Ktorá z vás rada fotí?

Ktora z vas este rada foti, nielen deti? Ako ste pokrocile a aky mate fotak, objektivy? Na co sa zameriavate, chodite na fotovikendy? 🙂
maatuulka
8. aug 2011
Ahoj maminy, mam na Vas jednu otazocku. Mam Fujifilm finepix s5800 no chcela by som skusit nieco lepsie, no pre mna cenovo dostupne.. tak som nasla 2 fotoaparaty ktore mam k dispozicii
Canon S3is
Fujifilm finepix s2500hd

ktorý by ste mi odporucili? Alebo mam ostat pri tom svojom s5800 a neskor si nasetrit uz na kvalitnu zrkadlovku?
Diky 🙂
barbarka
8. aug 2011
ahojte, vitam vsetkych novych, ospravedlnujem sa ze som sa dllllllho neozvala, moc toho teraz nestiham.
pridavam aspon dve fotky mojho drobca v tomto "letnom" pocasi
barbarka
8. aug 2011
@maatuulka zalezi co chces fotit, zrkadlovka ma ovela viac moznosti ale zase musis investovat do objektivov a pod. ale kompaktom nenafotis tak ako zrkadlovkou
dankamat
8. aug 2011
začínam fotiť s Nikonom 3100 🙂
nikonka
8. aug 2011
baby, dame daku ulohu? aj by sme mohli nieco vymysliet, nejak stagnujem :-S
mirica4
8. aug 2011
@nikonka jj treba niečo vymyslieť na du nové..lebo už neveim čo od rozkoše..a je to hrozné ak zaspávam rozmýšľam nad fotením že čo a ako asi mi šibe :-N
a čo na du? architektura, sochy, záber v protisvetle, alebo akty?? 😃 😃 ..nočné fotenie alebo však vymyslite.. 🙂
babatko88
8. aug 2011
nelicefo
8. aug 2011
Ahojte,včera som cvakla zopár foto ale "až" dve sa mi páčia,tak zajtra hodím ten "podarok" 😃

@saskarisko čiže iba v jazyku a videu je rozdiel? :-p :-N
nelicefo
8. aug 2011
@maatuulka Ahoj ja som mala kompakt,potom našich chytila foto mánia,čiže máme zrkadlovku,ale vôbec som s ňou neni spokojná,ale samozrejme čo sa dalo čakať za 450€ 😉 Takže radšej už naštri na niečo lepšie 😉 :-N

maatuulka
8. aug 2011
@nelicefo diiky za pomoc 🙂
annika11
8. aug 2011
@mirica4 ja len tak pre kontrolu, že geometrické tvary okolo nás....niečo takéto môže byť? malá sa dnes hrala s kockami, tak som sa o niečo pokúsila 🙂

a inak, čo by ste povedali ako na tému fotenia....brúsené sklo, šperky....
@barbarka krásne foto, malý má úžasné očká 🙂
barbarka
8. aug 2011
@nelicefo aku mas zrkadlovku?
nelicefo
8. aug 2011
@barbarka Olympus E-450
barbarka
8. aug 2011
@nelicefo moj stal totizto tiez asi tak ako tvoj a stazovat si teda nemozem - mam nikon d60 uz 2,5roka ako nie je to ziadna vyhra ale myslim ze na tiez zaciatky krasne posluzil, no a este musi sluzit aspon raz tolko kym nenasetrim na ff 😃 :-N
nelicefo
8. aug 2011
@barbarka Ja chcem kúpiť tú 3000,3100 alebo 5000 🙂 Možno D90,ale uvidíme lebo tá už nie je najlacnejšia 😉 :-N Jasné chápem,veď aj tento slúži,ale už chcem niečo "namakanejšie" :-N :-N :-N xi-xi...som ja náročná čo? :-p 😃 😃
barbarka
8. aug 2011
@nelicefo ono tie nikony su asi lepsie, ale s inym skusenost nemam, takze porovnat neviem, d90 je fajny fotacik, no ja by som rada uz ff ale to je hudba daaaaalekej buducnosti :-N
nelicefo
8. aug 2011
@barbarka Nikon má moje krsňa,som si zopár foto cvakla,iné delo už on má tuším D700 alebo 7000 :-p Tak Nikony....to už moja láska x-) Neviem vraj aj Canon je super značka,ale neviem si predstaviť že by som fotila Canonom 😃 Teraz budem vyzerať asi ako najväčší trulo,ale čo je to ff? :-N
barbarka
8. aug 2011
@nelicefo Full frame , no hej na d 700 by som sa nechala ukecat :-N
zajo79
8. aug 2011
@nelicefo d700 a d7000 je sakra rozdiel 😎

olienka12
8. aug 2011
@nikonka aka tema ti beha po rozume?
nikonka
8. aug 2011
@olienka12 noooo, mne sa celkom pozdava co spominala @mirica4 - to protisvetlo.....
olienka12
9. aug 2011
@nikonka hehe mne tiez 🙂))))
nikonka
9. aug 2011
ok, tak ideme na to 😉
lili_a_mimi
9. aug 2011
uff, ze protisvetlo??? =-) no mozem to skusit, ale nerucim za to, ze sa mi nieco podari... :-N ale vyzvy je vyzva 😉
qetinka
9. aug 2011
du? protisvetlo?? uff,ok,snad sa zadarí...

pripajam foto..moja malá🙂
ona si tak zvykla na foťak..a strašne rada sa fotí🙂))chalani su ešte malý..ale aj tý si uz zvyknutý 😃
bihan
9. aug 2011
@nelicefo ak chces casto tacit video, vezmi d5100-ku, ak len trosku, tak 3100-ku. a ak ti na videu nezalezi, ale chces AF motor v tele (lebo to tieto dva nemaju) tak d90. 3000 a 3100 maju ovela viac rozdielov nez len jazyk a video, odporucam recenzie na ephote.
zajo79
9. aug 2011
@bihan ja teda neviem... ak je moznost videa vo fotaku, nikdy to nebude take ako v kamere. ostrenie a tak podobne... nikdy som si nevyberala fotak podla toho ze sa da na nom snimat aj video

skor sa riadit inymi vecami - prezriet recenzie a sa rozhodnut, ak je moznost ist kuk niekam do obchodu a skusit v ruke
nelicefo
9. aug 2011
@zajo79 Viem že je to veľký rozdiel 😉 :-p Mala som už oba v ruke,ale keď ja som vždy hrozne vyberavá :-p 😃

@bihan Ok,pozriem tie rezencie 😉

Uff protisvetlo...to u mňa nemdopadne dobre 😃 :-p Ale tak skúsim niečo 😉 🙂
bihan
9. aug 2011
@zajo79 to je sice pravda, ale pre niekoho je to kriterium vyberu 🙂 ja som dobre video chcela, lebo vlacit zrkadlo, nahr. objektiv, veci pre deti a este aj kameru fakt nezvladam. A zase v tych novych crop zrkadlach nejake zasadne rozdiely nie su. So vsetkymi sa daju fotit skvele aj mizerne fotky.

Začni písať odpoveď...

Odošli