Ktorá z vás rada fotí?

briketa
8. mar 2009

Ktora z vas este rada foti, nielen deti? Ako ste pokrocile a aky mate fotak, objektivy? Na co sa zameriavate, chodite na fotovikendy? 🙂

amunet
27. aug 2010

ja som zase spoznala tuto fotku https://www.modrykonik.sk/katalog/firma/katarin...

je od mojej oblubenkyne http://kelleyryden.com/blog/
😠

bambi2
27. aug 2010

@kuko7 no ved.. aj ja davam vyvolat fotky vzdy... knihu som este nerobila... 🙂

nostek
27. aug 2010

@kuko7 , krasna zmena foto.

koceny a este k tej babe. hruza co robi, ale napr. mne osobne sa ani tie jej digisrapy vobec nepacia. co poznam kocky co sa tomu venuju, to je neporovnatelne. tato pani ci slecna vobec nema podla mna vkus. ale zas ako sme vidieli, niektorym sa to paci.

baby na vyvolanie foto odporucam happyfoto. tam maju 10x15 za 0,06 eura. ja mam vela foto, ale neuvazovala som o tom ich vyvolat. jedine co mam album pre simi a to len do 3m som stihla. mala by som asi zacat pokracovat so selektovanim, co?! 😀

@bambi2 , stale smirujem tvoj blog a nic nove som tam nevidela 😉 ako sa dari? asi balis, co?

bambi2
27. aug 2010

@nostek neni casu, nestiham... aj doma treba nieco porobit, aj v zahrade je stale roboty... ja si to vynahradim na dovolenke 😉

bambi2
27. aug 2010

@nostek a neviem, ci potom ten blog s fotkami nezaplnim 😀

nostek
27. aug 2010

@bambi2 jasne, sama viem ako to je. ja tam davam skor len z navstev a pod. tak sa tesim po dovolenke ;o). uzite si to

bambi2
27. aug 2010

@nostek ja mam 6 izb. byt a da mi pekne zabrat, hlavne tie okna v kuchyni a velke kupelky... tie okna su stale spinave ked prsi a to nedokazem nechat tak... tak som tento tyzden mala upratovaci 😖 a teraz ked odchadzame, tak som musela aj v zahrade nieco porobit... apropo, cudzie deti nedavam na blogg alebo fb... najdu sa ludia, ktori su na to haklivi, tak to radsej neskusam... takze navstevy a pod. neuvidis nikde asi odomna... ☹ to si nechavam iba pre seba 😉

bambi2
27. aug 2010

a toto mi odpisala pani umelkyna:
Ak mate moznost, tak si dajte urobit fotky od Anne Geddes. Ja by som si dala, ale neviem, ci by mi stacila moja materska. Fotky upravujem len ako konicek, a ked niektora mamicka ma o to poziada. Firmu zalozenu nemam, som tiez len mamicka na materskej.
Ale asi mate uplne iny nazor, ale ak by ste mi vybavili u Anne Gedes fotky za taku cenu, ako ich urobim mamicke, ktora ma o ne poziada ja, tak by som Vam bola vdacna.
😀

nostek
27. aug 2010

ja byvam zas v dome tiez so zahradoau, takze viem o com hovoris. a vzdy foto uverejnujem so suhlasom "zakonnych zastupcov" 😀 . tiez by som si nedovolila, len tak dat cosi.

zajo79
27. aug 2010

aj mne to napisala.

mohla si dat aspon tu namahu a nekopirovat.

Ak mate moznost, tak si dajte urobit fotky od Anne Geddes. Ja by som si dala, ale neviem, ci by mi stacila moja materska. Fotky upravujem len ako konicek, a ked niektora mamicka ma o to poziada. Firmu zalozenu nemam, som tiez len mamicka na materskej.
Ale asi mate uplne iny nazor, ale ak by ste mi vybavili u Anne Gedes fotky za taku cenu, ako ich urobim mamicke, ktora ma o ne poziada ja, tak by som Vam bola vdacna.

zajo79
27. aug 2010

tak som jej napisala toto:

Ak chcem pekne fotky, odfotim si sama...pripadne dam fotografke v ateliery odfotit deticky.

To co robite je zlodejina prveho rangu, ak sa nebojite, Vasa vec.

Inak baby, ona je normalne este arogantna. Nenapiseme anne geddes? 😀

bambi2
27. aug 2010

@zajo79 staci jej poslat stranku, nech sa na to kukne... tu je jej web ale nevidim tam nikde poslat spravu, iba mail tam je... http://www.annegeddes.com/
mrknite na to... alebo na fb spravu poslat...

zajo79
27. aug 2010

customersupport@annegeddes.com

bambi2
27. aug 2010

@zajo79 teraz to treba napisat v aj a ja jej tu spravu poslem premna zamna... 😀

zajo79
27. aug 2010

no...to chces aby som po roku a pol doma zacala len tak pisat v aj??? neblaaazni. 😀

no nieco v zmysle...ze dotycna pouziva jej fotky, kopiruje, upravuje si ich tak ze do nich dava tvare inych deti a ich predava.A este je aj arogantna..... piiip. jaj, ma to vytocilo. to vazne su ludia taky ze jej zato este platia? kokos...

adusa
27. aug 2010

ja som normalne prekvapena, lebo to porovnanie ze ak jej zozeniem rovnake foto od Geddes za cenu ako je ona schopna spravit, to vobec nedava zmysel. Ved ona ich NEROBI 😕 ... a ta co ich robi ma pravo na to, kolko za ne pyta, lebo je to jej drina. To nechape?
Alebo nech robi za jej cennik, ale nech tie deti aspon sama foti. Aj ked kvalitu si viem predstavit 🙄 .

linnetka
27. aug 2010

@amunet kelley ryden ma kraaaasne foto 🙂
@zajo79 @bambi2 nebudte az take zle na tu babu , ved pockajte ako to vyriesi MK? nemusite hned na nu stvat Geddes.
Tiez sa mi tie fotomontaze nepacia, ale aj udavacstvo mi je proti srsti. 😅
Babenka skusa privyrobit ako sa da. Asi jej nehovori nic autorske pravo, ale co sa tyka tych Geddes fotiek, to by ste sa potom mohli pustit aj do hociktoreho fotoatelieru, kde pouzivaju pozadia macka Pu, ci Nema. Nie je to to iste? Tie su tiez chranene autorskym pravom, s tym si dal tiez grafik robotu, aby ich stvoril a niekto na tom zaraba bez licencie. A teda urcite viac ako tato mamicka na MK. Toto moj nazor. Zi a nechaj zit.

kuko7
27. aug 2010

@linnetka mne sa len nepaci, ze tam dava hlavy tych deti, keby to len akoze tak isto nafotila a mala tie iste kostymi tak to pochopim, ale ona celu upravu tej fotky vezme,,,no to je otrasneeee 😒

bambi2
27. aug 2010

@linnetka mas pravdu... nech si teda robi co chce to uboziatko... 😅 na viac asi nema...

amunet
27. aug 2010

@linnetka nech si zaraba ako chce, ale berieme to ako fotografky, keby sa to stalo nam...... stiahla si nese foto?!
upozornili sme ju na to a ona sa este aj do nas pusta........
nikto nejde na nu bonzovat, ale nech si da povedat, myslime to v dobrom 😉

amunet
27. aug 2010

ked chce ja jej nejaku fotku predam aj s autorskym pravom 😀 😀 😀 😀 😀

bambi2
27. aug 2010

@amunet ked ju nenabonzujeme my, urobi to aj tak niekto iny... a nebude to dlho trvat, dievca ani netusi, ake problemy by mohla z toho mat.... zmenme temu... 🙂

linnetka
27. aug 2010

@amunet ved jasne upozornit, ze sa dopusta niecoho nezakonneho, je v poriadku. ale poznate to: "hodte kamenom, kto ste bez viny" 😉 keby pouzivala nase foto, tak to by uz bolo o inom. 😠
ja som chcela len vyjadrit nazor k prebiehajucej diskusii 😅
a podla vsetkeho to zabralo, uz stiahla tie fotky z albumu https://www.modrykonik.sk/fotoblog/grafikafotky...

zajo79
27. aug 2010

https://www.modrykonik.sk/katalog/firma/katarin... tu to stale ma... tak som zvedava ako zareaguju admini po porade zo sefstvom.

bambi2
27. aug 2010

@linnetka to som rada 🙂
a ja vas pomaly opustam, pc berem tiez ale internet, neviem ci budem mat... mozno az ten druhy tyzden, koncom... uvidime. tak vam prajem pekny vecer, pekny vikend... ozvem sa 🙂

linnetka
27. aug 2010

@bambi2 peknu dovolenku a dobre svetlo (ci ako sa to praje) 😉 tesime sa na vela vela foto

bambi2
27. aug 2010

@linnetka dakujem 🙂 a uz naozaj idem...

zajo79
27. aug 2010

@bambi2 kraaasnu dovolenku zelam. a oddychuj!

amunet
27. aug 2010

@bambi2 tesim sa fotecky, uzi si to 🙂