• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kúpele Lučivná. Boli ste tam s dieťatkom?

13. júla 2017 
@nadka2 rozhodne gumaky, sialku na kavu ktoru si spravis na izbe, lyzicku. Zakladne oblecenie..ja osobne som tam prevazne bola v teplakoch..a hracky tiez sne nosili a doplnali kazdy tyzden
10. mar 2016 o 17:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, dnes nam prislo schvalenie na liecbu, viem ze je tu straasne vela prispevkov, ale chcela by som vediet nejake najnovsie info o ubytovani... moja predstava je sukromna izba, naj by bolo aj s obyvackou, ked maly vecer zaspi, aby som si este mohla mimo kuk napr. telku, net... proste nejaky apartman... mozno aj mini kuchynka, aspon na kafe rano :slight_smile: klud vramci izby, ale zasa nech tam nie sme odrezani ani od spolocnosti.. Dakujem za vase rady a postrehy :slight_smile:
15. mar 2016 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte nastupujeme 19.4 Limba ..s kým sa stretneme? :slight_smile:
15. mar 2016 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my ideme 31.3 do Topola
@marcella5 a mame apartman sme 4 a aj k
15. mar 2016 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maruska360 uz ste tam boli?? ci prvy krat??
15. mar 2016 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marcella5 1 krat ale chceli sme svoju kupelku a je nas 4 a pridu aj 2 na navstevu tak sme potrebovali vacsi priestor aby mali kde spat cez vikend
15. mar 2016 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maruska360 presne to chcem aj ja, aj priestor pre navstevu... mate 4loz. apartman s kuchynkou??
15. mar 2016 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
15. mar 2016 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maruska360 akurat to pozeram :slight_smile: kedy ste objednavali??
15. mar 2016 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pred 2mes
15. mar 2016 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maruska360 uff, dufam ze stihneme aj my este jar
15. mar 2016 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prosím aké máte skúsenosti s mladším súrodencom - viete mi poradiť, či sa oplatia procedúry a jedlo objednať aj pre mladšieho súrodenca - 21 mesiacov, neviem sa rozhodnúť.. Ďakujem
16. mar 2016 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@moncac myslim, ze ho mozes automaticky zobrat so sebou bez zaplatenia na procedury,,,,teda ak sa nechystate az o rok...co sa tyka stravy, to uz je na tvojom zvazeni aky je papkac,,,,,,,ale ak budes platit stravu sebe, tak myslim,ze by vam to malo postacovat
16. mar 2016 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@blahuska dobrý deň a mali ste prosím stravu a procedúry aj pre dcérku zaplatené? Ďakujem
16. mar 2016 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@merikac ďakujem ideme 7.4., sebe stravu platím, tak to vyskúšam :slight_smile: len sa obávam toho, že keď starší dostane niečo na desiatu, tak to bude problém, že mladší nemá :slight_smile:
16. mar 2016 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@moncac na desiatu ci neskoru veceru byva..jablcko.pomaranc.hruska.jogurty.mliecny napoj.vyziva s piskotami..alebo lupačky...cize treba ich delit napolovicu...ze to maju spolocne :grinning:Alebo mat v zasobe jablcka pomarance... balik piskot je dostatocne velky na rozdelenie pre dve deti..tie lupacky nic moc..mojej to nechutilo
16. mar 2016 o 17:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@moncac my sme boli v januari 2deti (5rokov a 1,5roka) a dvaja dospelý - malemu dieťaťu netreba zbytocne platit procedury - moze chodit vsade s vami - a strava - podla mna su dost velke porcie - desiatu tam aj tak nebudu jest a na izbe viete rozdelit - u nas ani to moc nejedli - a v lidl sme si zvykli kupit viac ovocia a to jedli doobedu.
16. mar 2016 o 18:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@merikac pripravím sa dopredu, kúpim zásoby :slight_smile: mockrát ďakujem
16. mar 2016 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@oksu ďakujem. dnes som tam volala a pani na príjme vravela, že nemali by deti malé chodiť na procedúry, keď nemajú zaplatené ... tak dúfam, že to naozaj nebude problém :slight_smile:
16. mar 2016 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@moncac haha, tak jej skus pred procedurou priniest maleho na strazenie, co ti na to pani povie :slight_smile: :slight_smile: jasne ze take male dieta musis brat vsade so sebou, ja som bola s 1,5 rocnou a nikto mi nic nepovedal, ak som parkrat prisla bez nej napr na inhalacie, hned sa zdesene pytali kam som ju dala /spinkala a ja som mala pri sebe vysielacku/
16. mar 2016 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@moncac ja som tu teraz s malou a synom. Mala nemá nič platené este aj stravu som dala spoločnú resp. Len za seba platím a stačí nám to bohate. Na všetko chodí sara s nami este aj inhalator jej pani dala skúsiť ale nechcela to. Tie malé deti aj tak este moc nespolupracujú takze podľa mna zbytočne platiť.
16. mar 2016 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
su tam blizko nejake potraviny?
16. mar 2016 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maruska360 7minut autom vo Svite kaufland, billa...mozno dole v dedine este..ale peso daleko
16. mar 2016 o 22:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a prosím keby som zobrala malému bicykel, je to tam kde odložiť?
17. mar 2016 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@moncac jedine na izbe,,,,, alebo na chodbe, ak by si sa nebala ukradnutia- mali tam bezne kociariky, ale je tam pozicovna bicyklov, korcul, kolieskove, v zime na lad
17. mar 2016 o 11:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes som bola prevziať od alergologičky návrh do kúpeľov, mierne ma vystrašila poznámkou, že je dosť možné ,že návrh v ZP ( máme Dôveru) zamietnu, lebo ešte neuplynul rok od predchádzajúcej liečby...
na liečení sme boli v 10/2015, chcela som ísť ešte v prvej polovici 2016 do kúpeľov - máte nejaké skúsenosti? ďakujem za akúkoľvek info
17. mar 2016 o 12:09  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@andybay1 mne baby hovorili ze môžeš ísť raz za kalendárny rok na liečenie. Takze ak si tento rok nebola malo by to byt ok ale nemám to overené v poisťovni.
17. mar 2016 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@andybay1 urcite mozes dat raz za kalendarny rok ziadost na kupelnu liecbu. V pohode ti ju schvalia, nemaju dovod preco by nemali. Len skor bude problem v tom aby si dostala termin este v prvej polovici roka 2016. Treba si rezervovat termin v kupeloch.
17. mar 2016 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@andybay1 od posledneho podaneho navrhu musi byt rok...a mozes podat dalsi..
17. mar 2016 o 17:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@merikac mne povedala alergologicka, ze ziadost mozme podat pol roka od pobytu v kupeloch....
17. mar 2016 o 18:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok