• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ktorá z vás rada fotí?

16. mája 2017 
@nelicefo že úplatok? dobrý nápad... :grinning:
@prsky pekná foto, taký zaujímavý nápad
13. aug 2011 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@prsky nádherná foto..:slight_smile:

@annika11 :grinning:
13. aug 2011 o 15:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nelicefo sa mi trochu zdá, že tie biele kvietky mohli byť ostrejšie...ale to len môj názor :sweat_smile: :grinning: inak pekné, šikovná si :grinning:
13. aug 2011 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@annika11 Oki,budem na to dávať pozor :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: a ďakujem..:grinning: :grinning:
13. aug 2011 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@annika11 on je zvyknuty od mala ho cvakam..
straaasne rad sa foti nevadi mu to.. obcas aj zapozuje :slight_smile:
a este radsej foti on :slight_smile: ked poviem ze ideme sa fotit utekaa dopredu a hned vytahuje odrazku :slight_smile: a zaujima polohu na fotenie.. da mi tak tisicinu sekundy na cvak a uz bezi k fotaku pozriet obrazok :slight_smile: ked sa mu nezda hned mi trha fotak z krku a da si ho na krk a priklada fotak k hlave a foti (predtym este samozrejme postlaca vsetky gombiky akoze nastavuje)..
no co vam poviem u nas je fotenie na dlho :slight_smile:
@nelicefo dakujem :slight_smile:
13. aug 2011 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nelicefo paci sa mi to jablcko.. velmi pekny bokeh na pozadi :slight_smile:
a s kvietkami suhlasim s @annika11 ohladom tej ostrosti.. viac by sa mi to pacilo keby boli kvietky ostre lebo zdaju sa ze su v jednej rovine.. aspon na mne tak posobia :slight_smile:
13. aug 2011 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maruskak13
@nelicefo aj mne sa páči to jablčko, tie ,,svetielka,, sú úžasné :slight_smile:
13. aug 2011 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,
@nikonka - urcite sa to da poriesit, vsak dufam, ze nejaka kocka pride, ktora tam ma pristupy. inak kopec kociek je uz zaregistrovanych, takze by bolo asi zbytocne robit noveho picassa
@nelicefo - napady pekne, len chyba ta ostrost (to sa casom podda),a asi si mala zapnuty aj blesk (myslim tie odrazy)
14. aug 2011 o 07:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby :D ste toho riadne popisali :grinning: pristup na gmail ma asi len lulu ale ono to priebezne kontroluje tak ak poslete foto na ten mail urcite ju prida aj do albumu :slight_smile:
fotky na kritiku posielajte na tento mail 101464930584620627461.upload@picasaweb.com
a ak este nemate pristup k albumom tie su tu: https://picasaweb.google.com/101464930584620627461
treba napisat ziadost o pridanie na mail luciakruta@gmail.com :wink:
14. aug 2011 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@annika11 na fb ten projekt vyzera super :grinning: ja ho mam tiez na fb...dnes dufam dolozim fotky lebo som nestihala ale odfotene mam
14. aug 2011 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@silvia.t dakujem snažím sa :slight_smile: aby to bolo aspoň kus pozerateľné :grinning:
14. aug 2011 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kočky, nemáte niektorá nikon D5100? :wink:
14. aug 2011 o 18:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maruskak13 Oki,ďakujem budem sa snažiť polepšiť..:slight_smile:

@silvia.t Uff ,zajtra sa pustím do toho písania,lebo dnes už zaspávam na nohách :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :grinning:
14. aug 2011 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
@silvia.t - ten projekt 365,co mas na FB, tak tam si sa neregistrovala, ci ano ? mas len uvodny obrazok, a potom si davas svoje foto, vsak ? :confused:
16. aug 2011 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@saskarisko ano to mam len ako riadny album a vkladam si tam fotky :slight_smile: len to nemam na svojej osobnej stranke ,ale na stranke photography :wink:
16. aug 2011 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nelicefo to chce len cvik.. a fotit a fotit :slight_smile:

par novych foto http://www.flickr.com/photos/58299914@N08/
boli sme na navsteve u kamosky tak som urobila par zaberov aj Riskovej novej kamoske :slight_smile:
ma 5 mesiacov a je to mala princezna :slight_smile:

17. aug 2011 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky,
je tu nejaka dobra dusa z BA, ktora by bola ochotna zaucit ma do tajov PS? samozrejme zaplatim...:slight_smile: dakujem:slight_smile:
17. aug 2011 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maruskak13 no fotím fotím :sweat_smile: :grinning: ale hádam sa to časom spraví,hold na také diela aké vy fotíte nemám,ale aspoň sa tu pri vás dočomu priučím :slight_smile:
A prekrásne foto :dizzy_face:
17. aug 2011 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nelicefo no vidis tak to si na dobrej ceste vylepsit ostrenie..
pamatam ze aj ja som na zaciatku s tym mala ohromny problem..
aj sa mi podarila fotka pekna ale musela som ju zmazat lebo ostrost usla :slight_smile:
ruky sa mi triasli aj ked som v oboch len fotak drzala..
teraz zvladam s jednou fotit a druhou drzat odrazku a este pri tom behat za drobcom :slight_smile:
takze naozaj to chce cvik..
17. aug 2011 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@maruskak13 Multifunkčná žienka :slight_smile: No uvidím čo ja vyčarujem :sweat_smile: :grinning:
17. aug 2011 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@maruskak13 tá malinká je úžasná na fotkách :slight_smile: také očká by bolo škoda nezvečniť na krásnych fotkách :grinning: je ozaj na zjedenie....ja milujem fotky detí :slight_smile: a ešte viac novorodeniatok alebo momentky z pôrodu....

mimochodom pozrite si baby toto, krásne momentky
http://www.dfwbirthphotographer.com/home/?cat=6
hore, ked si kliknete na categories, tak uvidíte ešte viac :wink:
17. aug 2011 o 22:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@annika11 Prekrásne :dizzy_face: zajtra keď bude čas prelúskam to celéé :slight_smile:
17. aug 2011 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nelicefo oplatí sa :slight_smile: je to úplne nádherné, pri niektorých fotkách som mala aj slzičku v oku :slight_smile: takéto momentky by som raz chcela fotiť :slight_smile:
17. aug 2011 o 22:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@annika11 bože to sú nádherné fotky... aj mne normálne slzička vybehla pri niektorých - to je krásne také zrodenie.
18. aug 2011 o 07:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte kocky. nestiham sem bohuzial chodit. fotim co to da. uz mam doma aj stoja a platno. kupila som toto:
http://www.fotoprislusenstvo.sk/studiove-vybavenie/foto-pozadia/jednofarebne-pozadia

mate skusenosti niektora s nim? ja som skusala fotit a niesom velmi nadsena, lebo ako to bolo zbalene v tej rolke, tak je pokrcene... teda robi to pasy. neviete mi s tym nejak pomoct. dakujem krasne.
tu je ukazka ako to vyzera - sooc zaber

inak som to narychlo upravila takto: (posledna fotka)
http://www.facebook.com/media/set/?set=a.197223863660773.46979.193681277348365&type=1

18. aug 2011 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@annika11 Akurát pozerám tie foto,prekrásne :dizzy_face: aj mne slzička vybehla...:o)

18. aug 2011 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@annika11 mne sa tiez velmi pacia tie fotky aj ked nie som si ista ci by som ja osobne chcela mat fotky ako rodim :sweat_smile: ale fotit by som sla keby ma niekto vzal k porodu :grinning:
18. aug 2011 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@barbarka :slight_smile: ja by som chcela, ale skôr také momentky, nie priamo z pôrodu, ale napríklad malú hned po pôrode :slight_smile: to je neskutočná momentka, ked bábo vyjde z bruška, je to neopakovateľné a presne to je na tom to krásne :slight_smile:
18. aug 2011 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ked fotografka foti fotografku. porod, teda vlastne cisarsky rez
http://blog.katerinasvobodova.cz/?p=1218
18. aug 2011 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok