Ktoré šaty si mám vybrať?

liviafazekasova
8. jún 2022

Ahojte baby pôjdem v lete na svadbu a budú týždeň na prijímanie. Neviem sa rozhodnúť ktoré šaty si mam kúpiť strašne sa mi páčia obe. Ktoré sú podľa vás vhodnejšie a krajšie??. 😊😊😊😊

lily14
8. jún 2022

@liviafazekasova zelené sa mi páčia viac

katarinka89
8. jún 2022

@liviafazekasova no sú rovnaké a rozdiel máš len vo vzore- farbe. Nevieme aký si typ, akú máš pleť, farbu vlasov- ako ti mame poradiť? Mne by sa hodili tie zelene lebo mam tmavé vlasy, tmavsiu pokožku

h2
8. jún 2022

Ani na svadbu, ani na prijímanie sa mi tento typ šiat nezdá byť vhodný.

andreatytler
8. jún 2022

@liviafazekasova Cierne maju prilis velky kontrast na tak velkej ploche a tak sa mi viac pacia zelene.

liviafazekasova
autor
8. jún 2022

@katarinka89 mám blond vlasy a svetlu pokožku 😊😊

liviafazekasova
autor
8. jún 2022

@h2 svadba bude len taká menšia v kruhu rodiny a len na matrike čiže nebude v kostole. A chcela som. Niečo letné

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
jankalukasova
8. jún 2022

Podľa mňa sú to šaty na pláž, večer na drink a podobne. Určite nie na svadbu a prijímanie.

bashee
8. jún 2022

Zelene su velmi pekne. Kludne si ich oblec aj na svadbu. 🙂 nevidim dovod preco nie.👍

savoya
8. jún 2022

Zelene

macikovaiveta
8. jún 2022

@liviafazekasova zelene 👍

katarinka89
8. jún 2022
moonlight1210
8. jún 2022

Ja sa obavam, ze v realite budu posobit lacno a trochu ako zastera.

Uz som videla par siat takto. Na webe vyzeraju uplne luxusne, sviezo, ziarive, krasne. Ale videla som jedny v realite na kolegyni a ine zase v meste na niekom a vyzerali velmi lacno, pretoze ta potlac bola taka nemastna. Z blizka jednoducho fadna.

Nehovoriac, ze naozaj posobia viac plazovo, ako slavnostne.

tosomja
8. jún 2022

Na svadbu zelené. Ale do kostola na prijímanie jediné s vŕškom na ramená 🤔

sweetlife001
8. jún 2022

Mne sa nepáčia vôbec, ale ak by som musela vybrať tak tie "zelené" na fotke vyzerajú lepšie.
Za mňa tiež nie sú vhodné, na svadbu ešte tak s prizmurenymi očami, ale na prijímanie? Fakt ? To hádam nie v tomto na prijímanie, verím tomu, že aj zo skrine by si teraz hned vytiahla niečo vhodnejšie do kostola, než tieto šaty..

makova333
8. jún 2022

Ani jedny, na ziadnu z uvedenych prilezitosti. Absolutne nevhodne strihom, vzorom, odhalenymi ramenami a s velkou pravdepodobnostou ani materialom. Su to plazove saty, takze niekde na Mauriciuse, pri zapade slnka, kde vecerias s muzom, tam maju uplatnenie.

agatka111
8. jún 2022

@liviafazekasova na obe prilezitosti si oblec "male cierne" a nejake pekne sandalky sako.... to co si pridala si oblec na veceru na plazi...

simona1306
8. jún 2022

@liviafazekasova nechapem tu tie komentare ze saty su absolutne nevhodne na svadbu alebo prijimanie . Saty su krasne, elegantne zbytocne nic neodhaluju a na obe udalosti sa hodia. Treba davat pozor z akej stranky sa objednaju, aby nevyzerali lacno. Ak pridu kvalitne saty , kde latka bude podobna satenu a budu dobre usite nevidim dovod do nich neist. Osobne by som si vybrala zelene, cierne mi pridu velmi tvrde. Smelo do nich ak sa Vam pacia. Oststne "znalkyne" mody a bontonu nepocuvajte

liviafazekasova
autor
8. jún 2022

@sweetlife001 ja viem že sa hodia oveľa konzervativnejsie šaty, ale trochu na moju obhajobu ja by son tiež išla v nejakych konzervativnych jednoduchych šatách som aj taky typ. Ale je to prijimanie v malej dedinke kde budú asi 6 deti na prijímaní a môj parter je róm a aj ked ani partner ani svokra nie sú typy gýčových veci. Ale rodičiapartnerovej krstnej dcéry ktora bude ma 1 sv. Prijímanie sú dosť gýčový a robia oslavu ako "svadbu" 70 ľudí, limuzína, atď... A nechcem tam vyzerať sama nudná v konzervativnych šatách 🙄🙄 keď viem že sa každý náhodí ako na svadbu. A tieto šaty sa mi páčili aj keď som ešte nemala takéto ale aspoň raz nechcem vytŕčať z davu, 🤭🤭

liviafazekasova
autor
8. jún 2022

@simona1306 akože ja tomu chápem aj ďakujem každému za nazor, ale ja som tiez už videla aj som bola na svadbe hlavne v lete alebo fakt sledujem instagram a pod a vidím ze mnoho žien ide aj na svadbu v jednoduchych letnych šatách. Ja som. Prežila svadbu v lete 16. Jún a spoločenské šaty mali aspoň 10 kg išla som v nich zomrieť od tepla 🤦‍♀️🤦‍♀️ preto som rozmýšľal nad týmito

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
anabel2341
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sovica
8. jún 2022

Tie vpravo - zelené. Na letnú svadbu úplne v pohode. Do kostola na prijímanie si to z ramien vytiahni trošku vyššie (predpokladám, že tam je gumička, tak sa to bude dať posunúť a ramená sa budú dať úplne zakryť).

h2
8. jún 2022

@simona1306 Čiže jediná a pravá znalkyňa módy a bontónu si tu ty?

nika501
8. jún 2022

@liviafazekasova ja si taktiež myslím že tieto letné šaty sú vhodné aj na prijímanie aj na svadbu....ja osobne by som si však vybrala tie čierne 😊 mne moc zelená farba nepasuje

unicornlady
8. jún 2022

Tak si vyber kompromis a do kostola si daj niečo viac konzervatívne a potom na oslavu si šaty prezlečieš aké chceš.

renka30
8. jún 2022

Na malu svadbu v kruhu rodiny su ok, na prijimanie sa podla mna nehodia. Ak by som si musela vybrat z tychto dvoch tak skor tie zelene.

ivangeline
8. jún 2022

Mne sa pacia prve. Neoblirkla by som si vsak ziadne. xD

simona1306
8. jún 2022

@elizabet173 vkus a bonton su na mieste ... viem co sa patri a ako sa obliect na rozne prilezitosti, narozdiel od vas. Sudiacaj podla toho ako ste napisali autorke prvy komentar. Prosim Vas vysvetlite mi preco tieto saty nie su vhodne . Podla mna su mladistve a ked si pozriete trendy na letne svadby tak ine saty tam nenajdete ... ta doba puzdrovych siat so sakom je uz davno prec. A prosim Vas , netykajte mi ked sa nepozname 🙂