj ja potrebujem trosku pomoct. Dnes ma moja dcera koncert v ZUS a maju ho v kinosale Domu odborov v ZA. Teda my budeme sediet v hladisku, kde bude tma a bude osvetlene len javisko. MOzete mi prosim poradit, ako mam nastavit fotoaparat, aby som mala aspon ake take fotky? Mam len setovy objektiv na Nikone d90 a to 18 - 105. Dakujem. 🙂

adus123
15. jún 2011

@prsky ... ja Ti velmi z odborneho hladiska neporadim, velmi sa v tom nevyznam...ak, tak len moj nazor z hladiska financneho.... 🙂 Ja by som sa bala investovat tolko penazi za fotak bez zaruky z druhej ruky. Clovek nikdy nevie, co kupuje a preco to ten predavajuci predava. Je kopa takych, co zamlcia skryte chyby a napisu ze "super stav". Ale zase urcite je aj vela predavajucich, ktori naozaj predavaju kvalitne veci, bez chyb. Je to o stasti. V kazdom pripade, ak sa rozhodnes do toho ist, tak drzim palce, aby sa Ti podarila "dobra kupa". 🙂

lili_a_mimi
15. jún 2011

@prsky a kolko penazi si vlastne ochotna investovat? lebo D90ka telo je uz od 650€ alebo to je uz vela?

silvia.t
15. jún 2011

@prsky ja som kupila D90 z bazosa za 550 aj s nejakym prislusenstvom a bola na nu aj rok zaruka 😉

olienka12
15. jún 2011

@prsky ani d40 ani d60 nekupovat je to stare stacit ti to nebude to co si napisala tak netusim preco vobec nad tymito uvazujes nema to motor,stary snimac... ekvivalent novej 3100 alebo 5100 len stare stare a mam doma d60 a d50 a uprimne su tak opotrebovane rozhrkane... ked chces pouzite tak nieco novsie co nemali sancu tak vyzit..

michalag
15. jún 2011

kocky dnes som skusala nieco nove na foto co myslite nevyzera to moc blbo?

michalag
15. jún 2011
barbarka
15. jún 2011

@prsky ja mam d60, fotit sa s tym da, ale kebyze si mozem vybrat beriem d90 😉

prsky
15. jún 2011

@barbarka no jo, ale d90 s aspon setakom pod 750 nenajdes novy a co kukam bazarove, tak iba telo okolo 500 ☹ ja som teraz dost obmedzena financne, tak som si myslela, ze aj taka D60 bude lepsia ako ultrazoom pre zaciatok a ked zacnem zasarobit, tak si kupim nieco lepsie .. dovtedy sa zaucim aj na takej D60...ked uz ide o to, clovek si vie vzdy predstavit nieco lepsie, len keby na to mal... ja som si teraz dala taky limit ze 300€, ale vyzera to tak, ze asi ostanem pri tej mojej FZ50

barbarka
15. jún 2011

@prsky jasne, s d60 sa da fajne fotit 😉 len si ju najprv oskusaj, bo moja zacala sekat potvora ked dlho fotim

barbarka
15. jún 2011

@prsky ja este budem musiet dost dlho si vystacit s d 60 😉

lili_a_mimi
16. jún 2011

alebo toto http://www.ephoto.sk/bazar/predam/digitalne-fot... alebo skus zavolat do megafoto, mozno ti budu poradit nieco podobne v dobrej cene - ti chalani su fakt sikovni a vedia poradit 😉

prsky
16. jún 2011

@lili_a_mimi dik...

@ all dala som aj otazku na ephoto vo fore..i ked trochu upravenu, bo som studovala rady vo fore a odporucali tam babe s podobnou dilemou ako mam ja, kupit canon eos 1100 ...tak som sa opytala, ci to alebo nieco z bazaru a vychadza mi to podla ich rad skor na ten novy canon...

michalag
16. jún 2011

Ahojte takže včera bolo akurat zamracene a vyjasnilo sa az pred koncom poslednej fazy. Aj ked ho bolo vidiet, no fotak nemal sancu nan zaostrit.
Co poviete, velmi vidiet ze je to kompaktom?
http://2.bp.blogspot.com/-k4fYvMacicc/TfnzEUJ0F...