• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kúpele Lučivná. Boli ste tam s dieťatkom?

24. marca 2017 
@lucijag este by som sa chcela spytat CI su uteraky a osusky na izbach, dik.
5. okt 2015 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bocjanka nie niesu iba ten toaletak a mydlo tekute na ruky :slight_smile:
5. okt 2015 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Skúsim aj tu - prišiel nám nástup 11.11.2015, ale musím do práce a chcela by som ísť o týždeň neskôr. Je tu niekto s nástupom okolo 18.11.2015 a chcel by ísť skôr na výmenu? Smrek (10e)
7. okt 2015 o 06:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Maminy, to jedlo pre sprievod 8,50 na den- to sa plati tiez za cely pobyt dopredu alebo ako? Vďaka :slight_smile:..
9. okt 2015 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@x_shushu_x ano vsetky poplatky platis na zaciatku pobytu
9. okt 2015 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
9. okt 2015 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cinky333 myslim, ze tvoj termin je posledny v tomto roku....volam tam pomaly kazdy tyzden, stale mi slubuju, ze nie je problem ma dat na posledny termin, čo činí 26.11 a dnes mi oznamili, ze v novembri koncia, takze tvoj termin je uplne posledny a neskorsi uz v tomto roku nebude.......
9. okt 2015 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@x_shushu_x nie, este je tam praveze ten jeden termin
10. okt 2015 o 07:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cinky333 tak potom mne klamali :D
10. okt 2015 o 08:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cinky333 tak si volajte a zmente termin...
10. okt 2015 o 08:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@x_shushu_x :slight_smile: ja som tam volala este úplne na začiatku, keď ešte som len začala riešiť kúpele a podala žiadosť. Povedala som, že chcem úplne posledný termín. Povedali, že je to do polovice decembra. Povedala som ok- ona, ze dobre, nikto tam este nie je zapisany, ze ked nam pride schvalenie nech volam. Volala som, ok, vsetko v poriadku a teraz mi pride list s nastupom o 2 tyzdne skôr. Volala som tam a ona ze tyzden po mne sú uz obsadene terminy, ze ich maju 2 mamicky, ktore este termin nepotvrdili navratkou. Preto sa pytam tu, ci nahodou nie je tu mamicka, ktora ma ist po mne a chcela by ist skôr. Oni v kupeloch vedia uz pol roka ze chcem ist neskor, ale zjavne....... sa nevyjadrujem. :slight_smile:
10. okt 2015 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cinky333 ja som tiez od zaciatku roka zapisana na uplne posledny termin, takze asi riesime to iste.....stale hovoria, ze nemam volat, ze oni ma tam daju...aj tak si volam kazdy tyzden a najnovsie mi povedali toto: kupele budu otvorene len do novembra, v decembri si tam ani neskrtnem a ich posledny mozny termin, ktory mi mozu poskytnut je uplne na zaciatku novembra.......tak asi ma tam mali poriadne na haku, ked som od zaciatku roka pisana na posledny termin a ten uz poslali nejakym 2 mamickam......mimochodom, keby som nevolala kazdy tyzden, ani neviem, ze sa kupele zatvaraju skor a bohvie, ci by sme nejaky termin dostali.....ja uz som sa v piatok dost na telefone rozculovala :D :D......koncila so mnou telefonat, ze dobre- davame si to cervenymi písmenami.....ze uzasny pristup.....ja by som si tam este zavolala a spytala, ci ozaj toho 18.11 nezrusili..., lebo mne vyslovene povedala, ze posledny termin kupelov je na zaciatku novembra.....drzim palce...
11. okt 2015 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@veronicka1901 ahoj, prosím ťa je v smreku na izbe WC a kúpeľna ? lebo na fotkách to nevidím. Ďakujem
11. okt 2015 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kočky prosím Vás, prišiel mi v piatok papier na nástup 16.10.2015, ale moc mi to z pracovného hľadiska nevyhovuje, zajtra tam chcem zavolať a poprosiť ich o preloženie na polku februára 2016 (poukaz si môžme vyčerpať do 19.3.2016) myslíte, že sa to bude dať ? Ozaj a ako ste to riešili tie čo ste zamestnané ? formou OČR plus dovolenka ? alebo len dovolenka. Ďakujem
11. okt 2015 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimisami ano kupelna so sprchovacim kutom a wc.
11. okt 2015 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@x_shushu_x Tak asi to isté. Ja im verím, že taký počet ludí nie je jednoduché sklbiť a prispôsobiť sa. No na druhej strane, treba narovinu povedať a nie zavádzať. Nemyslím si, že by mi klamali, skôr si myslím, ze ten termín ktorý som chcela dali niekomu inému a neriešili komu čo vyhovuje. Mám vraj počkať cca týžden, vraj este nástup nebol potvrdený, tak by som sa mohla vymeniť. Pracujú cca do polky decembra. Ved mne poslali nástup 11.11.-02.12., takze urcite v decembri robia. :slight_smile:
11. okt 2015 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimisami - ak má dieťa do 6 rokov, tak môžeš mať PN-ku počas celého pobytu ako sprievod dieťaťa v kúpeľoch, ja som tak bola v júli
12. okt 2015 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leginca ďakujem, skúsim sa spýtať u nás na personálnom, to by bolo fajn, lebo nerada by som si vyčerpala dovolenku hneď na začiatku roka
12. okt 2015 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimisami - no ja som mala PN-ku celý čas pobytu v Lučivnej a bolo to v poriadku
12. okt 2015 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@freyusha my SME dnes dorazili, na izbe je mala chladnicka a rychlovarna kanvica.
12. okt 2015 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bocjanka tak to je super! Ja som tam volala a nakoniec som si tu stravu zajednala. Takže tam je aj záchod na izbe, ze? Ešte by ma zaujímalo, ze ako to funguje cez víkend, ci sú procedúry aj cez víkend, alebo je vtedy voľno.. A ako to je so stravou, ze keď pôjdem s malou na celý deň mimo arealu, ci mi obed odlozia, lebo keď sme boli v srobarovom ústave v Smokovci, tam sme nič nedostali. Úplne odveci to tam bolo. No budem rada, ak pozistujes,pprípadne postrehy ak posunies ak sa Ti bude dat a chcieť :slight_smile: uždopredudaďakujem za každú užitočnú infosku. Ja už začínam zoznam vecí písať :grinning: držte sa!
12. okt 2015 o 16:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cinky333 no ved to mi pride ako posledny mozny datum- aspon podla toho co mi tie tety hovorili....no nic, ved skus zavolat a uvidis :o/...
12. okt 2015 o 16:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@freyusha WC a umyvadko je na izbe, ale ziadny STOL a stolicky Len postele a skrina, nocne stoliky. Cez vikend procedury su. So stravou a odlozenim neviem, ale da sa objednat balicek. Co sa tyka pocasia tak tu nasnezilo, tak musis vziat uz aj zimne veci
12. okt 2015 o 17:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@freyusha - strava sa neda odlozit, ale ked si obejednavas jedlo, tak si vyberies moznost balicek....
12. okt 2015 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bocjanka babulky, ďakujem za infosky, moc ste pomohli. Prvé 2 dní bude s nami na izbe aj muž, lebo v piatokby iišiel domov cez zápchy aj 5h, tak hneď ostane na víkend, tak som zvedavá. Pôjdeme ako hotentoti s 4-mi kuframi :grinning:
@mima595
12. okt 2015 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@freyusha co sa tyka stravy, AK si objednas pre seba, a AK by si si to potom rozmyslela, ze nechces, tak peniaze nevratia, MA na to upozornilia pani na prijme.
13. okt 2015 o 08:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@freyusha cez víkend procedúry nie sú, iba biolampa, ak ju ná dieťa ordinovanú.
13. okt 2015 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
INFO O STRAVE: neobjednávala som si stravu dopredu. Po príchode do kúpeľov som si vypýtala kartičku v Bonsaji a do tej som si zaškrtávala jedlá, ktoré chcem. Napr. som tam vôbec neraňajkovala, lebo mi ich raňajky nevyhovujú, pripravovala som si ich sama na izbe. Niekedy som si zaškrtla obed, niekedy večeru, výber jedla je z jedálneho lístka rovnako ako keby som mala stravu zajednanú vopred. Za všetko zaškrtnuté som na konci pobytu zaplatila v Bonsaji. Takýto postup sa dá poriešiť cca od 3 dňa pobytu, lebo na deň príchodu a na ďalší deň sa nedá jedlo zaškrtnúť. Ale tie dni som si objednala obed v Bonsaji. Postupne sa nazbiera kopec jogurtov, syrov, piškót a pod. čo decká dostávajú k hlavným jedlám, keďže oni majú 6-chodovú stravu. piškót Ak niekto nechce v daný deň jedlo, zaškrtne si balíček: chlieb, rezeň, tavený syr, jablko, voda, džús a nejaký keks, balíčky sa nemenia. Jedlo určite neodkladajú, ani ho nedovolia brať na izbu, okrem prípadov izolácie kvôli chorobe, aj vtedy to vybavuje zdravotná sestra.
13. okt 2015 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@modra1 my name napriklad cez vikend aj inhalaciu aj bioptron
13. okt 2015 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bocjanka cez víkend niesú procedúry iba klimatoterapia to je vlastne pohyb na čerstvom vzduchu . Procedúry ako inhalácie biolanpa a pod. cez víkend dávajú iba výnimočne alebo ak je dieťa choré my sme tak mali inhalovanie ambrobene ale to u sestričiek v smreku . Akurát v nedeľu je nepovinný bazén každé oddelenie má iný čas na vstup .
13. okt 2015 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok