• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ktorá z vás rada fotí?

16. mája 2017 
Ahoj maminy, mam na Vas jednu otazocku. Mam Fujifilm finepix s5800 no chcela by som skusit nieco lepsie, no pre mna cenovo dostupne.. tak som nasla 2 fotoaparaty ktore mam k dispozicii
Canon S3is
Fujifilm finepix s2500hd

ktorý by ste mi odporucili? Alebo mam ostat pri tom svojom s5800 a neskor si nasetrit uz na kvalitnu zrkadlovku?
Diky :slight_smile:
8. aug 2011 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, vitam vsetkych novych, ospravedlnujem sa ze som sa dllllllho neozvala, moc toho teraz nestiham.
pridavam aspon dve fotky mojho drobca v tomto "letnom" pocasi
8. aug 2011 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@maatuulka zalezi co chces fotit, zrkadlovka ma ovela viac moznosti ale zase musis investovat do objektivov a pod. ale kompaktom nenafotis tak ako zrkadlovkou
8. aug 2011 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
začínam fotiť s Nikonom 3100 :slight_smile:
8. aug 2011 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
baby, dame daku ulohu? aj by sme mohli nieco vymysliet, nejak stagnujem :confounded:
8. aug 2011 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@nikonka jj treba niečo vymyslieť na du nové..lebo už neveim čo od rozkoše..a je to hrozné ak zaspávam rozmýšľam nad fotením že čo a ako asi mi šibe :sweat_smile:
a čo na du? architektura, sochy, záber v protisvetle, alebo akty?? :grinning: :grinning: ..nočné fotenie alebo však vymyslite.. :slight_smile:
8. aug 2011 o 18:08  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
8. aug 2011 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,včera som cvakla zopár foto ale "až" dve sa mi páčia,tak zajtra hodím ten "podarok" :grinning:

@saskarisko čiže iba v jazyku a videu je rozdiel? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
8. aug 2011 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maatuulka Ahoj ja som mala kompakt,potom našich chytila foto mánia,čiže máme zrkadlovku,ale vôbec som s ňou neni spokojná,ale samozrejme čo sa dalo čakať za 450€ :wink: Takže radšej už naštri na niečo lepšie :wink: :sweat_smile:

8. aug 2011 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nelicefo diiky za pomoc :slight_smile:
8. aug 2011 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirica4 ja len tak pre kontrolu, že geometrické tvary okolo nás....niečo takéto môže byť? malá sa dnes hrala s kockami, tak som sa o niečo pokúsila :slight_smile:

a inak, čo by ste povedali ako na tému fotenia....brúsené sklo, šperky....
@barbarka krásne foto, malý má úžasné očká :slight_smile:
8. aug 2011 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@nelicefo aku mas zrkadlovku?
8. aug 2011 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@barbarka Olympus E-450
8. aug 2011 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nelicefo moj stal totizto tiez asi tak ako tvoj a stazovat si teda nemozem - mam nikon d60 uz 2,5roka ako nie je to ziadna vyhra ale myslim ze na tiez zaciatky krasne posluzil, no a este musi sluzit aspon raz tolko kym nenasetrim na ff :grinning: :sweat_smile:
8. aug 2011 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@barbarka Ja chcem kúpiť tú 3000,3100 alebo 5000 :slight_smile: Možno D90,ale uvidíme lebo tá už nie je najlacnejšia :wink: :sweat_smile: Jasné chápem,veď aj tento slúži,ale už chcem niečo "namakanejšie" :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: xi-xi...som ja náročná čo? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
8. aug 2011 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nelicefo ono tie nikony su asi lepsie, ale s inym skusenost nemam, takze porovnat neviem, d90 je fajny fotacik, no ja by som rada uz ff ale to je hudba daaaaalekej buducnosti :sweat_smile:
8. aug 2011 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@barbarka Nikon má moje krsňa,som si zopár foto cvakla,iné delo už on má tuším D700 alebo 7000 :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak Nikony....to už moja láska :dizzy_face: Neviem vraj aj Canon je super značka,ale neviem si predstaviť že by som fotila Canonom :grinning: Teraz budem vyzerať asi ako najväčší trulo,ale čo je to ff? :sweat_smile:
8. aug 2011 o 22:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nelicefo Full frame , no hej na d 700 by som sa nechala ukecat :sweat_smile:
8. aug 2011 o 22:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@nelicefo d700 a d7000 je sakra rozdiel :sunglasses:

8. aug 2011 o 22:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nikonka aka tema ti beha po rozume?
8. aug 2011 o 23:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olienka12 noooo, mne sa celkom pozdava co spominala @mirica4 - to protisvetlo.....
8. aug 2011 o 23:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nikonka hehe mne tiez :slight_smile:))))
9. aug 2011 o 07:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok, tak ideme na to :wink:
9. aug 2011 o 07:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uff, ze protisvetlo??? :confused: no mozem to skusit, ale nerucim za to, ze sa mi nieco podari... :sweat_smile: ale vyzvy je vyzva :wink:
9. aug 2011 o 08:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
du? protisvetlo?? uff,ok,snad sa zadarí...

pripajam foto..moja malá:slight_smile:
ona si tak zvykla na foťak..a strašne rada sa fotí:slight_smile:))chalani su ešte malý..ale aj tý si uz zvyknutý :grinning:
9. aug 2011 o 08:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@nelicefo ak chces casto tacit video, vezmi d5100-ku, ak len trosku, tak 3100-ku. a ak ti na videu nezalezi, ale chces AF motor v tele (lebo to tieto dva nemaju) tak d90. 3000 a 3100 maju ovela viac rozdielov nez len jazyk a video, odporucam recenzie na ephote.
9. aug 2011 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bihan ja teda neviem... ak je moznost videa vo fotaku, nikdy to nebude take ako v kamere. ostrenie a tak podobne... nikdy som si nevyberala fotak podla toho ze sa da na nom snimat aj video

skor sa riadit inymi vecami - prezriet recenzie a sa rozhodnut, ak je moznost ist kuk niekam do obchodu a skusit v ruke
9. aug 2011 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zajo79 Viem že je to veľký rozdiel :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Mala som už oba v ruke,ale keď ja som vždy hrozne vyberavá :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

@bihan Ok,pozriem tie rezencie :wink:

Uff protisvetlo...to u mňa nemdopadne dobre :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale tak skúsim niečo :wink: :slight_smile:
9. aug 2011 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
9. aug 2011 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zajo79 to je sice pravda, ale pre niekoho je to kriterium vyberu :slight_smile: ja som dobre video chcela, lebo vlacit zrkadlo, nahr. objektiv, veci pre deti a este aj kameru fakt nezvladam. A zase v tych novych crop zrkadlach nejake zasadne rozdiely nie su. So vsetkymi sa daju fotit skvele aj mizerne fotky.
9. aug 2011 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok