Ktorá z vás rada fotí?

briketa
8. mar 2009

Ktora z vas este rada foti, nielen deti? Ako ste pokrocile a aky mate fotak, objektivy? Na co sa zameriavate, chodite na fotovikendy? 🙂

bambi2
4. aug 2010

@monika0001 mne to je trosku stredove... mohla si zobrat radsej trosku z predu auto aby bolo auto vidiet, takto vidiet viac sedacku za nim a miesto.. vies ako to myslim??

monika0001
4. aug 2010

@bambi2 - hej hej jasné,.. viem čo myslíš..
ale keď mne tu išlo o to aby som videla či sa mi to podarilo... vieš čo myslím, že? proste som to skúšala na priorite času.. 😅
ale isto by to inak vyzeralo keby to bolo tak ako ty vravíš.. ďakujeeemmm 😵 😵 😵

prsky
4. aug 2010

@monika0001 priklanam sa k bambi (aj ked moj nazor netreba brat nejak vazne, som totalny amater), keby bol trochu zboku brany, davala by fotka nadych pribehu, ze by nas lakala rozmyslat, co vidi, bola by dynamickejsia. ale je to strasne tazke, mne sa malokedy podari nieco cvaknut a keby som to sem aj zavesila, tak uz by som s fotkou nebola spokojna 😉

monika0001
4. aug 2010

@prsky - hej hej.. určite je to tak.. nabudúce sa polepším.. 😉

monika0001
4. aug 2010

@prsky - a zaujíma ma názor každého.. veď to mi pomáha a ženie ma vpred... sa tým len a len učím.. moc si vážim názory všetkých čo dajú... 😉

monika0001
4. aug 2010

a nerozumiem prečo mi dáva v takej kavlite v akej to dalo.. ja to mám úplne iné. tu je to ako keby zrnité.. vidíte to? nechápem, lebo foto sama o sebe taká nie je.. aj na FB mi to dalo takú.. a o tých fotkách čo som vdety tú moju kamošku fotila (toho čertíka ) mi úplne rozmazáva na nette 😒

prsky
4. aug 2010

@monika0001 🙂 ja napr. milujem atmosferu tejto mojej foto https://www.modrykonik.sk/fotoblog/prsky/album/... ale uvedomujem si, ze kvalitou nic moc. zato ale fajn momentka fotena pri strasnom svetle bytu neskor poobede (slniecko nam svieti iba rano)

bambi2
4. aug 2010

@prsky krasne foto! niekedy je fotka dolezitejsia ako kvalita fotky... momentky- to su tie vynimky 🙂

prsky
4. aug 2010

@monika0001 mk nejak komprimuje jpg a stracaju dost na kvalite 😖

monika0001
4. aug 2010

@prsky - ale toto mi aj na FB urobilo.. a prvý krát. predtým to nikdy neurobilo... ale tak čo už..
a foto kráásna...
ako vraví bambi kvalita niekedy nie je dôležitá.. tá foto je úplne super taká aká je... 🙂

prsky
4. aug 2010

@monika0001 aj fb komprimuje. neupravovala si tu fotku nahodou v nejakom softe? lebo mne sa to stalo po uprave vo photoshope
a dakujem za pochvalu

monika0001
4. aug 2010

@prsky - upravovala ale nikdy predtým mi to neurobilo...ale tak kašlať na to.. 😉
Hlavne, že originál taký nie je.. 😎

prsky
4. aug 2010

mne to tiez neurobilo zakazdym a zatial som neprisla na to, ze co to mohlo sposobit 😕

bambi2
4. aug 2010

aj ja som bola dnes fotit ale iba na spielplatzi, myslim, ze sa mi vydarili fotky dnes 😉

bambi2
4. aug 2010

@prsky mne to urobilo iba na jednej a tiez neviem preco... 😠

bambi2
4. aug 2010

@prsky na fb som myslela..

michalag
4. aug 2010

Ahojte 🙂
baby a vsetky mate zrkadlovky alebo mate niektora aj podobny fotak ako je tento http://digitalni-fotoaparaty.heureka.cz/olympus...

bambi2
4. aug 2010

pridavam dve... 🙂

prsky
4. aug 2010

@michalag ja fotim kompaktom lumix fz50

bambi2
4. aug 2010

nejako to tu dneska nezije... ☹

zajo79
4. aug 2010

dieta zaspalo...konecne.

mam doma pevnu 50tku 😵 😵 😵 ale nemala som kedy skusat, zatra ideme na vylet do zvolena, tak hadam bude prilezitost

bambi2
4. aug 2010

@zajo79 uz si mi tu chybala... to ma tesi, som zvedava na fotky?!!! 🙂 a co hovoris na moje? kritiku poprosim...

michalag
4. aug 2010

ahojte co hovorite na toto?

nostek
4. aug 2010

a toto je moje ocicko. bez upravy.
sigma 17-70mm

michalag
5. aug 2010

Ahojte 🙂
ako dosiahnem na fotke ze bude zaostreny napriklad len clovek, dom .... ?

bambi2
5. aug 2010

@zajo79 uz mam nejaky vylet vymysleny, bud zajtra alebo buduci tyzden... a uz sa strasne tesim, bude (teda aspon dufam) ze tam bude co fotit... nieco neobycajne... 😉

nika12
5. aug 2010

@michalag s kompaktom to asi nespravis 😒 v picase sa to da spravit, v zalozke tuning myslim, nebude to 100%ne, ale ak mas dobry zaber, tak to moze vyjst celkom fajn

nika12
5. aug 2010

tak nie tunning, ale effects

nostek
5. aug 2010

@michalag tak ako ti to odporucila nika, to poznam aj ja. je to clekom fajn. s compaktom som to pouzivala aj ja sem tam .

a inak som si urobila aj fotoblog
http://artgalerylucia.blogspot.com/