Kuchyňa, pmôžte mi s výberom

drozdajkahra
26. jún 2019

Baby máte tu niektorá kuchynskú linku vrch maslový/slabo hnedý a spodok gaštanovo hnedý? Ak áno aký máte obklad? Alebo aký by sa podľa vás hodil? Linka je lesklá, zrkadlová. Za odpovede vopred ďakujem, prosím zadržte sa komentára "hľadaj inšpiráciu na Google" ďakujem

jantato
4. okt 2019

@gabuliacik dakujeeem

gabuliacik
4. okt 2019

@jantato rada

evka258
3. dec 2019

@martina_malacky Ahoj, prosím Ťa, aký je odtieň dvierok. Je to niečo lesklé, však? Si spokojná s údržbou alebo vidno na Tom každú packu?

martina_malacky
3. dec 2019

@evka258 ahoj mame odtien magnolia a leske. Jasne je na tom vidiet vsetko ale ja to prejdem s Clinom a je to pekne leskle a ciste. Ak mas nejaku “chorobu” z capiek tak ti to neodporucam inak v pohode. Ak by som si mala vybrat znova asi by som si dala rovnaku.

evka258
4. dec 2019

@martina_malacky vďaka za odpoveď. Chcela som bielu lesklú, ale rozmýšľam už aj nad bielou matnou. Do farieb sa akosi bojím ísť.

bbetuska
13. apr 2021

@gabuliacik Aké široké vrchné skrinky prosím Vás mate? Dakujem

gabuliacik
13. apr 2021

@bbetuska odmeriam

gabuliacik
13. apr 2021

@bbetuska zlava 58 60 60 47 cm

bbetuska
13. apr 2021

@gabuliacik zlata ste veľmi, ďakujem za pomoc👍👍👍👍👍

katpox
13. apr 2021

My mame kuchynu zo skonta zn. Nobilia a som spokojna je biela leskla a doska + zastena svetlohneda. Vyborna udrzba, staci len pretriet vlhcenou handrickou, ziadme smuhy a ani odrance, to mam doma maleho vymyselnika a psika, teda kuchyna dostava zabrat kazdy den a vypada ako nova, este planujeme dokoncit aj ten roh, len uz financie neboli.

atikab
13. apr 2021

@evka258 my máme lesklú biela a údržba bezproblémová. Na tej bielej z normálnej vzdialenosti "capky" nevidieť (naozaj len veľmi veľmi zblízka). Ale ako som písala - údržba bezproblémová, ak sa niečo nájde, stačí pretriet vlhkou handrou.