Kúpele Lučivná. Boli ste tam s dieťatkom?

sara2
2. mar 2009

ahojte maminky 😉
Na odporučanie nášho imunoalergologa by som s malou mala ísť do kúpeľov.Odporučal nám Lučivnú.Pozerala som na nete informácie.Ja sama som tam pred 25 rokmi ako malé dieťa bola.Nedá sa to porovnať s tým ako to vyzerá teraz.
Prosila by som vás o nejaké postrehy,ktorá ste už tam s dieťatkom absolvovala liečebný pobyt.Niečo o tom ako je to tam s doprovodom čo sa týka ubytovania,stravovania a hlavne koľko mamička ako doprovodná osoba dopláca.
Telefonovala som tam opakovane ale mi nik nedvíha.Na stránke majú uverejnené len jedno dostupné číslo.A na mail neodpovedajú 😒
ďakujem 🙂

leginca
8. apr 2016

@isis - ja som si volala na termín v júli 9.januára.

isis
8. apr 2016

Aha, dakujem pekne. Mam dojem ze prazdninove terminy sa vybovali este minuly rok... resp. ze tam chodia stale ti isti a my co ideme prvy krat sme mimo tohto kolotoca

miah
9. apr 2016

my sme boli minuly rok prvykrat a dostali sme letny termin, takze treba len hned v januari volat 😉

isis
9. apr 2016

A to už ste mali schválené poukazy?

leginca
9. apr 2016

@isis - ja som minulý rok bola so synom prvýkrát

leginca
9. apr 2016

@isis - áno keď som telefonovala, už sme mali kúpele schválené od poisťovne

isis
9. apr 2016

No ale nerozumiem tomu, pretoze ked som tam opakovane volala tak mi pani povedala, ze az v maji bude letne prazdniny definitivne rozdelovat. A potom z diskusii tu vidim ze uz su davno rozdelene ☹

oksu
9. apr 2016

@marianatrulikova my sme boli v january v osike, max. spokojnost. určite chceme ist znovu tam. je tam na 3poschodi taka spol.miestnost kde sa vedia deti z domu stretavat, pozriet telku, tam je i kuchynka
na kazdom poschodi su 3wc, dve sprchy, na prvom poschodi 3izby, na druhom 4izby a na tretom dve. spoločna prezuvaren so skrinkami na klučik. všetko je od osiky na skok...

alola17
10. apr 2016

Zienky v piatok som bola s malou u lekarky pre papier ze je chora a dnes uz ma sople...v utorok ma nastupit...asi s kupelov nic nebude vsak.. ma s toho uz asi vystrie....mate niekto s niecim takym skusenosti...mali sme ist prvy krat

merikac
10. apr 2016

@alola17 kludne chodte..aj my sme sli s nasadenymi ATB...inac tam bolo viac deti chorych ako zdravych..Vzhladom na ich diagnozu sa niet comu cudovat...ved preto idu na liecenie....😊

cinky333
10. apr 2016

@alola17 Ja by som tam zavolala a informovala sa. Nakoľko áno, sú tam aj choré deti, ale také, ktoré ochoreli tam. A ak je dieťa veľmi choré zostane na izbe a nechodí na skupinové procedúry a ani do herne by nemalo, no toto mamičky nedodržiavali. (počas nášho pobytu) Takže aby to potom malo vôbec zmysel, aby ste nesedeli na izbe a na prechádzky a nebude môcť chodiť na procedury. Ak je samozrejme veľmi chorá. Radšej im zavolaj podľa mňa.

alola17
10. apr 2016

@merikac
@cinky333 dakujem za info...zajtra rano budem volat...aby som zbytocne nebalila...mala ma len sople..aj to nie silne..a mandle opuchnute...nic viac..tak uvidime

leginca
11. apr 2016

@isis - ja som si telefonovala 9.1.2016 a potvrdili mi termín na júl, presný termín budem však vedieť asi až koncom mája

alola17
11. apr 2016

Tak nakoniec sa nam pobyt presunul o tyzden....aspon sa doma preliecime

monline
11. apr 2016

@alola17 aspoňže nedali jesenný termín, ale len o týždeň posunuli, super

alola17
11. apr 2016

@monline ved to,to sa aj ja tesim...sice budeme v limbe alr aspob dufam zdravy

tehula
11. apr 2016

kocky boli ste niektora na jesen v Lucivnej?
Nam asi hrozi az jesenny termin, nakolko leto asi je uz plne, dcera je dokola chora,a ani by teda teraz nemohla nastupit, tak sme termin nastupu 8.4 odmietli

reniko
11. apr 2016

@tehula my sme boli v jeseni , konkrétne v októbri, ešte dávnejšie na 4 týždne a super bolo, také babie leto neskoré bolo , zrána chladnejšie ale počas dňa krásne, slnečno, trošku nám síce aj popršalo, ale dalo sa a nakoniec pobytu aj prvý sneh, rada na to spomínam, lebo ten jesenný pobyt bol veľmi príjemný.

tehula
11. apr 2016

@reniko ja sa bojim akurat chorob na jesen, ze nakoniec nenastupi, alebo tak, ze ochorie.

reniko
11. apr 2016

@tehula no my sme už vyskúšali aj v zime a ak to porovnám s jeseňou, tak v zime keď jeden začal s virózou, tak sme to točili dookola, takže u nás sa lepšie ujala práve jeseň

ikamaj
12. apr 2016

Ahojte... aj my práve vypisujeme žiadosť do poisťovne a mali by sme ísť prvýkrát ..takže možno sa tam niektoré stretneme ? Tiež hľadám informácie ako to tam chodí... preto sa teším tejto diskusii 🙂

ikamaj
12. apr 2016

nadštandard TOPOĽ 3lôžkový apartmán s kuchynkou 18,98 €

Môžete mi poradiť prosím... ?
Keď sa ubytujú 3 osoby v takomto apartmáne, každý platí 18,98€ na deň? Alebo túto sumu platí len sprievodca a ďalšie osoby sú brané ako návšteva za 11€ na deň ?

maruska360
13. apr 2016

@ikamaj cena je za cely apartman a navsteva plati 11 e navyse podla poctu noci

ikamaj
13. apr 2016

@maruska360 vdaka 🙂 bol niekto v ubytovacm zariadeni Topol?

maruska360
13. apr 2016

@ikamaj ja som tu teraz na apartmane pre 4 os

monline
13. apr 2016

@maruska360 aj v Lučivnej je pekné počasie?

maruska360
13. apr 2016

@monline dnes je konecne pekne uz tyzden je tu zamracene sem tam prsi a chladnejsie ale dnes uz kus lepsie

maruska360
13. apr 2016

@ikamaj Topol 4 lozkovy no je tu 4 pevnych lozok 1 pristelka a. roztahovacia sedacka za mna super

monline
13. apr 2016

@maruska360 my ideme teraz v piatok, ale do Limby na 3p

maruska360
13. apr 2016

@ikamaj pridala som foto