• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ktorá z vás rada fotí?

31. marca 2016 
@kotenko no ja dufam, ze mi moj nikonik D 90 vydrzi, aj ked uprimne povedane fotim stale :grinning: :grinning: :grinning: teda ked nespim a nejem :slight_smile: ale fakt ma to veeelmi bavi, najradsej fotim ludi, je to starsne inspirativne a tiez ako vravis tym padom, ze kazdy je iny, tak ma to posuva dalej, niekomu sa moja praca paci a to ma velmi tesi, ale kazdy mame iny vkus, predsa by ani nebolo dobre, keby mali vsetci rovnake fotky, to by bolo o nicom,,,ale pockajte ja dnes najdem jednu stranku a hodim vam sem odkaz,,,,to je moj vzor a moj ciel,,,nadhera,,,idem to najst :grinning: :grinning: :grinning:
9. aug 2010 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved co je natom ze nespolupracovali? nic take.... :zipper_mouth:
9. aug 2010 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
verejné ohováranie klientov.
9. aug 2010 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale no... to by som musela napisat nieco ine.

bude bleeeeeeeeeesk. zajtra... najneskor vo stvrtok. to nebudem mat moc casu na zkamaratenie sa.... :sweat_smile:
9. aug 2010 o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeej, no blesku som sa teda veľmi potešila. nezabudni ho v interiéri "báchať" dohora, pôsobí to prirodzenejšie, teda pokiaľ budeš mať bielu stenu a veľa náhradných bateriek
9. aug 2010 o 15:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to sa moze len ked mas strop max 3 metre
9. aug 2010 o 17:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pokiaľ nemáš hostinu v kulturáku, tak máš blesk použiteľný všade. aké máš telo? ak si trúfaš bez blesku, musíš mať lepšei telo, ktoré zvláda dobre ISO nad 800
9. aug 2010 o 17:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nikonD90.. a bez blesku si netrufnem ... uvidim ked pride, ako to bude s nim vyzerat. pockam kym pride, zajtra by mal... najneskor v stredu a pojdem to vyskusat.
9. aug 2010 o 17:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahaaa, no tak skúšaj a skúšaj a porovnávaj :slight_smile:
9. aug 2010 o 17:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hm...no sila, prave som mala telefonat, ze blesk bude 50:50... bud vo stvrtok alebo az v piatok... tak som to zobrala aj tak, nafotim co budem moct a hotovo.

posielaju to v stredu... ak nestihnu vo stvrtok...cize v piatok doobeda ho mam. ak nie..tak v pondelok. no co... aspon bude doma a chcu to zadara, tak ziaden stres.
9. aug 2010 o 17:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zajo79 a preco si nevypytas aspon za upravu? Ved ked sa tak na to pripravujes,,,,ci su to nejaki dobri znami? :sweat_smile:
9. aug 2010 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lebo je to prve nieco taketo co ma zavolali, chcem to zobrat zodpovedne, aj ako vyzvu... a ked to bude dobre, tak sami my prachy daju. su to susedia.

9. aug 2010 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kuko7 ta prva stranka je prekrasna... je to tiez mojim cielom... presne moj styl- romantika... takeho fotografa, tu kde zijem, som este ziadnu taku stranku neobjavila. a to mi chyba, vsetci fotia iba v studiach, klasika... a to sa mi nepaci...
:wink:
9. aug 2010 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zajo79 nove foto :slight_smile: schöööön :wink:
9. aug 2010 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dankeee.
kde mame fotky z vyletu?
9. aug 2010 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
ja idem reagovat troska spatne :wink:
@linnetka - dakujem :wink: pri tej tvojej fotke by som osobne volila orez 2
@lili.nicol - mne sa paci - 2, 3, 5. a ta obloha je krasne zachytena, aj deti jasne. ale ta obloha :wink:
@kuko7, kotenko - tiez krasne fotite :wink:
9. aug 2010 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zajo79 dam hned, idem najprv na fb... :slight_smile: ale iba motylov mam par, tam sa nedalo fotit, tolko ludi po kope vsade, furt ti volado vosiel do objektivu a v tom sklenniku milion ludi, vlhko, teplo... no horor, bola som rada ked som odtal vysla, a hlavne, vsetci sa tlacili koli foteniu motylov... :angry:
9. aug 2010 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kamilecka - viac sa mi paci ta farebna. ta ciernobiela fotka v tejto situacii nejako straca smrnc
@zajo79 - drzim paste pri foteni svadby. som naozaj zvedava.
@amunet - a ty mas aj niekde zverejnene fotky okrem tej jednej ? ta bola uzasna
@kuko7 - ten prvy link je perfektny. fakt skoda, ze vela fotografov foti rodiny "len" v atelieri. ono mne to uz niekedy pripada naozaj o tom istom, aj ked tie fotky su krasne.
mne sa vcera zadarilo toto
9. aug 2010 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@saskarisko pekna fotka. :slight_smile:

dakujem za prejavenu doveru... skor ratam ze to bude katastrofa :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. aug 2010 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@saskarisko mne sa to zda nudne tie fotky fotene v atelieri... take o nicom... v prirode a trosku tej romantiky to fotke doda ten "spravny smrnc"... :slight_smile:
9. aug 2010 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@saskarisko foto je super :wink:
9. aug 2010 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@saskarisko svadby sverejnene nemam maju to iba kamosky co som fotila, sveje deti mam na sukromnom blogu a vselijake ine veci mam tu http://www.suziafoto.jecool.net/
9. aug 2010 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@saskarisko super foto.-)
9. aug 2010 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takze pridavam nieco z vyletu... :slight_smile:
9. aug 2010 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@saskarisko foto zaujimave ale okno ti letiiiiiiiii aj perspektiva :wink:
9. aug 2010 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kvalita fotiek tu je o nicom... na tej prvej je mamuti strom...
9. aug 2010 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@amunet pekne fotky. kraasa.

cim fotis vsetkym?
9. aug 2010 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte

@bambi2 mne s atvoje foto pacia su super :wink: :slight_smile:

my sme dnes boli so Samim na prechadzke a chcela som nieco vyskusat aj v praxi no neviem ....
9. aug 2010 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambi2 jeej, peknee. tretiu stvrtu fotku skus orezat..tam nalavo zasahuje kvetina.
9. aug 2010 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok