• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ktorá z vás rada fotí?

31. marca 2016 
@zajo79 ved tam ma par fotiek ukradnutych od geddes... nech take nafoti ona a potom nech na tom zaraba... :sweat_smile:
27. aug 2010 o 16:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ako, nafuknut to..poslat do aj geddes... hehe..ina pokuta. :sweat_smile:
27. aug 2010 o 16:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ma tam aj tuto, ta je ukradnuta od geddes...
27. aug 2010 o 16:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hned stvrte foto... http://www.modrykonik.sk/fotoblog/grafikafotky/album/nas-jakubko/
keby to geddes videla, tak by len hlavou pokrutila a myslela by si, ze je to obycajna chudera... aj ta druha je ukradnuta od geddes... je ich viac...
27. aug 2010 o 16:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
napisala som jej komentar, ze to je pod uroven, a ze original je od geddes, som zvedava co odpise :grinning:
27. aug 2010 o 16:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja
27. aug 2010 o 16:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
27. aug 2010 o 16:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ako...nikomu nechcem zle, ale kebyze som novinar take halo z toho spravim, ze by sa dotycna raz dva prebrala
27. aug 2010 o 16:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zajo79 ona sa prebere, neboj... a raz- dva... :slight_smile:
27. aug 2010 o 16:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievčatá,
najprv pozdravujem Briketu, poznáme sa už dávno z iného podobného foto fóra.

Prispievam čisto z jedného dôvodu a to je téma, čo tu rozoberáte.
Je všeobecné, že ľudia majú gýčový vkus a ochkajú nad "krásou" z ktorej je niekomu druhému zle.
Ale tu fakt nejde o to, že robí hnusný gýč a že si to maminky objednávajú ale ide o to, že je obyčajná zlodejka, ktorá svoju "umeleckú prácu" robí na 90% krádežou.
A adminovi vysvetlite ak nechápe "vo co go"
A "umelkyne" odporúčam za peniaze o ktoré ošklbala mamičky, ísť na nejaký fotokurz, aby začala robiť 100% svoju prácu, lebo to čo robí, nie je ani talent ani umenie.

Inak želám pekné svetlo a veľa dobrých záberov.
27. aug 2010 o 16:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzananz ved o to sa snazime, vysvetlit im to ale vidis tu spravodlivost... ta neexistuje tu mk... je to smutne... :frowning2:
27. aug 2010 o 16:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nemam slov...
27. aug 2010 o 16:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ten link už nefunguje...

ináč, viem kto sú majiteľky niektorých pôvodných obrázkov, nie sú z SK...a nejdná sa o Annu Geddes...sú to profíčky, ktoré sa zameriavajú na newborn photography, je za tým veľa práce a fakt by ich nepotešilo takéto ohyzdenie ich práce.

27. aug 2010 o 16:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mifys ahoj, drzime palceky, ale tu si na zlej adrese, decka si pofotime aj same a znazime sa o to iste co ty :grinning: bolo by pekne, keby si sa nam aj pochvalil ako fotis :wink:
27. aug 2010 o 16:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzananz mne funguje ten link...
27. aug 2010 o 16:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mifys a s akou technikou fotis?? pochval sa nam... :slight_smile:
27. aug 2010 o 16:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzananz :grinning: :sunglasses: :dizzy_face: ma podrz..... este to malo aj copyright...... :angry:
27. aug 2010 o 16:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@amunet no ked si to odstrihla tak to uz nemalo copyright :grinning: ako moze byt niekto taky blby??? chapete to?? ja teda nie... ta drzost!!!!
27. aug 2010 o 16:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, ako podrzte sa, ale ja ked som sla tlacit moje pohladnice na VN, zenska v labe mi ponukla tiez fotomontaz z prevazne A.G.
samoska, ze som nad tym ani neuvazovala. ja som si spravila svoje v digiscrape a to s compaktom a aj to bolo pekne. ale kopec mamin to vyuzilo, lebo mi ukazala, ako to vyzera uz hotove. bolo to otrasne.
27. aug 2010 o 16:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby, akurat som si docitala co ste popisali,,,no ty kokos to je aka sila, to co s tym ta akoze fotograafka sleduje,,,no nechutne a hlavne dost ubohe a smutne :confounded:
27. aug 2010 o 17:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dala som si geddes do vyhladavaca sikovna baba :slight_smile: hoci na mna su niektore foto trochu gicove ,ale je to zlatunke :dizzy_face:
27. aug 2010 o 17:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@amunet no to sa neda porovnat s tou babou,,to je otrasne, si predstav, ze hlava tvojho babatka ma telo ineho,,,no fuuuj to je desne :angry: :angry: mna by to akoze dost nasralo keby niekto kopiroval moje fotky, ved existuju aj nejake autorske pravado prdele,,,toto je normaalne na policiu :astonished:
27. aug 2010 o 17:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kuko7 no mozno nic ine ani robit nevie... a toto je jedine cim sa uzivi... chudera... :confounded: a autorske prava pravdepodobne nehovoria nic viacerym, inak by to bolo uz zmazane vsetko...
27. aug 2010 o 17:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambi2 no to teda chudera je,,,je to nechutne, tak druhy sa tu snazia, ziskavaju inspiracie, snazia sa zdokonalovat a dojde niekto takyto a este takymto nechutnym sposobom zmeni celu fotku,,,a keby to aspon vedela robit, ale vyzera to dost nechutne,,,,,tie digiscrapy este chapem to je oki,,,ale to ostatne,,,,no ubohe :zipper_mouth:
27. aug 2010 o 17:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kuko7 fakt trapne... co k tomu dodat?? :sweat_smile:
27. aug 2010 o 17:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no asi vobec nic, len ze je to ubohe,,,,,,inak no comment :slight_smile:

a ozaj zmenila som konecne profilovku, uz som sa k tomu odhodlavala ani neviem od kedy,,,, :grinning:
27. aug 2010 o 17:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kuko7 pekne foto!!! :slight_smile:
27. aug 2010 o 17:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambi2 dakujeeeem :slight_smile: Inak akurat pozeram fotolab, ze si dam vyvolat fotky, mam ich vyse 400 a maju akciu do 31. augusta za 0,09 eura,,,tak to musim dnes konecne zosumarizovat a dat vyvolat :grinning: :grinning: :grinning: booze mala nema ani tri roky a ma uz vyse 5 albumov,,,,,sila,,,,ale nevadi,,,,aspon bude mat na co pozerat, ked vyrastie :grinning: :grinning:
27. aug 2010 o 17:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kuko7 aj ja mam neviem kolko fotiek... ale chcem dat urobit volakedy neviem sice kedy fotoknihy... kolko ma tvoja mala??
27. aug 2010 o 17:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambi2 za tyzden ma dva a pol rocka :slight_smile: aj ja som sa na to chystala,,,,,ale fotky maju svoje caro a rada si ich sem tam aj z albumu vyberam,,takze asi ostanem verna im :grinning: :grinning: :grinning: a chcela som aj platna si dat urobit na stenu :grinning:
27. aug 2010 o 17:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok