• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kúpele Lučivná. Boli ste tam s dieťatkom?

27. mája 2017 
@livia341 obchod je až v Lučivnej, v areáli kúpeľov nie je. Je tam reštaurácia, kde si môžeš kúpiť jedlo, ale nie suroviny na varenie. Lučivná je od kúpeľov pár km. Ja som raz bola na nákupe v Svite v Lidli a Bille, šli sme tam vlakom a späť taxíkom. Mlieko, krupicu, cukor, som si priniesla z domu, ale aj som dokupovala v Svite. Mala som stravu ja aj malý, ale on je nejedák, bol problém niečo do neho dostať, preto som ho "zachraňovala" kašou a pod.
28. sep 2016 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lucinkask pytaj sa ,my sme tam boli... :slight_smile:
28. sep 2016 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monline dik za info, aspon viem ako to tam vyzerá. Lebo dnes nám prišiel papier na predvolanie a píšu, že koľko by som mala platiť za stravu tak je to dosť eur a dá sa nahlásiť, že nechcem na 21 dní ale menej? lebo syn bude mať až 6 x denne počas dna a neviem, či to zje všetko alebo budem po nom dojedať. A ešte dalšia chcem vedieť, že či cez víkend bývajú aj procedúry? alebo je volno že môžem ísť na celý den na výlet? a máme ist na smrek? je tam dobre?
28. sep 2016 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kvevka a spokojný ste boli s ubytovaním? lebo aj my máme ísť, dočítala som že v 2 ložkovej izbe sa nenachádza pisací stol? je to tak? a jedálen je priamo v budove? dočítala som sa že áno.
28. sep 2016 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@livia341 - ja som bola so synom a ja som si stravu neplatila a v pohode to stačilo. Ak sa Ti veľmi rozje, vieš si stravu doplatiť, alebo si dať niečo v reštaurácii Bonsaj.
28. sep 2016 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leginca čiže ak dobre rozumiem, tak sa dá na predvolanie napísat bez stravy a už ked budem na liečení tak sa prihlásim,že kedy chcem.A ešte sa chcem opýtat, že cez víkend bývajú aj programy pre deti, či skor v týždni? dakujem a v tej reštike je aj denné menu?ak áno tak kolko vychádza?
28. sep 2016 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte maminky. Chcem poprosit tie, ktore ste uz boli v kupeloch o info na kolku treba prist v den nastupu. Lebo vela maminiek sa pyta ci stravia cely den na prijme, ale cesta z Ba mi bude s detmi trvat tak 5hod tak neviem ze ci vyrazit skoro rano alebo den predtym.
28. sep 2016 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj, jasne, bola som v kupeloch aj s malou..super wellness, odporúčam.. :wink: malej sa velmi pacilo
28. sep 2016 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
14.10. Ideme do kupelov, ld Smrek. Je nieco na co sa mam pripravit? Chcela som totiz ine ubytovanie (javor, breza) ale tam boli az neskorsie terminy. Budete tam niektora?
28. sep 2016 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@livia341 - cez víkend nie sú procedúry, a väčšinou jeden deň z víkendu je výlet, na ktorý sa môžeš prihlásiť. Menu v reštaurácii si treba objednávať dopredu a neviem koľko stojí.
28. sep 2016 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@livia341 izba bola cista aj kupelna mozno zbytocne velka-vadilo mi ze ked sme sa sprchovali tak sme mali mokro v polovici kupelne...a este to ze sme mali izbu otočenu smerom do dvora ked pod oknami parkovali auta,sanitky a v kupelni boli len take hrube skla na oknach a vecer ked sme svietili tam sme mali neprijemný pocit ,ze do kupelne/toaleta je pri oknach/ je vidiet--boli sme na 2 poschodi a oproti nam bolo schodisko co viedlo do fitka.my ked sme boli v maji sme prevaznu cast dna travili vonku ,tak mi ani nevadilo ze hned ako vojdes do izby a spravis 5 krokov si v posteli a oproti mas hned telku. na izbe sme mali len taky malý stolik a stolicku,ked som polozila nan noteebok a tacku s poharmi bol plny.......to je 2 postelova izba ale bez obyvacky/7 eur na noc/-manzelska postel a kreslo ktore sluzilo ako pristelka-ked si rozlozila tak si bola meter od dveri.. takze okrem posteli,skrine ,komody tam bol televizor aj chladnicka,vesiak na veci,stolik a stolicka-vsetko v jednej izbe....s obyvackou je podstatne vacsia/10 eur na noc/.....na druhom sme mali aj jedalen a aj telocvicnu-to sme chodili len v papuckach a inak v celej budove sa chodi v prezuvkach a tie sa odkladaju dole v skrinkach....je tam výtah,takze maminy mali kociky na kazdom poschodi na chodbách....je tam aj miestnost s práckou ,chladnickou a mikrovlnkou--len riadu je malo/noze.hrnce-ale da sa ....susiaky su na chodbe pri izbach a kazdy den sa tam umyva aj izba aj chodby okrem vikendu.........takze za mna by som volila uz len izbu s obyvackou....ale inak je to obrovska vyhoda mat aj jedalen aj telocvicnu na poschodi /ked mas rano LTV o 7 30 a vidis ako maminy z rozospatymi detmi z inych ubytovní dobiehaju/ a inhalacie a preplachy su v tej istej budove.. a stravu si mozes dat aj z bonsaja -je tam aj denne menu aj jedla na objednavku-cenník najdes na stranke
28. sep 2016 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lulik01 my sme dorazili o 8,30 a boli sme medzi prvými na prijme ..vybavili sme sa do hodiny....kufre sme mali pred izbou do 10,pretoze ju este upratovali /odubytuva sa do 9 hod/.....my sme z PB tak cesta trvala 2,5 hod.vyrazali sme o 6. a ked dorazis o den skor tak ta nik neubytuje pretoze na prijme robia len cez pracovne dni a pokial sa nevybavis na prijme a zaplatis tak sa na izbu nedostanes a po prijme ta caka lekarka a az ked ta prijme ona tak dostanes kluce od izby od spravcov a az potom mozes na izbu.../ty striedas ludi,ktorí odchadzaju v pondelok a oni musia izbu uvolnit do 9 hod/
28. sep 2016 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kvevka dik za info velke,ja som zvolila izbu bez obývačky kvoli cene.Aj kvoli jedalni ze nemusime veľa chodit z dialky.a restika bonsaj sa nachadza v ubytovni smrek.Tesim sa ale sa trocha obavam ze budem vo vysokom stádiu tehotenstvu v 34tyzdni.
28. sep 2016 o 15:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@livia341 nie veru ,je mimo smreku max 5 minut,ale vsetky ld su blizko seba...a pri bonsaji je vela ihrisiek pre deti tak tam urcite pojdete :slight_smile: ,ked bude pekne pocasie a tiez lekno kam budete chodit na welnes-sauna,bazen atd...
28. sep 2016 o 16:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lulik01 ahoj, my sme z BA, do kupelov sme vyrazali okolo 7dmej, volala som im, ze prideme az okolo 11-12tej, nemali s tym problem :slight_smile:
29. sep 2016 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucinkask ja dom bola a opat v polke oktobra ideme na tyzden na doliecenie
29. sep 2016 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj, volala som do Lučivnej, a pani mi dala termín. Chcela by som sa spýtať, ako skoro by mi mal prísť papier domov o nástupe. Či sme sa správne pochopili s pani na recepcii, nie som si teraz istá a nechcem tam vyvolávať.
30. sep 2016 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tie, ktoré chodíte ako sprievod so svojimi detičkami, čo robíte keď sú oni na procedúrach? Čakate ich pred dverami? Wellnes je iba pre deti bez rodičov? Alebo tam môžu isť aj rodičia?
30. sep 2016 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sykorka27 Všade si s dieťaťom.....v saune, v bazéne, vo vírivke, vo vajíčku, na inhalácii...ak má telocvik, tak sedíš vnútri a sleduješ alebo aj pomáhaš..
