Ktorá z vás rada fotí?

briketa
8. mar 2009

Ktora z vas este rada foti, nielen deti? Ako ste pokrocile a aky mate fotak, objektivy? Na co sa zameriavate, chodite na fotovikendy? 🙂

silvia.t
27. júl 2011

@olienka12
@qetinka veru ide to rychlo 😅

l.e.n.u.s
27. júl 2011

baby, môžem sa k Vám pridať?

nikonka
27. júl 2011

@qetinka pekne farby 🙂

nikonka
27. júl 2011

uz by som mohla aj ja nieco pofotit... vcera na mna zmurkali pred domom krasne ruzove ruzicky, oprskane od dazda, vyzerali uzasne fotogenicky, ale ked som dosla domov, uz som nebola schopna vyjst znova von s fotakom... som v poslednej dobe priserne unavena, bez energie, len by som spala... a ked ma uz ani fotenie nedokaze prebrat a ozivit, obavam sa, ze mi ozaj nieco je.... asi by som mala zajst k doktorovi...

lili_a_mimi
27. júl 2011

@l.e.n.u.s ahoj! jasne ze sa mozes pridat 😉
@nikonka skus navstivit rovno gyndu, ci nahodov nie si tehu 😀 teraz je take plodne obdobie 😉

silvia.t
27. júl 2011

@lili_a_mimi
@nikonka veru veru 😀 😀 😀

nikonka
27. júl 2011

@lili_a_mimi tam som bola vcera a tehu nie som, to by muselo byt druhe neposkvrnene pocatie kebyze som 😀
skor sa obavam, ci nemam problemy so stitnou zlazou 😖

idem zaniest teraz fotky klientom a skusim zobrat so sebou aj fotak a daco predsalen pocvakat 🙂

olienka12
27. júl 2011

@nikonka neviem,ci si uz davala alebo nie mas niekde foto? flicker, fb?

katuska26
27. júl 2011

maminky kde si upravujete fotky v akom programe, je nejaký dobrý a postačujúci okrem photoshopu??? Vďaka 🙂

nikonka
27. júl 2011

@olienka12 vo faze pripravy 🙂

@katuska26 podla toho na ake upravy to chces... photoshop je top medzi programami na upravu, ak chces len jednoduchsie upravy, su aj jednoduchsie a velmi dobre progarmy... napriklad FastStone, Picasa... zalezi od toho, co potrebujes upravovat

rainee
27. júl 2011

@katuska26 u mna tiez picassa a photoshop. aj ked ten druhy by som chcela ovela lepsie ovladat, zatial u mna len take zaklady 😉 baby prosim viete mi strucne napisat ako v ps najjednoduchsie spravit ked chcem mat celu fotku CB a len 1-2 veci farebne? kamoska mi to ukazovala v kanaloch ale podla mna to je dost komplikovane.... zatial to robim v picassa ale nie je to ono. diky 🙂

rainee
27. júl 2011

inak pekne fotky ste popridavali. my sme boli teraz na dovci, dost som fotila tak sa hadam dopracujem k tom sem nieco pridat 🙂

katuska26
27. júl 2011

@nikonka no chcela by som aby tie fotky boli také rozjasnené, také nie reálne neviem či ma chápeš, ale to je asi photoshop. a ten je veľmi zložitý a drahší ako môj nový nikon 😅 a ako píše @rainee aj také úpravy že ČB fotka a jedna dve veci farebné 🙂

olienka12
27. júl 2011

@katuska26 zoner a photoscape ak nechces photoshop

rainee
27. júl 2011

@katuska26 myslis HDR (take umele akoby namalovane)? to tiez v photoshope.

nikonka
27. júl 2011

@katuska26 take zasnene, romanticke, nie? hej, tak na to asi len photoshop

@rainee len masky to ide, skus si najst tutorialy aj na ephoto.sk su take, v sekcii fotoskola.... odporucam prestudovat, su tam skvele navody na photoshop

katuska26
27. júl 2011

@olienka12
@rainee
@nikonka ďakujem baby áno také som náročná na fotky všade vidím chyby :D ale na začiatok by som niečo free a dobre tak ktorým mám teda začať??? Zoner, fotoscape, faststone či picasa 😝

nikonka
27. júl 2011

@katuska26 zadara je len FastStone a Picasa... a mozno aj Photoscape, neni som si sure, to nepoznam a nepouzivam

olienka12
27. júl 2011

@katuska26 photoshop 🙂))

katuska26
27. júl 2011

no ale tie čo ho máte (photoshop) sa tým asi aj živíte či??? 😕 to by som sa musela do toho riadne zažrať aby mi ho mm kúpil 😅 😅 😅
@nikonka 😉 dík
@olienka12 🙂 no photoshop
zajtra ak bude čas pokukám ktorý teda stiahnem 😎

olienka12
27. júl 2011

@katuska26 mas skusobne verzie a na youtube milion tutorialov...

bihan
27. júl 2011

@katuska26 gimp je výborný program úúúplne zadarmo ;)

rainee
27. júl 2011

@katuska26 stiahni si co sa ti podari a sama vyskusas ktory ti bude najviac vyhovovat. myslim ze aj photoshop sa da niekde stiahnut zadara na zahranicnych strankach 😉

rainee
27. júl 2011

@nikonka sak to, len mat ten cas to vsetko studovat 😉 ono to urcite nie je tazke, staci vediet par tahov a je to, len sa k tomu dopracovat 😀

nikonka
27. júl 2011

@rainee nuz, ked chces nieco robit poriadne, musis trochu aj nastudovat.... 😅

silvia.t
28. júl 2011

@katuska26 sak si stiahni z www.ulozto.sk alebo www.hellspy.sk (tu si musis nabit kred.)

katuska26
28. júl 2011

@silvia.t na www.ulozto.sk aj sťahujem občas a čo mi radiš stiahnuť ty?? Pozerám nejaké tutorialy na youtube 🙂

silvia.t
28. júl 2011

ja si myslim ze na zaciatok skus elements 6 v ceskom jazyku...je menej komplikovany ako CS

katuska26
28. júl 2011

@silvia.t ale to asi nie je free downlands 😕 či?

katuska26
28. júl 2011

@silvia.t našla som na ulozto tak sťahujem a tento nieje lepši??? 😉
http://www.uloz.to/6181852/adobe-photoshop-7-0-...