Kúpele Lučivná. Boli ste tam s dieťatkom?

sara2
2. mar 2009

ahojte maminky 😉
Na odporučanie nášho imunoalergologa by som s malou mala ísť do kúpeľov.Odporučal nám Lučivnú.Pozerala som na nete informácie.Ja sama som tam pred 25 rokmi ako malé dieťa bola.Nedá sa to porovnať s tým ako to vyzerá teraz.
Prosila by som vás o nejaké postrehy,ktorá ste už tam s dieťatkom absolvovala liečebný pobyt.Niečo o tom ako je to tam s doprovodom čo sa týka ubytovania,stravovania a hlavne koľko mamička ako doprovodná osoba dopláca.
Telefonovala som tam opakovane ale mi nik nedvíha.Na stránke majú uverejnené len jedno dostupné číslo.A na mail neodpovedajú 😒
ďakujem 🙂

henrieta.filkorova
4. mar 2010

simik.slabiarova

ahoj 🙂 do Lucivnej sa chystam aj ja s oboma detmi, termin 16.3.2010 a som velmi zvedava, ako to tam vyzera... mas uz termin pre Tvoj pobyt? ja som mala zaujem aj o ten nadstandard kvoli ubytovaniu manzela, ked pride na navstevu, ale bolo mi povedane, ze uz nic nie je volne, dostali sme izbu v liecebnom dome Smrek, kde su socialne zariadenia na chdbe.. toto ma trosku odradza, ale ak nam pomozu procedury, tak je jedno, kde byvame... mozno sa tam stretneme 🙂 ?

simik.slabiarova
4. mar 2010

Ahoj Henrieta Filkorova,ja zatial termín nemam,stale cakam na papier z poistovne z TN,ale som trosku nestastna z toho co tu od vas citam,ohladne toho ubytovania nadstandartu ze je vsetko zaplnené,clovek chce dokonca zaplatit take velke peniaze a ma smolu,mohli by stym nieco urobit aby bolo toho ubytovania viac,mesiac je dlha doba a ked sa uz budem trepat na druhy koniec Slovenska bolo by dobre ked niekto za nami pride tak nech moze byt s nami nejaky cas tam.Ja som sa najskor nevedela s tou cenou vyrovnat no lebo 15tis.sk 😲 😲 😲 je trochu dost na dnesnu dobu a to este ked je clovek na materskej,no a ked som sa konecne s tou cenou zmierila tak dostavam informacie ze je vsetko plne,a nam nakoniec zostane len standart na mesiac.Ja tiez len dufam ze tie procedury nam to vynahradia.Pozerala som aj to ubytovanie v Smreku,je to pekné vsetko nove,len skoda tej sprchy a WC na chodbe.Tak ti drzim palce nech sa vam pobyt vydarí,potom napis par riadkov ako bolo 🙂 🙂 🙂

henrieta.filkorova
5. mar 2010

Ahoj Simik. Urcite sem hodim par postrehov z pobytu... Co sa tyka ubytovania - informovala som sa, ci nas v pripade, ak sa v priebehu nasho pobytu uvolni nadstandard mozu preubytovat - odpoved znela nie, iba ak by sa niekto z nadstandardu odhlasil na CELY pobyt, t.j. 28 dni! som velmi prekvapena, ze to podmienuju takymto - podla mna - nezmyslom... mozno nadstandard maju vyhradeny len pre samoplatcov, inak si to vysvetlit neviem.. Budeme tam aj cez velkonocne sviatky a bolo by fajn, keby sme mohli byt ako rodina spolu, tak ale vidis, neda sa... kolko rockov ma dcerka? boli ste uz na lieceni niekde inde? Hena

simik.slabiarova
5. mar 2010

Ahoj Henrieta,moja malá má zajtra 4 rôčky 🙂 🙂 🙂 ale zase je chorá už som z toho zúfalá,v decembry sme boli v škôlke 4dni,v january 5dni,februar vôbec a v marci bola teraz konecne v pondelok a v utorok od stredy je uz zase chorá.Som s nou na predĺženej materskej aj teraz som si znovu predlzovala,cakam na papiere ci mi schvalia dalsi rok s nou doma,alergologicka mi ju zakázala dávat uplne do skôlky medzi deti,ale doma jej je uz dlho a potom ma vzdy problem zaradit sa do kolektivu.Tak som sa tesila na to liecenie,zatial sme este neboli nikde,ideme prvý krát ale som sklamaná z toho ubytovania,no a ked sa nam neujde nadstandart,tak pri spolocných WC a sprchach budeme chore asi celý pobyt 😢 😢 😢 Stale cakam na papier z poistovne,ale uz si davaju nejak nacas,kamaratke ktora ide do Lucivnej s detmi 14.4.prisiel papier do tyždna,ja cakam uz druhy týžden,tak si myslím ze asi teraz na leto budu kupele vytazené.No vy to mate uz za pár... 🙂 🙂 🙂

sara2
autor
5. mar 2010

Ahojte mamičky 😉

Ja som pobyt v Lučivnej už absolvovala.S tým nadštandardom to máte pravdu.Ale majú kopec záujemcov.Ja som nemala ešte pevný termín a volala som len tak či približne v tom čase nebude niečo voľné a to som volala pol roka dopredu.A mali všetko obsadené...
Boli sme ubytované v Smreku s mojou dnes už 4 ročnou dcérkou.Je to 4 podlažná budova.Na prvom poschodí su maminky s jedným dieťaťom-su tam len dvojposteľové izby.A čo sa týka wc a kúpeľní tak z toho som mala tiež stresy riadne.Nevedela som si to predstaviť 😒 Na jednom poschodí je sedem izbieb a weciek tam bolo 5.Sprchy tiež 5.Akurát bolo blbé keď sme deti osprchovali tak od sprchy k izbe trebalo prejsť ešte cez práčovňu takže odporúčam deti hneď po osprchovaní obliecť v sprche neprenášať v županiku cez práčovňu je tam chladno.Ale na wc a v kupelni je teplúčko až horúco.Akurát mi chýbalo na izbe aspoň umývadlo na umytie rúk...
Prvé poschodie je aj dosť rušné pretože je takým prechodovým na procedúry.To mi tiež vadilo.Lebo ty nad nami mali na chodbe ticho a pokoj a cez naše prvé poschodie prechádzali všetci pacienti na inhalácie a ostatné procedúry.
Kľudne sa pýtajte na čokoľvek.
A tiež keď za vami dôjde návšteva tak napr.tie veľkonočné sviatky môžete stráviť spolu tak,že si rezervujete nejaké ubytko v dedine v Lučivnej na súkromí.Lekár vám podpíše priepustku na dieťa na celý víkend 🙂

simik.slabiarova
5. mar 2010

Ahoj Sara,no ako to citam moj prvotný elan a natesenie postupne opadáva,ale jedno nechapem tak poistovna dava terminy(napr.jedna mamina od nas dostala poukaz na liecenie ale do konca aprila si ho musi upaltnit,ale ked volala do Lucivnej o ubytko tak nadstandart maju obsadeny az do konca septembra,tak ako je to potom mozne,kým su potom tie nadstandarty obsadene ked terminy davaju nateraz??!!No tesila som sa ze sa mi tam mala konecne trochu da dokopy,no ale neviem-neviem!!Asi som trochu dost sklamana 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢

lamada181
6. mar 2010

ahojte baby mi sme mali ist teraz do lucivnej 16 marca sme mali mat nastup lenze mila poistovna napisala ze moj syn nespln akriteria vekovo tak ma tak nahnevali co uz

sara2
autor
6. mar 2010

lamada,tak to nechápem....predomnou tam bola maminka s ktorou som si "striedala" izbu a jej dcérka mala v čase pobytu 7 mesiacov....možno záleži aká je to poisťovňa.Pri niektorých musíš aj na operáciu čakať 😒

Simik,nechcela som ťa znechutiť to by ma mrzelo ☹ ...Počuj ,ja som to urobila tak,že keď som poslala papiere do poisťovne tak som volala do pobočky tu u nás a vyžiadala som si číslo priamo osoby ,ktorá rozhoduje o tom či ten pobyt schvália či nie.A tak som sa k tomu nakoniec dopracovala a poprosila som či by sa to nedalo urýchliť...a že ako dlho to zhruba môže trvať.Samozrejme,že zo zákona ma poisťovňa lehotu do pol roka vybaviť poukaz...ale asi som natrafila na dobrého človeka a ten mi povedal,že do troch týždňov bude rozhodnuté.
Zavolala som do kúpeľov ,že "akože" to už mám schvalené a dohodla som si termín.
My sme boli prelom máj-jún.Bolo super.Partia maminiek a detičiek super-dcérka dodnes ma zážitky.Ale z plánovaných 4 týždňov sme po troch odišli lebo moja bola ten prípad ,že tam schorela až až.A vrátili sme sa aj so zápalom močových ciest-ale týmto moja trpí už od 9 mesiacov.A v kúpeľoch boli takí ustretoví,že mi ten posledný týždeň vrátili peniaze.
Je tam pekné prostredie,kopec zábavy pre deti aj mamičky.Program stále nejaký,okolie je krásne.A najprv som si myslela,že to asi nemalo žiaden význam keďže mi tam dcérka ochorela.
Po pobyte tam sme o 2 týždne boli vyberať nosnú mandľu a robili jej drenáž sluchovodov lebo mala časté zápaly stredného uška-to boli plánované zákroky ešte pred kúpeľami.
A teraz takmer po roku od pobytu bola dcérka odvtedy len 3 krát nachladená.Má vysadené aj lieky ktoré mala nasadené kvôli astmatickým záchvatom...teraz je len sirupe na alergiu.Myślím,že to malo význam.

helena78
6. mar 2010

Chcem sa spytat, ci v tej Lucivnej boli len same mamicky s detmi, alebo sa nasiel aj nejaky ocko... 😉

sara2
autor
6. mar 2010

helena,keď som tam ja bola tak tam boli aj oteckovia.V ubytovni Smrek vtedy boli traja oteckovia.

helena78
6. mar 2010

a ako to je potom s so sprchami a wc, kedze su tam muzi aj zeny... je to rozdelene na muzske a zenske?

sara2
autor
6. mar 2010

tak na našom prvom poschodí otecko nebol.Ale na poschodiach vyššie áno.Vraj sa dohodovali kto kedy sa pôjde sprchovať.Na dolnom poschodí su sprchy oddelené a zakrývajú sa zaťahovacím závesom,ale na poschodí vyššie som videla boli odkryté bez závesov,tak asi preto robili ústnu dohodu.

helena78
6. mar 2010

ešte sa chcem spýtať, či tam boli maminy aj s dvomi deťmi, napr. 5 ročným, ktoré malo procedúry a mladšie napr. pol ročné lebo si ho musela vziať so sebou. Či sa dajú tie procedúry zvládnuť aj s malým dieťaťom. Dík.

sara2
autor
6. mar 2010

Ano,boli tam mamičky aj s dvoma detičkami.S jednou konkretne som sa zoznámila.Bola so 4 ročným dievčatkom a 11 mesačným chlapčekom.Procedúry spočívajú v tom,že každé ráno su inhalácie a výplach nosa a potom buď pohybová procedúra-kde sa učia deti správnemu držaniu tela a dýchaniu a potom sauna a bazén.Ine procedúry sme nemali.Staršie deti školského veku majú toho viac.A ta mamička chodievala s tým dievčatkom a súčasne s tym chlapčekom na všetky procedúry.

henrieta.filkorova
9. mar 2010

Ahojte baby. Nam sa termin uz nezavratne blizi... Simik, zavolala by som do poistovne tak ako Sara, drzim palce, aby si natrafila na ustretovu osobu. S tymi chorobami sme na tom presne ako vy, 5 dni v skolke a potom mesiac doma... neviem si predstavit, ako to bude prebiehat, ked aj mladsia pojde do skolky a ja do prace.Ako som pisala, osobne mam pocit, ze ten nadstandard je drzany prednostne pre samoplatcov, ktori nejdu cez poistovnu....preco by nas potom odmietli premiestnit na nadstandard v pripade, ze sa v priebehu nasho pobytu uvolni? (telefonicky som sa informovala a toto mi povedali) Sara, ako je to vlastne s chorobami v kupeloch? Mne bolo povedane, ze mozme prist, ak budu deti napr. nachladene, vylucene su samozrejme deti s infekcnymi chorobami.. Totiz obe deti su momentalne nachaldene /ale to su uz od novembra minuleho roka/ a zacinaju mi pokasliavat. kedze viem, aky to bude mat priebeh, obavam sa, ze prave v case nastupu to zacne byt intenzivne... ved prave preto nam boli kupele odporucene, len mam strach, aby nas neposlali domov s tym, ze "ste chori"... mas s tym nejaku skusenost? a Ty ako doprovod - musela si tiez priniest potvrdenie o zdravotnom stave, alebo sa to vyzaduje len od deti? Pises, ze ste tam velmi ochoreli - tak to sa skor ocakava opak, ale je fajn, ze sa dcerke stav zlepsil, ja si od toho tiez slubujem zlepsenie. Procedury su len v doobednajsich hodinach? Dakujem, ze nam tu takto opisujes pobyt, aaspon vieme vychytat "muchy" pobytu a byt na ne pripraveni... 🙂

sara2
autor
9. mar 2010

henrieta ahoj 😉

Ja ako doprovod som potvrdenie o mojom zdr.stave nepotrebovala.Pred nástupom som sa telefonicky spojila tam s primárom-ináč veľmi prístupný,ochotný pán doktror či ak ochorieme či môžeme dôjsť.Povedal to,že pokiaľ to bude nachladenie tak bez problémov.Ak nejaká viroza musí posúdiť náš lekár aký je momentálny stav dieťatka,ale doslova pokiaľ dieťa nieje priputané na lôžko tak môžte dôjsť-to mi povedal.Ak ti tam dieťa ochorie tak je to na zvážení lekára či vás dajú na izolačku alebo nie.Každé ráno sme mali po raňajkách vizitu.Budete porozdeľované do skupin.Su tam 3 lekári ,ktorí každé ráno budú robiť niečo podobné ako vizitu.A čo sa týka nachladenia tak to tam bolo takmer každé dieťa.
Čo sa týka procedúr-áno su len v dopoludňajších hodinách.Poobede bol voľný program.Oni organizujú stále nejaké výlety,prehliadky.Chodí tam do spoločenskej sály detské divadielko,deti majú diskotéky.O program je fakt postarané.
Ja som s pobytom bola spokojná.Je to viacmenej o prispôsobení.Pretože doma sme boli zvyknuté na iný denný režim.Keď sme tam došli boli sme porozdeľovaní do skupín-čo sa týka procedúr a tiež stravovania.Jedine čo vidím za nevýhodu bolo práve stravovanie.Jedáleň nieje v ubytovni Smrek ale inde.A my sme konkrétne boli zaradené do skupiny ktorá mala raňajky ako prvá.O siedmej.A to moja bábika o takom čase ešte spí.Takže som ju musela ráno budiť.Či pršalo alebo fúkalo tak sme museli ísť.A čo sa týka stravy.Tak super.Porcie akurátne,strava pestrá.
Jedine čo môžem poradiť vezmite si so sebou zásoby či už čaju,pre deti nejaké sladkosti alebo čo papkajú,napr.piškoty pretože bufet tam nieje.Je síce v kaviarni malý bar,ale tam majú pár druhov napolitániek a to s prirážkou.Najbližší obchod je v dedine Lučivná a to je dosť čo šľapať.
A ešte snáď taká vyhoda? oproti ubytovaným v nadštandarde-od ich budovy to mali najďalej k jedalni a k procedúrom a do parku 😀 a tiež lekár v nadštandarde nieje k dispozícii počas noci ako to bolo u nás a ja som to veruže využila keď mi malá ochorela a v noci začala sa dusiť a vracať...

