• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kúpele Lučivná. Boli ste tam s dieťatkom?

21. januára 2017 
@an1ta nam vsetko vyplnila alergologicka
30. okt 2015 o 18:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@andybay1 hm :confused: tak zoberiem cele to tlacivo na alergo a uvidime co s tym spravy :grinning: a este ma napadla otazka, ze dovera ma na stranke lucivnu ako zmluvne kupele, ale iba dva domy tam boli vymenovane, to znamena ze do inych by nas ani neubytovali prip iba za priplatok?
30. okt 2015 o 18:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@an1ta myslím, že ubytovanie nie je podmienené zdravotnou poisťovňou, ubytovanie sa poskytuje podľa Tvojho výberu a kapacity v danom termíne...
30. okt 2015 o 19:06  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@an1ta mne tlacivo vyplnila pediatricka a ja som ho Len zaniesla na poistovnu
30. okt 2015 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
my máme tiež Dôveru a pridelili nám liečebný dom Osiku, o týždeň by sme mali nastúpiť, takže určite to nie je len o tých dvoch liečebných domoch, čo majú uvedené na stránke Dôvery.
30. okt 2015 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Aj nam tlacivo vyplnala len pediatricka ;).
30. okt 2015 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@an1ta nám vyplnili obidve :slight_smile: aj pedi aj imuno
1. nov 2015 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile: Tak vcera nam poistovna Dovera schvalila obe deti 5 a 7 rocne aj s doprovodom. Teraz som volala do Lucivnej, vraj nam vcera poslali predvolanie na 19.11. co som bola sokovana... To som povedala ze nemozeme ist, a zarezervovala som april do Smreku. Uz sa velmi tesime :wink:
10. nov 2015 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte kočky, ste niektorá aktuálne na liečení v Lučivnej ? budúci pondelok nastupujeme na týždňové doliečenie ..., rada by som poprosila o malú službičku ... :wink:
16. nov 2015 o 16:59  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@andybay1 tyzdnove doliecenie,aj take je?
16. nov 2015 o 17:10  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
boli sme od 5. do 26.októbra, ale od pondelka 19-teho bol Dominik so svojou krstnou mamou v popradskej nemocnici na infúzkach ( "chytil" norovírus ), vo štvrtok 22.10. večer už bol doma..., takže nám ponúkli možnosť doliečenia :slight_smile:
16. nov 2015 o 17:16  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@andybay1 a mali tam viaceré detičky ten norovírus??
16. nov 2015 o 17:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@x_shushu_x to neviem potvrdiť, ale pár detí malo tráviace problémy práve v tom čase....
16. nov 2015 o 17:56  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@andybay1 tak prajem, aby ste sa teraz už uspesne doliecili :slight_smile:..
16. nov 2015 o 18:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
určite to bude príjemné déjà vu, vydržala by som aj celé tri týždne :slight_smile:
@x_shushu_x
17. nov 2015 o 07:29  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Maminy, vie sa mi prosím prihlásiť niektorá, ktorá si na pobyt brala PNku???? velkaaa vdaka :slight_smile:...
2. dec 2015 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@x_shushu_x - ja som brala na DNP a MM z prace....
2. dec 2015 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@x_shushu_x ja som mala PNku, potrebujes s niecim rady?
2. dec 2015 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mima595

@nellynka
ano ano pomoc je to spravne slovo :D.....zeleny papierik som si nechala na kontrolu a 3 papiere mi dala lekárka- tie som poslala do prace a z prace mi volali, ze je tam zbytocny nejaky papier.....tiez zeleny :D...teraz neviem, kde by mal po spravnosti byt :sweat_smile:
2. dec 2015 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@x_shushu_x mne tiez volali presne kvoli tomu zelenemu papierku navyse :grinning: ten papierik by mal posielat doktor do SP, je to - Diel III. – Hlásenie pre pobočku Sociálnej poisťovne o začiatku dočasnej pracovnej neschopnosti posiela ošetrujúci lekár do Sociálnej poisťovne.
2. dec 2015 o 17:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miah a teraz co s tym? mne lekarka povedala, ze do socky to posle zamestnavatel :/...
2. dec 2015 o 17:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som tiež mala PN-ku a tiež som sa bola pýtať sestričiek, že čo s tým dielom III., povedala mi, že si to mám poslať sama do sociálnej poisťovne, ale mal by to inak posielať lekár
2. dec 2015 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miah ako si to prosim ta nakoniec doriesila?
2. dec 2015 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja som z kupelov posiela jednu cast zamestnavatelovi a jednu do soc. poistovne.
3. dec 2015 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@x_shushu_x nakoniec mi to zamestnavatel odoslal do socialky, ale ak pojdem buduci rok tak si ten diel III. poslem sama :grinning:
3. dec 2015 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miah jaaaaj takze asi mi ho poslu spat a ja potom do socialky....nevadi, ze sa to tak natiahne? :o/...
3. dec 2015 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@x_shushu_x nemalo by to vadit :slight_smile:
3. dec 2015 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miah uz som volala do prace, poslu to nakoniec za mna - dakujem za rady :slight_smile:..

@nellynka vdaka :slight_smile:...
3. dec 2015 o 16:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Stalo sa vam niekedy, ze vam prisla pozvanka z kupelov skor ako schvalenie od poistovne? :slight_smile:
Myslite, ze by sa este dalo dohodnut na inom ubytovani a termine? Neviem ci ma v january z prace pustia :frowning2:
4. dec 2015 o 17:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@an1ta jasne ze by sa dalo,zavolaj tam a preobjednaju ta.my sme tak mali ist v maji ale sme presunuli na oktober
4. dec 2015 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok