• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kúpele Lučivná. Boli ste tam s dieťatkom?

28. mája 2017 
prosím Vás reagujú pracovníčky v Lučivnej na meily? čakám na odpoveď, volala som tam, písala...a nič...máme zajtra nastúpiť, v stredu mi povedali termín 17.5., ale čakali na poisťovňu, schválenie z poisťovne som im v piatok meilom odoslala, ale stále nič...a teraz čakám napätá...my ideme na pokračovanie liečby, lebo sme museli prerušiť
16. máj 2016 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monline na maili neodpovedaju,lebo aj ja som pisala a nic.Oni su tam do 15:00.Skusaj, volaj.
16. máj 2016 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evka32 ozvali sa pred chvíľou, konečne, odľahlo mi, všetko platí, takže zajtra sme tam :wink:
16. máj 2016 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@monline Prijemny pobyt.
17. máj 2016 o 07:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Prosím vás, poraďte mi, do ktorého domu ísť s tromi deťmi (1,5 roka, 4 roky, 6 rokov). Idem s nimi sama. Ďakujem
17. máj 2016 o 11:39  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luciahavesela Ahoj,ja som bola v Osike.Bola som spokojna.
17. máj 2016 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
My sme boli v Smreku, a tiez velka spokojnost. Hlavne pohodlne stravovanie - priamo v budove, tak isto telocvik. Inhalacie a preplach nosa tiez rovnaka budova, len teda treba vyjst k inemu vchodu. Takze za mna urcite Smrek :slight_smile:
17. máj 2016 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luciahavesela my sme v limbe, nám v podstate vyhovuje, ale s tromi deťmi šlapať na tretie poschodie- určite nie. Tu nie je výťah a na nižších poschodiach nie je ani wecko v izbe, len tu na treťom je spolu s umývadlom, sprchy sú spoločné. A izby maličké. Asi by bol lepší smrek, izba s obývačkou, nech môžeš aj deti postupne uspať.
17. máj 2016 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monline INAK,SA TAM STAVIA PRI LIMBE BUDOVA A TAM MA BYT AJ VYTAH,JEDALEN,ATD,MA TO BYT POSTAVENE DO 2 MESIACOV.. :slight_smile:
17. máj 2016 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@evka32 hej, stavia sa, super, že bude výťah aj tu, chudák muž dnes vláčil hore kufre :grinning:
17. máj 2016 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@milka2008 Je to síce zakázané, ale nikto vás nezastaví a nezoberie vám misku s jedlom... môj syn je navyknutý večerať neskôr a večera o piatej v kúpeľoch bola pre neho zavčasu, takže nebol skoro nikdy hladný. Tak som mu večeru občas preniesla v nádobe do izby a nikto mi nikdy nič nepovedal.... sú tam veľmi milé panie pri vydávaní jedla a dokonca mi to raz aj jedna sama navrhla...
17. máj 2016 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@luciahavesela Ja by som odporučila Smrek s obývačkou, skoro všetko je poruke, jedálen, lekári, procedúry... a hlavne viac miesta v izbe :slight_smile:
17. máj 2016 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prosím vás - ak ste chodili na výlety mimo organizovaných výletov a bez auta- máte niečo osvedčené, kam sa stíha poobede či cez víkend ísť a aj niečo pekné vidieť? busom, vlakom...chcem ísť na Štrbské Pleso, práve pozerám ako tam idú spoje a čo by bolo výhodné...a okrem toho? kam ste chodili?
17. máj 2016 o 17:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monline VIEM ZE CHODILY NA STRBSKE DO STRBY A ODTADE ZUBACKOU NA STRBSKE.MY SME BOLI AUTOM..
17. máj 2016 o 17:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maminky, mám otázočku, aké procedúry dajú dieťatku, čo má rok a osem mesiacov ? oplatí sa to vôbec platiť?
18. máj 2016 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monline My sme boli na Strbskom Plese autobusom. Isli sme v sobotu hned po obede a stihli sme sa vratit pred vecerou. Obehli sme cele pleso a stihli sme aj cukraren :slight_smile:
18. máj 2016 o 16:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@dida0702 inhalacie, sauna, bazen, ... podla mna sa neoplati, my sme boli s 5rocnym a mala mala rok a pol, neplatila som jej nic a vsade chodila s nami
18. máj 2016 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@nadka2 pozor, nie vsetky izby! Ja som videla nietore a to riadne male, my sme mali v osike letisko oproti tomu
18. máj 2016 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@oksu prosímťa a v osike sú inak aké izby - väčšie aj menšie? ja asi na prízemí budem, 3-posteľová ...
18. máj 2016 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dakujem @oksu
Mam nad cim rozmyslat....
19. máj 2016 o 04:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@milka2008 my sme mali c.1 ta je velikaaaa, 4postele, gauc, 2stoly,... sprcha hned pri izbe. Ostatne len malicko mensie, ale ked som videla limbu, tam nema ani kde sa dieta hrat na izbe! Rovnako co som videla smrek s obyvackou. Ak sa mi poradi dam sem foto osiky.
19. máj 2016 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@sara2 no aj mňa by to zaujímalo. Mám ten istý problém. Ďakujem
19. máj 2016 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@psyxooo Ahoj. Môžem sa spýtať ak mám neschválené malé dieťa do 3 rokov A nechcem pre nho procedúry A jedlo a starostlivost za 8,50 ale dajme tomu len jedlo tak prosím kolko to stoji? Tak ako pre deti do 12rokov čiže 6,50? A je tiež 6x denne? Alebo sa mU nemuši objednať nič? A ešte druhá otázka na kolo si tam bola.Ak mám schváleného syna 4,5 ročného A dcérku 1,5 ročnú je možné že požiadam o 3postelovu izbu či musím mať len 2 posteľovu? Mne totiž mala nechce späť v postielke A neviem či by ju malý v noči v spánku nedokopal.tak toto musím. Vyriešiť že ako sa logom platí 3postelovA izba.Ďakujem
19. máj 2016 o 23:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@oksu Ahoj. Vidim.že ty si mala rovnakú situáciu. MoJa mala ma rok.A pol A malý 4,5 roka.chcem ísť na pobyt lkvoli malemu ale keďže kojim A navyše by som.takého maleho ani nepustila resp on by nešiel tak musíme úst aj my.takže koľko si nakoniec platila len stravu A úbytok za seba A za maleho ten jednorazový poplátok? A ixbU ste mali dvojku či dá sa aj 3 izbová vybavit? A prihliada sa aj ze mám kočar lebo nechce sa mi ho vlacit.Ďakujem
19. máj 2016 o 23:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
OSPRAVELNUJEM SA TEXT VYSSIE.MOBIL MI TO CELÉ PREPISAL A VYZERÁ GO AKO.BY TO PÍSAL MIMOZENSTAN. :astonished::astonished::astonished:
19. máj 2016 o 23:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
da sa odmietnut nastup na liecenie, resp staci to odkomunikovat poistovni, ze nenastupime?
19. máj 2016 o 23:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tehula - myslím že to v prvom rade treba odkomunikovať s kúpeľmi, že nenastúpite
@amea76 - ja som bola v Osike minulý rok, mali sme trojposteľovú izbu - a úplne nám stačila, bola som s jedným 4-ročným synom a cez víkendy boli za nami aj manžel s druhým synom. Tohto roku ideme na celý čas všetci štyria a tiež som pýtala rovnakú izbu 3 lôžkovú s prísteľkou.

Hurá už máme termín, nastupujeme 28.júna. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
20. máj 2016 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leginca Uz vám dosiel domov potvrdený termín? Pýtam sa preto, ze ja stale cakam, kedy mi poslu nejake papiere ohladom nástupu.
20. máj 2016 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@isis - telefonovala som si tam ohľadne termínu, aby som si vedela zariadiť voľno aj v práci
20. máj 2016 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leginca aha, dakujem velmi pekne.
20. máj 2016 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok