Kúpele Lučivná. Boli ste tam s dieťatkom?

sara2
2. mar 2009

ahojte maminky 😉
Na odporučanie nášho imunoalergologa by som s malou mala ísť do kúpeľov.Odporučal nám Lučivnú.Pozerala som na nete informácie.Ja sama som tam pred 25 rokmi ako malé dieťa bola.Nedá sa to porovnať s tým ako to vyzerá teraz.
Prosila by som vás o nejaké postrehy,ktorá ste už tam s dieťatkom absolvovala liečebný pobyt.Niečo o tom ako je to tam s doprovodom čo sa týka ubytovania,stravovania a hlavne koľko mamička ako doprovodná osoba dopláca.
Telefonovala som tam opakovane ale mi nik nedvíha.Na stránke majú uverejnené len jedno dostupné číslo.A na mail neodpovedajú 😒
ďakujem 🙂

lucijag
21. máj 2015

@rebecca2006 prosim vas a pustili vas hned ako ste ochoreli ci robia problemy

susanq
21. máj 2015

@lucijag : ponukli nam termin v takom zmysle, ze sa mi hned ozvu, ked sa nieco uvolni. Vravela, ze vzdy sa niekto ohlasi, takze mame cakat v juni... na to som jej povedala, ze uz asi nenastupime, aj keby nam mal prepadnut poukaz, ze to proste nema zmysel. My sme boli povodne dohodnuti do Villa Breza. Pani Lukackova, veduca prijimacej, nas uz asi mala zaznacenych 🙂 Takze vzdy, ked sa nieco uvolnilo, dala nam termin a my ako na potvoru dva tyzdne pred nastupom bum, ATB, pripadne dva dni pred nastupom a podobne.

rebecca2006
21. máj 2015

@lucijag problémz nerobili absolútne, oni sú tu veľmi milí všetci. trocu prehováriali, nech skúsi,me ešte pár dní, ale ja si svoje decká poynám a vedela som že toto nie je na 2 dni, tak nás pustili...

rebecca2006
21. máj 2015

@susanq to nič, ber to ako osud 🙂

lucijag
22. máj 2015

dakujem baby normalne sa zacinam bat tiez baby chytia co sa da a nerada by som aby ked sme sa tam mali liecit este nazbierali viac ako je treba

andreakarinka
22. máj 2015

Ahojte maminky, schvalili nam kupele pre dcerku so sprievodcom, pre syna bez sprievodcu, moja otazka znie ci mozme byt spolu v jednom apartmane? poradite?? termin nam zial dali az na oktober, chceli sme cez prazdniny, zial vsetko plne, maly je prvak, vlastne uz bude druhak, skoda ze to nevyslo cez tie prazdniny, chceli by sme byvat bud smrek, alebo topol standard, malo by tak byt wc, sprcha na izbe, tak uvidime, Moja druha otazka- je daleko skola od tychto apartmanov, dakujem za skoru odpoved,
ak ste niektora boli, pacilo sa vam, dakujem krasne za nazor

modra1
22. máj 2015

@andreakarinka samozrejme bývať môžete spolu. Škola je kúsok od Smreku a dosť ďaleko od Topoľa. Minulý október sme mali krásne počasie a bolo výborne. Škola je tu fajn, netreba sa báť, budú s ním preberať to čo v škole a to čo mu jeho učiteľky napíšu, že má prebrať.

andreakarinka
22. máj 2015

@modra1 velmi pěkně dakujem za odpoved🙂

rebecca2006
23. máj 2015

@andreakarinka ak ti mozem poradit tak si skús opakovane volať, či sa niečo cey tie práydninz neuvoľní, resp.ich popros nemch ťa yapíšu " na čakačku". Tu sa dosť často stane, že niekto ochorie a odvolá na poslednú chvíľu. Pokiaľ teda ešte vôbec riešiš, že bz ste šli cez práydninz. Inak podla mna tu nieč nie je ďaleko, areál yas tak veľký nie je, ale pokiaľ chceš mač všade fakt blízko, tak Smrek...Priemo v budov jedáleň, lekár, inhalačky a škola kúsoček. Topoľ je bokom. Nevravím, že ďaleko, ale je to na pešiu orechádyku- trochu hendikep v zlom počasí... ja som ray nadávala, keď akurát v čase raňajok lialo ako z krhlz, pol hodinu som ich chzstala a potom aj tak ymokli ako myši, nemala som veľa náhradného oblečka, tak sme celé dopoludnie čakali až uschneme....keby sa dalo y jedálne jedlo nosiť a boli bz sme dvaja na dve deti, tak jeden vzehne a donesie pre celú rodinu, ale akurát tvedz som bola s deckami sama...

milluska
23. máj 2015

My zatial s absolutnou sookojnostou, naozaj nemam co vytknut, mozno trosku menej sladkeho v strave.. Ale my mame dietu takze nas sa to aj tak velmi netyka, nakolko nic mliečne ani vajcove atd.. 😉

andreakarinka
23. máj 2015

@rebecca2006 dakujem🙂 oni si nás napisali na cakacku, AK sa něco uvolní, zavolaju, tak strava o.k. a vy stě bolí kde ubytování, tiež v s mřeku?

rebecca2006
23. máj 2015

@andreakarinka v BOrievke. ale to je pri Topoli.

andreakarinka
23. máj 2015

Baby prosim vas, ak ste niektora cestovali busom, NR- POPRAD, kolko asi stoji cestovne, ja+ 2deti,+ batozina ☹ vobec si to neviem pozriet, je to nejaka sukromna autob. doprava, vobec tam nieje cena, dakujem za odpoved

nana39
23. máj 2015
nana39
23. máj 2015

@nana39 Zadaj si mestá a dátum + čas a keď klikneš na detail spojenia tak ti ukáže aj tč. sukrom. prepravcu

nana39
23. máj 2015

@andreakarinka Zadaj si mestá a dátum + čas a keď klikneš na detail spojenia tak ti ukáže aj tč. sukrom. prepravcu

andreakarinka
23. máj 2015

ukaze cas, vzdialenost, zial cenu nie, t.c. tam je, skusim tam zavolat teda, dakujem za info

evik4
23. máj 2015

@andreakarinka moja mama isla z Popradu do Nitri a platila 14,50€ myslim ze to je s batozinou, mala dost velku, bola za nami na tyzden. Len taxi z kupelov do Popradu bol velmi drahy cca 15€.

janet24
23. máj 2015

@evik4 cozeee mi sme platili z popradu do kupelov 6,50.to s cim isla

modra1
24. máj 2015

Zo Štrby, PP a z Lučivnej Vás pri príchode vyzdvihne zadarmo auto z kúpeľov, len si to treba vopred dohodnúť. To isté pri odchode.

andreakarinka
24. máj 2015

Baby dakujem, z PP do Lucivnej pride pre nas auto? tak to som netusila, skusim sa opytat, ak nie, tak z PP idu busy kazdych 20 min, do Lucivnej, len neviem ci aj potom by pre nas niekto prisiel?

evik4
24. máj 2015

@janet24 obycajny taxik, len to bolo skoro rano tak mozno preto, ja neviem, mama bola dost nahnevana. Inak to kupelne auto sa da len pre liecenych vybavit, návštevu nenosi.

maminatatka
24. máj 2015

@andreakarinka ak ti mozem poradit, hladaj si spoj do Svitu, Tatranskej Strby, Mengusovie ci Lucivnej, ak sa da. Potom sa dohodni s kupelami, nech pridu k vlaku ci autobusu pre Vas, je to bezplatne .

maminatatka
24. máj 2015

@andreakarinka ak ti mozem poradit, hladaj si spoj do Svitu, Tatranskej Strby, Mengusovie ci Lucivnej, ak sa da. Potom sa dohodni s kupelami, nech pridu k vlaku ci autobusu pre Vas, je to bezplatne .

lucijag
24. máj 2015

baby co ste teraz tam ako to tam vypada stale su tam virozy?su tam nejake volne miesta ci vsetko pplne

andreakarinka
24. máj 2015

ja som tam volala predvcerom, volne miesto so sprievodcom az na oktober, vsetko obsadene ☹

modra1
24. máj 2015

Mozno by ste sa všetky čo ste tu ešte neboli dozvedeli viac zo stránky kúpeľov ako z tejto diskusie 😉. Majú tam dosť potrebných informácii. Napríklad ten bezplatný odvoz, rozvrh v škole a všeličo.
@lucijag je zatvorená herňa do odvolania a voľne vstupy do bazéna. Nikoho zjavne chorého som nestretla, kašeľ rozoznávam a počula som hlavne tie alergické suché drazdive, ktoré sme tu aj my prišli preliecit. Zato som stretla pár deti s veľkým nanukom, mozno na podporu imunity pri teplote 10 stupňov. Vlastne dosť malo ľudí stretávame von, je tu chladno a semtam prší, takze vonku je len zopár detí. Ostatní asi na izbách, alebo mimo areálu na výletoch, neviem.

maminatatka
24. máj 2015

Do PP k spojom nechodia

lucijag
24. máj 2015

@modra1 dakujem 🙂

vrakuncanka
24. máj 2015

Nájde sa tu mamina, ktorá posiela v júli 8 (plus mínus) ročnú dcéru do Lučivnej bez sprievodu? Moja ,,juniorka,, ide sama, tak jej hľadám nejakú kamošku