simik.slabiarova
9. mar 2010

Ahojte baby.Henrieta tak Vám sa to už ozaj blíži,už to máte za pár,už hám aj pomaličky balíte 🙂 ja zatiaľ ešte nič,stále čakám na poisťovňu,zrovna včera mi prišli papiere znovu mi predĺžili materskú o ďalší rok,tak ešte som rok s malou doma na predĺženej platenej materskej.Ale psychicky som už...4roky doma je už o nervy,ale neviem si predstaviť či by ma aj niekto zamestnal keby som bola s malou viac doma ako v robote.Sara2 teba som sa chcela ešte opýtať ako to tam je s uterákmi a osuškami,toaletným papierom a či oni tam izby upratujú,myslím dlážky umývajú na izbách,smeti.

sara2
autor
9. mar 2010

simik, upratujú každé ráno.Zmyvajú podlahu-t.j všetko.K dispozicii máš metlu a mop na zmyvanie ak by si sama potrebovala niečo poumývať.Na poschodí je aj kuchynka v nej rychlovarná kanvica-aj v každej izbe je rychlovarná a mini chladnička.Ja som tu svoju nepouživala pretože hrozne hučala.V tej kuchynke je veľká chladnička a veci sme si dávali do nej.Poháre,príbory som si vzala ale to tam všetko bolo.
A čo sa tyka uterákov,toaletného musíš si vziať svoje.A odporučam pre deti vziať hračky,farbičky pretože na prvom poschodí je síce herňa ale veľa hračiek tam nieje.

henrieta.filkorova
10. mar 2010

Ahojte, mamicky. Simik, veruze balim a uz to prebalujem druhykrat, lebo ako som zistila - aj podla Tvojho popisu, Sara - tak musim pribalit "par" veci a tie uz naozaj nemam kde 🙂 Kamoska sa smiala, ze ked pojdem s detmi na mesiac, budem mat 5 kufrov a nemala daleko od pravdy, hihi. takze to musim vsetko zredukovat a pobalit s vacsou triezvostou :D. Inak, odbocim - vsetko najlepsie Tvojej malej Simik, hlavne vela zdravia!! a my uz vieme, ze to nie je klise.... fakt je to najdolezitejsie v zivote. Dufam, ze z liecenia sa vratime v aspon trosku lepsom stave. Inak skoda, ze sa tam nestretneme, Simik, ale aspon aj ja Ti tu potom napisem par riadkov. Momentalne finisujem danove priznanie, cez vikend odchadzame prec, takze na nete uz asi nebudem.. zatial sa s vami lucim, dakujem za info, Sara a dopismenkovania o mesiac 🙂

sara2
autor
11. mar 2010

henrieta,držím palce,aby vás tam nepostretlo nič zlé.Aby ste z toho mali krásne zážitky.
A môžem nám odtiaľ pár riadkov napísať.V kaviarni pri jedálni je k dispozícii internet a notebooky za darmo 😉
Ja som išla s jedným kufrom a jednou obrovskou cestovnou taškou ktorá bola väčšia ako ten kufor 😀
A radím ti na všetko sa pýtať.Sú milí ,odpovedia.
Hlavne na fyzioterapii.Sú tam perfektné cviky.Pani,ktorá to precvičuje je taká "svojská"-taký prísny typ,deti predňou boli doslova v pozore...ale ukazovala super cviky na správne držanie tela,na vykašľavánie detí ak su choré na správne dýchanie.Materialy však k tomu v pisomnej forme nedávali.Ale opýtaj sa...je tých cvikov veľa a ja som si ich všetky nezapamätala.Ak by už nejaké materiály poskytovali buď taká láskava a vypýtaj aj pre nás.Potom by som ti dala kontakt na seba.Ďakujem
ahojte a veľa zážitkov 😉

simik.slabiarova
11. mar 2010

No ahojte baby.Tááááák konečne máme termín,dnes ráno nám prišli konečne papiere z poisťovne že teda návrh bol schválený treba si ho uplatniť do 30.6.2010 tak že mám čakať na termín z kúpeľov,no tak som tam hneď volala že teda hlavne ohľadne ubytovania kôli nadštandartu,no ale ako sme tu už aj písali nadštandart je obsadený do septembra,snažila som sa to nejak uhrať že malá je od decembra stále chorá že už 4mesiac nebola v škôlke,ale bohužiaľ nič voľné 😢 no ale vybavila som si toľko že,teraz 14.4.ide k nim od nás jedna kamoška s deťmi na liečenie tak že či nechceme ísť aspom s nimi v jednom termíne,bola veľmi milá tá pani čo som s ňou telefonovala sama mi to navrhla,vraj termín ešte voľný majú ale len obyčajné ubytovanie,tak že už aj mi píše papiere,že máme pomaličky baliť že 14.4.nastupujeme.No čo už,aspom ušetríme 6000tis,ocino sa poteší že sme ušetrili korunky a on si od nás aj odýchne 😀.Ešte som chcela napísať Henriete že my sa akurát obídeme,vy budete končiť a my zrovna budeme nastupovať 😢 a ďakujeme za blahoželanie,je to od teba milé 🙂 🙂 🙂 Ale čo som tu čítala tak by sme sa mali stretnúť s "ivkou 567"tak sa mi ozvy stretneme sa v kúpeloch,my budeme tiež bývať v Smreku.Sara2 ešte že ťa máme,tak určite sa ťa ešte na niečo popýtam keď už to máme za pár 🙂

sara2
autor
11. mar 2010

simik.super,že už to máš vybavené,len sa pýtaj 😀 😀 😀

mary121
11. mar 2010

ahojte..
Ja mám teraz 19 rokov a kúpeloch Lučivná som bola 4-krát. Môžem povedať, že mám odtiaľ asi najkrajšie zážitky a najlepsie kamarátstva, kotré mi vydržali aj do dnes. Ja som tam bola ešte pred rekonštrukciou a naozaj tam bolo skvelo. Akurát do školy robím záverečnú prácu na cestovný ruch o kúpelných službách a vybrala som si Lučivnú. O tej rekonštrukcii som nič nevedela, ale teraz podľa tých fotiek je to tam fakt nádherné. Už vtedy to tam bolo pekné, ale s týmto so nedá niak porovnať. Už som len spomínala a porovnávala aké to tam bolo keď som tam bola naposledy. V budúcnosti keď budem znáhodou v podobnej situácii s dieťaťom tak aj keby to malo stáť dosť peňazí neváhala by som a išla by som sem. Lebo viem, že sa tu o to dieťa dobre postarajú a mne ako astmatičke to tiež len prospeje🙂.. Škoda že tam neberú aj 19-ročných :( hňed by som išla..

ivka567
11. mar 2010

Ahojte,
je to super, že sa takto môžeme predbežne spoznať, simik 🙂. Mne tiež napadali rôzne veci, čo som sa chcela opýtať, ale stále ste sa niektorá opýtali skôr, takže čo som chcela vedieť, dozvedela som sa - o ubytovaní v Smreku, procedúrach, čo si treba zobrať ... A hlavne, či ten pobyt mal zmysel pre dieťa. Ja idem s obidvomi dcérami, staršia je na tom tiež tak, že je často chorá - v podstate od septembra do júna s pár týždňovými prestávkami, keď chodí do škôlky. Tak som rada, že zatiaľ každému to pomohlo a malo to zmysel, aj keď si budeme musieť zvyknúť na iný denný režim. Celkom sa na ten pobyt teším (po takmer 6 rokoch na materskej to bude dúfam príjemná zmena). Tiež som bola sklamaná, že ten nadštandard je obsadený, počítala som s tým, že manžel tam bude môcť byť aspoň občas s nami, ale čo už... Budeme to musieť zvládnuť.
Ináč som veľmi vďačná sare2 za jej podrobné informácie, je to perfektné, že vieme aspoň zhruba, na čo sa pripraviť.
No a s tým balením aby som už začala, neviem si predstaviť, do koľkých kufrov sa budeme musieť zmestiť my tri 😀.
Henrieta - príjemný pobyt, hlavne nech to detičkám pomôže a budem tiež rada, ak napíšeš pár slov, ako sa tam máte 🙂

simik.slabiarova
11. mar 2010

Super ivka že si sa ohlásila,tak sa stretneme,ale ešte počkám na ten papier z kúpelov,aj keď dnes mi do telefónu povedala,že mi ho posielajú,tak predsa nech to mám aj na papieri doma.Už mám v hlave také myšlienkové pochody,už si robím zápisky,na čo nezabudnúť.Ale teším sa,hádam si tam aj trošku oddýchneme 🙂

boise
12. mar 2010

jeej aka pekna tema 🙂
Ja som bola v Lucivnej pred 13-14 rokmi, bol to celkom des..Teraz tam pracuje moja svokra a ked som to videla take vynovene, padla mi sanka. Fakt krasne, odporucam 😉

sara2
autor
12. mar 2010

Ivka567, nebuď smutná kvôli manželovi.Keď dôjde za vami môže tam s vami byť od skorého rána až do noci,teda do neskorého večera.Aj na stravovanie môže ísť s vami.Ja som svojho nahlásila vopred ,že príde na víkend a dostala som pre neho aj zľavu na stravu 😉 .Na noc však musel ísť preč.Ale o siedmej ráno už bol u nás 😀 .Asi som to tu spomínala,ale v dedine Lučivná sa da na súkromí zohnať celkom za pohodovú cenu ubytovanie.
držte sa maminky a detičky.

ivka567
12. mar 2010

Vďaka sara2, ešte som sa ťa chcela spýtať ohľadom stravovania. Moje dievky nie sú veľké jedáčky, tak by ma zaujímalo, či nie je problém v jedálni zobrať im napr. druhé jedlo do obedára, aby to zjedli neskôr na izbe. Dík.

sara2
autor
13. mar 2010

Ahoj ivka 😉

Jáááj,dnes mám veget.Mama mi vzala dcérku k sebe tak oddychujem 🙂

Ivka,tak čo sa týka tej stravy-áno môžeš si to dať zabaliť.A neskôr ohriať v mikro na ubytovni.Ja som s jedlom bola fakt spokojná.Čítala som tu názor na prvej strane,že nebolo dostačujúce.No neviem ja a moja dcéra sme fakt boli spokojné.A pravidelná strava a pohyb mi spôsobil ,že sa mi podarilo zhodiť 5 kíl 😀 .Jedlo si stále deň voprad vyberáte-zaškrtaváte na lístku.Tuším ale to si fakt nepamätám či z 2 aĺebo 3 jedál.
Normálne by som balila kufre a šla s vami 😀

simik.slabiarova
13. mar 2010

Ahojte baby,tak nejaké to kilo dolu by bodlo aj nám 😀 😀 😀 to by bolo fakt super.Henrieta sa nám už neozýva,tak hádam sa nám ozvem z Lučivnej 🙂 Sara,chcela som sa opýtať,ako je to tam s ubytovaním mimo areálu v dedine,sú tam v kúpeľoch nejaké informácie o ubytovaní,nejaké čísla či prospekty?Dúfam,že si si trochu bez malej oddýchla a načerpala ďalšiu silu 🙂 U nás je dnes škaredo,celý deň prší,dúfam že takých dní v kúpeľoch bude čo najmenej,lebo neviem čo tam budeme celé dni robiť 😢