Ktoré ročné obdobie máte najradšej?

27. aug 2022

Ktoré ročné obdobie máte najradšej?😂
Ja som tak rada,že už konečne končí leto! Najradšej mám jeseň a zimu❤️som rada,že som toto leto a tie horúčavy nejak prežila😂

bessie12
27. aug 2022

najradsej mam leto. Zimu neznasam. Jesen je depresivna a jar je sice pekna, lebo vsetko sa prebudza a kvitne, ale nie je ono pre mna 😀

dskjhfdlkdjhl
27. aug 2022

Ja mam rada kazde rocne obdobie a kazde pre nieco ine.

ninusa221
27. aug 2022

Každé pretože :
🌸Jar- mozem sa po zime trochu menej obliekat, da sa uz sediet pomaličky na terase, vsetko kvitne
🏝Leto- more dovolenka prazdniny
🍁Jesen- schladenie po lete, kožak pekne silonky atd🤣
❄️Zima- vianoce lyžovačky, moje narodky a tak

terry2003
27. aug 2022

Každé z nejakých dôvodov.❤

jana_eyre_2
27. aug 2022

Ja mám rada každé ročné obdobie, ale zimu len krátko..

Mám rada jar, lebo sa všetko prebúdza a všade to vonia..

Milujem leto, lebo vtedy si užívame slobodu, najviac cestujeme, milujem letné večery, prechadzky a to že sa nemusím naobliekat.. milujem bose nohy a vodu..

Milujem jeseň, lebo je vtedy všetko krásne farebné a nádherné to vonia.. najradšej mám keď pozerám na zltooranzove listy stromu keď na ne svieti slnko.. milujem s deckami vyhadzovať listy do výšky, váľať sa v nich a dýchať tu vôňu.. milujem keď vonku prší a my ideme do lesa, premrzneme a keď sa vrátime tak si uvaríme čaj a zápalime krb..

Zima je umna najmenej obľúbená, resp.mam ju rada len na chvilu - na zime milujem predvianočné obdobie, svetielka, atmosféru, utulnost domova ked je vonku zima.. po vianociach len čakám kedy príde jar.. v zime mávam najhoršiu náladu, najmä január až marec je premna strašné ťažký a čím som staršia, tým viac si to uvedomujem..

zuzitko74
27. aug 2022

Najradšej mám leto. Je dlho svetlo, je obdobie dovoleniek, deti majú prázdniny. V lete mám rada teplo aj dážď. Všade je veľa čerstvého ovocia a zeleniny.
Mám rada aj jeseň, ale len do konca októbra. Potom už je na môj vkus príliš zima a temno. Zima na južnom Slovensku nie je nič moc. Sneh nie je, ak aj nejaký padá, roztápa sa skôr než dopadne na zem. Vonku je pochmúrne a tma. V zime bývam unavená, najradšej by som upadla do zimného spánku. Chýba mi slniečko.
Na jar čakám ako na vyslobodenie a teším sa znovu na leto.

evamarek77
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
vlcik1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
27. aug 2022

@vlcik1 Áno ,súhlasím,že jeseň je najkrajšie ročné obdobie❤️

h2o2
27. aug 2022

Tiež nemusím leto a teším sa že už končí.

ninka297
27. aug 2022

Najradsej mam jesen ❤️ zimu a skoru jar. Leto je moja nocna mora. Zle znasam teplo a ked je taky hic, tak sa nic neda robit, skodi to aj organizmu.

petulda333
27. aug 2022

Kedysi by bola moja odpoved ,jednoznacne leto. No teraz nie. Popravde ani neviem vybrat. Zacnem letom. Mam ho rada,netreba sa vela obliekat,da sa dlho sediet von,voda,grilovacky. No tieto horucavy su neznesitelne a mne je z nich fakt zle a boli hlava. Jesen,krasna a farebna,ale tie dazde to je cista depka. Zima,ano ak by bol sneh a slnko,ci snezienie parada. No ak nasnezi trochu a roztopi sa,je z toho len blato a fuci,tak to nie. A to obliekanie,milion vrstiev a o detoch ani nevravim. A jar? Je krasna,milujem tu vonu vzduchu,rozkvitnute stromy,ale zas,este mi je chladno . Fakt neviem co mam najradsej

deti95060810
28. aug 2022

mne skôr vadí že tie ročné obdobia sú vleklé - dlhé... Taká zima ...
mrazy by mali byť mesiac - ale myslím poriadne aj - 20 a potom už len otepľovanie... Proste trvanie 3 mesiace a nie pol roka....