30. sep 2016 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj @sykorka27, ako sprievodca chodis vsade s detickami, aj do welnesu, do sauny, bazena...vsade idete spolu, :slight_smile:
30. sep 2016 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@monline, @andreakarinka a keď bude obdobie, že nebudem môcť ísť do bazénu? :frowning2:
30. sep 2016 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sykorka27 dopredu zájdeš za inštruktorom a prehodíš si bazén o týždeň skôr či neskôr
30. sep 2016 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
30. sep 2016 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sykorka27 väčšie deti v pohode zvládnu hranie v bazéne aj samé... stačí ak na ne rodič dozerá z okraja bazéna...ale tam sa nikto o dieťa nestará, nedozoruje okrem rodiča, čiže k malým deťom musí rodič do vody...bazén predpisujú cca raz do týždňa a v nedeľu je možnosť ísť tiež do bazéna, mimo procedúr, v stanovenom čase podľa liečebných domov
30. sep 2016 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@kvevka viem, že tie kúpele už máte zasebou a my ešte pred sebou, tak sa chcem opýtať, že kolko budem asi platiť, lebo na papieri predvolanie, je toho popísané, že kolko asi sa má platiť, tak chcem si pre istotu overiť, ja idem ako sprievodca schválený ZP, ideme na 21 dní, ubytko smrek bez obývačky to je 21x7, kupelný poplatok 0,50x21, a zo stravou je 21x8,50, a ešte za dieta poplatky 49,35 eur.To by sme mali asi všetko, čo potrebujeme zaplatiť, ale v papieri nerozumiem nad jednou vetou, ze samoplatca bez stravy má platit 21x4,98? a za čo, že sa nejde stravovať tak ma aj tak platiť.Vysvetlite mi.Ak chcem zrušiť stravu, že nemám záujem sa stravovat, či sa dá počas týždna doobjednat strava? ak áno tak kolko dni dopredu musím nahlásit,lebo pre návštevníkov treba 3 dni dopredu náhlasit.Alebo sa nedoobjednáva, len prídem do reštiky Bonsaj a kúpim si obed ako na bežný deň? Hádam ste ma pochopili, že čo asi chcem od Vás.ďakujem pekne.
30. sep 2016 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@livia341 napísala si to dobre. Tých 4,98 denne sa platí za to, že tam môžeš byť - tebe by ich mala platiť poisťovňa, ak si schválený doprovod. Strava sa objednáva na týždeň, menej sa asi nedá, pokiaľ do návratky udáš, že nechceš stravu, tak ju nebudeš mať, môžeš si vybrať v reštike to, čo je na stránke v ich jedálnom lístku a pripravia ti to, alebo si môžeš vybrať aj jednotku z denného menu. Ak si rozmyslíš, že stravu chceš, tak si ju objednáš aj počas pobytu.
30. sep 2016 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@livia341 jednoducho povedane-ked NIE je mamina schválená ako doprovod tak si navyše zaplatí 21x4,98....cca 100 eur.....ked je schválená tak toto je suma,ktorú za teba zaplatí poistovna
este doplním -ja som si do papierov uviedla ze chcem stravu-v den prichodu ,ked som platila je možnosť zaplatiť si len prvých sedem dní stravu a potom zasa na týždeň....takto je to ked platis stravu cez prijimaciu kancelariu-ale musis si ju zaplatit 3 dni vopred.....napr.nastupujes v pondelok-zaplatíš na 7 dní ...a potom najneskor v piatok na dalsich 7 dní.....a ked si udas v navratke ze nechces stravu,tak si v den prichodu v restike vybavis externu kartu,kde si mozes davat nap.len obedy alebo aj celodenu stravu...ale pocitaj s tým ,ze prve tri dni budes mat moznost si vyberať len z jedal na objednavku a az po troch dnoch z denneho menu za cenu aku by si platila cez prijimaciu kancelariu....tu sa potom strava plati 2-3 dni pred odchodom....ale poradila by som ti aby si si overila,ci ti budu stravu z bonsaja vozit do smreku,pretoze ja som to takto spravila po prvom týzdni a musela som chodit do bonsaja a ist az potom ked sa dcera najedla v smreku
30. sep 2016 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@livia341 este ma napadlo...ak by si sa rozhodla pre restiku-skus tam zavolat tak tri dni pred odchodom a objednat si denne menu odo dna nastupu,myslim ze sa to da aj takto ,ale nemam to overene...
30. sep 2016 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Strava je na cely den 8.50eur vzdy sme za cely pobyt t.j.21dni vyplatili stravu v prijimacej kancelarii.na 3den sme si uz stravu vyberali vyberas z 3 jedal.dopredu treba hlasit stravu ak mate dietu napr.celiakia a ine.ak chcd doprovod specialnu stravu musi mat papier od lekara.ja osobne som mala problem aj s tym ked som chcela iba grahamove rožky :frowning2: ak niekto nechce ranajky tak vtedy sa uz strava plati nie v prijimacke ale priamo v restike.ak cakas navstevu da sa zarezervovat menu ale treba v cas hlavne cez vikend,lebo pocet menu je obmedzeny.ak by ste sa nieco chceli opytat kludne ak budem vediet odpoviem.Bola som tam s detmi uz 6krat :wink:
1. okt 2016 o 00:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ono da sa strava vybrat, alebo teda dohodnut už pred nástupom...my sme boli 3x, stale sme mali stravu, a posledne 2 navsetvy som si tyzden pred nastupom pozrela jedalny listok, napisala veducej jedalne mail, že nastupujeme vtedy a vtedy a chceme toto a toto...a nebol problem....
3. okt 2016 o 07:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok