Ktorá z vás rada fotí?

briketa
8. mar 2009

Ktora z vas este rada foti, nielen deti? Ako ste pokrocile a aky mate fotak, objektivy? Na co sa zameriavate, chodite na fotovikendy? 🙂

ivka000
7. júl 2011

@ivka000 až teraz čítam som to napísala ako tatar 😀

ivka000
7. júl 2011

ozaj v úlohách je jedna foto a autor neznámi tak sa priznajte 😀

monika0001
7. júl 2011

ahojte...

hľadám na nette Tutu sukničky na fotenie a našla som jeden celkom fajn návod na to ako si uropbiť takúto doma 🙂
Idem sa s Vami podeliť ak by mal niekto záujem 😉

http://www.cutoutandkeep.net/projects/tutu_tuto...

rainee
7. júl 2011

@leanela u mna detto, mam ho asi 2 tyzdne, este len zacinam s nim fotit. potom napis ako sa ti pozdava 🙂
pouzivam hlavne photoshop a picassa.

rainee
7. júl 2011

@michalag krasne ciste, obe varianty sa mi pacia. este by to bolo mozno pekne napr. cele BW a zachovat len 1 farbu napr. na tricku 😉 tot moj nazor. tebe to sem hodilo celkom kvalitne fotky, nechala si povodnu velkost asi ze?

mirica4
7. júl 2011

@ivka000 možno na stlmenie silného svetla?

michalag
7. júl 2011

@rainee vieš ze neviem ci som to sem dala v normalnej velkosti alebo zmensenej 😅 , ale urcite som orezavala 😝

mirica4
7. júl 2011

dievčatá používate tie florabella akcie? čítala som niečo tu pozadu a teraz to neviem nájsť..dá sa to niekde stiahnúť a hlavne free? 😅

kosta123
7. júl 2011

@ivka000 - ja mam zrkadlovku Olypmus E 450,objektívy Zuiko Digital ED 14-42mm 1:3.5-5.6 a Zuiko Digital ED 40-150 mm 1:4.0-5.6.
Fotím len s tým prvým.
Najradšej fotím detailné portréty ľudí a detí. Milujem macro 😀

bublinkajasminka
8. júl 2011

aj ja planujem teraz odrazku kupit..doteraz se nasvecovali dvoma bleskami a dazdnikom - niekedy je lepsie to a niekedy odrazka.....tak kupime aj tu a uvidime

ivka000
8. júl 2011

ahojte tak dnes som skúšala odrazku teda som chcela ale malý si s nej spravil "bazén" vyzliekol sa skoro do naha a hral sa že sa kúpe 😀 😀 😀 ALE tie fotky sú strašne zašumenééé ale neviem prečo žeby tá odrazka nejak blbo odrážala 😕 🤐 neviem iso som mala 100 a ked som odrazku schovala šum tam nebol prečoooo??? ešte ju skúsim vonku čo to spraví...

ivka000
8. júl 2011

ááá jasné ešte vysvetlím prečo tie gumáky - sú nové a teraz ich stále nosí doma na miesto papúč 😀 😀 😀

bublinkajasminka
9. júl 2011

@ivka000 sus to denne svetlo, dnu vyzera ze ste mali tmavo - urobi to vonku svoje🙂)

ivka000
9. júl 2011

@bublinkajasminka skúsim ale to bolo fotené cez obed a vonku krásne jasno v miestnosti veľké balkonové okno no ale uvidím... 🙂

majulcek
10. júl 2011

ajojte nemaaaaaaaam caaas spatne citat,ale celomesacna je geometricke tvary? a to jedlo to je dvojtyzdnovka? ci? 😕 ozaj a @kasami sa ako ma,aj sa ozvala? 😵 a @cruela?

jarinosk
10. júl 2011

@kosta123 vela neprispievam,ale citam pravidelne
ja mam tiez olympus, ale E-520, objektivy Zuiko Digital ED 14-42mm 1:3,5-5,6 a Olympus Zuiko Digital 25mm 1:2.8 Pancake blesk Metz 36 AF-5 digital a polarizacny filter. 😉

mirica4
11. júl 2011

@majulcek tak ako si napísala 😉 a kasami som dlho nevidela a cruela tu už nie je

nikonka
11. júl 2011

ahojte, mozem sa pridat?

lili_a_mimi
12. júl 2011

ahojte baby! nejake je to tu vymrete 😨 co sa deje? kezdy dovolenkuje? alebo mate aj vy fotograficky utlm ako ja? 😒
@nikonka vitaj 🙂 kazda dobra dusa je tu vitana
Dufam, ze uz tu konecne niekto zas rozprudi tuto diskusiu... 😉
A co DU? nejak nam to tam stagnuje 😖

nikonka
12. júl 2011

@lili_a_mimi vitam 😉 ja inak tiez mam trocha fotograficky utlm, ale diskutovat mozem 🙂 len sa teda zda, ze asi nieto s kym....

silvia.t
13. júl 2011

Ahojte ja my sme este v SP fotim ako diva o 106 ale nemam tu svoj ntb tak az doma budem upravovat 😀

lili_a_mimi
13. júl 2011

my dnes mame v rodine promocie a oslavu 🙂 tak dufam, ze co to aj pofotim a potom sa aj nejakymi fotkami pochvalim 😉 (teda, ak budu dobre a prejdu kritikou zainterasovanych) 😀

nikonka
13. júl 2011

ja som fotak v ruke nedrzala ani nepamatam ☹ teda vlastne pamanat, v nedelu to uz budu dva tyzdne.... mam kopec fotiek pripravenych na spracovanie, ale dlhe letne vecery mi nejak neprospievaju a ja sa neviem donutit dat to do poriadku.... ale uz by som si nieco aj pocvakala....

@lili_a_mimi tesim na tvoje fotky
@silvia.t a na tvoje tiez 😉

mirica4
13. júl 2011

ahojte

@nikonka vitaj..

dievčatá tešíme na fotky 🙂 a potrebujem poradiť ako sa robí ten pásik cez fotku na meno taký priesvitný, lebo neviem na to prísť ani za nič 😝 a ak stihnem tak dám niečo na du večer..

nikonka
13. júl 2011

@mirica4 dakujem 🙂
a ten pasik si mozes spravit v PS ako druhu vrstvu, upravis na velkost a farbu ako potrebujes a znizis opacity

saskarisko
13. júl 2011

ahojte,
ja som fotila na dovolenke, len teraz sedime doma s kiahnami, takze ani nie je cas fotit

nikonka
13. júl 2011

@saskarisko tie slnecniky su super, ja by som mozno skusila orezat trochu tu pravu stranu... ma to ale nadhernu dovolenkovu atmosferu
tie schody su na mna prilis svetle, mozno keby si pridala trochu kontrastu by to bolo zaujimavejsie
zapad slnka je super 🙂

bibi1711
13. júl 2011

@saskarisko , mne sa prave tie schody veeeelmi pacia🙂

nikonka
13. júl 2011

ved aj mne sa pacia 🙂 len by som im pridala trochu kontrastu... ale ja zas pridavam kontrast vsade, uz som asi zdeformovana 😀