mamula20
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nikpa
28. aug 2022

Jeseň je nádherná, zbožňujem jej vône a farby 🧡💛💚🤎 A tiež teploty kedy sa mi nepari mozog v hlave ako v lete.

elizabet173
28. aug 2022

@nikpa tak isto, milujem jeseň, krásnu, farebnú, kľudne aj upršanú a s hmlami ❤

vroni
28. aug 2022

Ja milujem jeseň. Aj tu farebnú a rozziarenu na začiatku, ale ešte viac tu novembrovu, keď smokli, dni sa skracujú a vlhká tma vonia sviečkami a prísľubom Vianoc.. 😍😍😍
Zimu milujem tiež. Aj na lyžovanie ale aj pre teploty samotné a skoru tmu. Ale nemám rada, keď vločka snehu spôsobí kalamitu v celom meste a úspešne napadnutý centimeter snehu zhrnu mestské služby na parkovacie miesta, kde vytvorí betónové valy, ktoré drza až do marca napriek tomu, že obvykle sneží len raz a to v novembri....
Jar je fajn, všetko sa prebúdza a ist von bez bundy je príjemná zmena. Až kym sa dní nenatiahnu na neunosnu dĺžku, slnko prevezme vládu nad svetom a ja nezačnen cítiť nutkavu potrebu zavrieť sa na najbližších par mesiacov do chladničky a nevystrcit ani nos.... Leto bytostne nenávidím, ešte som ochotná prežiť týždeň pri mori, ale inak by som nadšene leto srktla z kalendára....

kuko55
28. aug 2022

Odjakživa nemám rada jeseň.
Zima to sú pre mňa Vianoce, jar-človek sa teší na milované leto🌞🌞🌞

zuzuliennka1
28. aug 2022

ako dieta som milovala leto 🙂 ale cim som starsia, tym viac mam rada jesen - september, oktober, lebo je este teplo po lete, ale uz nie az take horucavy, milujem nosit dlhe nohavice/teplaky a tricko s kratkym rukavom, aj dni su este v podstate dlhe a stmieva sa este stale pomaly 🙂

lenkakravcova
28. aug 2022

Ja mám najradšej jar.
Mám rada také to prebudenie všetkého. Ako slnko vychádza čoraz skôr. Začína byť teplo, ale nie príliš, takže mi je vonku príjemne. Všetko kvitne. Prilietajú stahovavé vtáky, rodí sa kopa mláďatok. Všetko tak nejako po zime ožíva. Vidím v tom taky poriadok (ako sa to stále opakuje rovnakým spôsobom), zároveň aj takú nejakú vznešenosť. Jar mi príde vždy ako taký nový začiatok.

zuzinka888
28. aug 2022

@lenkakravcova ja tiez. Len skoda ze taka pekna trva max tyzden a potom bum horucavy alebo lejaky.

babababka
28. aug 2022

mám rada všetky,ale naj je jar a jeseň.

missviolet
28. aug 2022

jesen - babie leto, kolkokrat stale 20 aj viac stupnov, farebne listy, ma to pre mna top atmosferu hlavne v oktobri...

daniela2202
28. aug 2022

Peknú jar a teplú jeseň 😁

lasoli
28. aug 2022

za mna jar,je to najkrajsie obdobie,ked sa vsetko prebudza a vzduch fak najkrajsie vonia.

hama_ba
28. aug 2022

Jar a jeseň v tomto poradí a ešte pravú zimu. Mam rada aj leto ale nie nad 30ky. To nedávam. Celkovo som rada ze som v pásme, kde sa striedajú 4 ročne obdobia. Veľmi sa mi to páči 🙂

nikoletta1712
28. aug 2022

Ja milujem október a november…Neznášam letné mesiace…

bublinka1426
28. aug 2022

ja jesen a zima ( oktober, november, december hlavne), konecne nech ide do kelu leto s horucavami...

autor
28. aug 2022

@bublinka1426 haha ,presne👍😂😂

bublinka1426
28. aug 2022

dufam ze tuto zimu bude aj sneh, aj ked vzhladom na ceny energii zas by viac bodlo aby sme tolko nekurili...strasna doba toto. alebo budeme domav svetroch.