• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kúpele Lučivná. Boli ste tam s dieťatkom?

20. októbra 2017 
@dfgabika ak ide s kuframi, nech si zavolá taxi, do kúpeľov ho to vyjde 5 eur. Ak idete na výlet, tak bližšie je vlak, my sme chodili na 13,40 vlak do štrby a odtiaľ zubačkou na štrbské pleso, rovnako naspäť. Spoje nájdeš na www.cp.sk Potom je ešte možnosť pri príchode a odchode do kúpeľov zajednať si odvoz, rieši sa to dopredu, potom by prišiel po vás správca na stanicu. Peši z kúpeľov na železničnú stanicu je asi 15min.
7. jún 2016 o 23:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zuzi79 ja som mala dovolenku a potom PN, tak som si to podelila, aby som mala PN menej ako 10 dní. Vlastne- stalo sa to nedopatrením, lebo som si zabudla pýtať PN, ked ma to napadlo, tak sa spätne už nedalo mať PN. PN vypisuje lekárka v kúpeľoch.
7. jún 2016 o 23:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dfgabika my sme do aj z kúpeľov šli autom, doviezol nás muž. Ale bola za nami na 4 dni dcéra a tá prišla vlakom do štrby a odtiaľ taxíkom do kúpeľov a potom aj z nich. Taxík sme využili aj na ceste z nákupov v Svite, to vyšlo 3,50 a aj do Starého Smokovca sme šli taxíkom, lebo boli blbé spoje, to vyšlo 11,20.
7. jún 2016 o 23:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte, hľadám nejakú mamičku ktorá nastúpila včera alebo niekedy teraz do kúpeľov a tiež tu nikoho nepozná.... tento rok tu ešte nikoho nepoznáme, a podľa skúseností z minulých rokov kým sa s niekym poriadne zoznámime tak to trvá aj pár dní :grinning: bývame v smreku a som tu s oboma chlapcami :slight_smile:
8. jún 2016 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobrý deň. Moja dcera ma 23.mesiacov ma astmu dr.nam odporucila liečenie a ked som volala do lucivej tak mi povedali že nas nezoberu lebo beru deti až od 3 rokov.... mate niektora skusenosti aj s takymto niečím? Vopred ďakujem za info
8. jún 2016 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@91monika - je to v zakone...poistovna schvali liecenie na horne dolne dychacie cesty pre deto od 3 rokov...inak samoplatca...
8. jún 2016 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@91monika mala pravdu. Naozaj deti chodia do kúpeľov až od 3 rokov, respektíve poisťovňa schvaľuje od 3 rokov, ak by ste mali aj dieťatko staršie a šli by ste z ním do kúpeľov aj to malé by ste si mohli zobrať a priplatiť.
8. jún 2016 o 15:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@monline náhodou tel. číslo na taxík z kúpeľov by sa nenašlo? :wink:
8. jún 2016 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, prosim Vas neviete ci je mozne liecenie ukoncit aj o den skor? :confused:
8. jún 2016 o 17:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miah - da sa...je to na dohode s osetr. lekarkou....
8. jún 2016 o 17:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miah my sme takto o den skor isli domov, nemuseli sme sa nahlit a vyprata izby do 09:00, kludne sme sa zbalili, naobedovali a isli domov...
8. jún 2016 o 17:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kacenka78 dakujem, velmi by mi pomohlo odist o den skor, tak sa skusim dohodnut s doktorkou :slight_smile:
8. jún 2016 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miah doktorka s tym nebude mat problem, papiere vypise na den, kedy mas oficialne odísť a urobi zaverecnu vizitu o den skor... :slight_smile:
8. jún 2016 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@garicka ahoj citam, že ste v ubytovani v smreku a ste spokojný? lebo sme nedávno poslali žiadosť a dnes som do kupelov volala, že kedy by sme mohli nastúpiť a povedali ze si mame rezervovat, tak neviem sa rozhodnut pre ake ubytko je naj aj cenovo výhodné.Ďakujem.
8. jún 2016 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, poradte mi ktoré ubytká by ste odporučili aj cenovo výhodné, lebo som volala dnes kvôli termínu a oni mi povedali, že podla ubytka zvolia termíny. Chceli by sme na jesen.A ešte sa chcem opýtať, že ši chodia aj tehotné s detmi? blbá otázka,ale chcem vedieť, lebo som tehotná a na jesen budem v 6 mesiaci.A kolko asi eur Vás to vychádza alebo vyšlo? dakujem :slight_smile:
8. jún 2016 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@91monika ja som bola s menším tak minulý aj predminulý rok na liečení, nemal ešte 3 roky tak bol ako samoplatca neschválený ale jeho brat bol schválený poisťovňou.....
@livia341 chodia aj tehotné mamičky a teraz som tuším nejakú zahliadla.... ja som bola prvýkrát v breze tá je ale najdrahšia ale je to top medzi ubytkom.... a minulý rok aj tento sme v smreku a dokonca máme aj tú istú izbu.... sme na prízemí a na poschodia by som ani nešla jednak preto že moje deti strašne dupocú a to tu sa strašne ozýva kedže tu nie sú koberce ale len linoleum a po ďalšie je tu balkon a deti sa na ňom vyhrajú ked vonku prší alebo ked nemôžu ísť z rôznych dôvodov von :slight_smile:
8. jún 2016 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@garicka dakujem za radu, tak nám by bolo jedno kde budeme ci na prízemi alebo na poschodí, ked je sám-jedináčik a balkon je dobrá vec ako ste uviedli, ale my by sme mozno v daždi chodili von aj s prsiplaštom a gumákmi.
8. jún 2016 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@livia341 ešte takto, ak bývaš v smreku a v javori tak jedáleň máš priamo v budove... ubytovaní v ostatných budovách musia chodia do jedálne bud v smreku alebo do javora..... v smreku máš aj lekárov a aj telocvičňu a vedľa je inhalačná miestnosť
8. jún 2016 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dfgabika nájdem ti ho zajtra, niekde mám vizitku, tam mám čísla aj na taxi štrba, aj svit.. Tento taxikár je zo svitu a viezol nás do smokovca. 0940/882 316
8. jún 2016 o 22:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@91monika skuste SI zistit kupele stos.tam beru vraj aj malych pacientov na piece is.skuste SI tam zavolat
9. jún 2016 o 18:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monline nenašli ste?
12. jún 2016 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dfgabika ale našla, len som sa tu nestihla pripojiť.
Čísla na taxi Štrba: 0917/149 437, 0902/534 533, 0948/534 533. A Svit: 0915/263 414, 0917/891 946, 0911/263 434.
13. jún 2016 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Povedzte mi ako je to zo cenami v Lučivnej?, keď union nám napísala že nám schválila sprievodcu že budem platit ja len za stravu aj ubytko okrem kúpelného poplatku? a dieťa bude platit za seba tých 65,80 eur a ktomu je ubytko, strava a procedúry? pýtam sa lebo v živote sme neboli v kúpeloch a neviem ako to funguje, aby som sa neoklamala a aby som vedela, že aký je postup poplatkov aj kolko eur ma čaká na zaplatenie? chcela by som ubytko smrek alebo topoľ. ďakujem.
13. jún 2016 o 18:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@livia341 ako pises, dieta tych 65,80€ a ty kupelny poplatok, stravu + ubytovanie podla cennika :slight_smile:
13. jún 2016 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miah Ďakujem a to čo je napísané v cenníku na stravu pre sprievodcu že nie je povinná ani zarátaná v cene ubytovania? to znamená, že strava je na mne či chcem platiť alebo nie?
13. jún 2016 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Strava pre sprievodcu nie je povinna, doplaca sa 8,50€ na den, zalezi na tebe ci sa chces stravovat s detmi alebo si budes varit/pripadne sa stravovat v restauracii.
13. jún 2016 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ak v oznámení od poisťovne nie je ani slovo o sprievodcovi, to znamená, že je neschválený? Ako môžem poslať dve deti 6 a 4 (až v auguste) samé do kúpeľov?
13. jún 2016 o 20:05  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes nám prišlo predvolanie z kúpeľov, nastupujeme 18.7. do LD Osika, deti sú nadšené, ešte nikdy sme neboli v lete, zatiaľ sme tam zažili nádhernú jeseň i pobyt v zime, tak som zvedavá aké to tam bude... :slight_smile:
13. jún 2016 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@luciahavesela mozes ist s nimi len si vsetko platis
13. jún 2016 o 22:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@reniko - tak sa budeme striedať, my budeme v Osike od 28.6. - 19.7. Ja som bola aj minulý rok v júli a bolo to úplne super a Osika je veľmi dobré ubytovanie.
14. jún 2016 o 08:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok