• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kúpele Lučivná. Boli ste tam s dieťatkom?

4. decembra 2016 
Mám otázku holky :grinning:
Je v Lučivnej dobrý signál na mobil?? Teda konkrétne T-mobile mám na mysli...
26. jan 2012 o 18:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@tessa - v pohode...tam nie je vobec problem so signalom
26. jan 2012 o 18:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Nik viac nejdete 31.1. do kúpeľov??? Nijaká mamička, čo tam ide sama s deťmi ako ja? :slight_smile:
27. jan 2012 o 14:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte bambule...
ked sa vratite, dajte vediet ako bolo...co by ste poradili - si zobrat...
ci si staci zapozicat vystroj na zimne sporty, ci priniest svoju...
my budeme v marci na striedacku ...bud vsetci, alebo sama s detmi...
prijemny pobyt Vam zelam :slight_smile:
28. jan 2012 o 11:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte, chcem sa opýtať mamín, ktoré tam boli v období február a marec a boli ubytovaní v Jedľi, že aké prostredie, a procedúry a tak.
5. feb 2012 o 17:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@kurci my máme len 2 procedúry : a to inhalovanie (individ. al. spoločné) a potom je bud bazén, alebo cvičenie, či sauna... tie inhalácie sú každý deň a ten bazén atd..to sa každý deň mení..
Čo sa týka ubytka Jedľa...ja ani neviem, ktorý LD to tu je v areály vlastne :sweat_smile:
6. feb 2012 o 09:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
je to tá prízemná budova za bazénom. a poobede, čo robíte? chodíte korčulovať, sánkovať sa, všetko sa dá požičať?
6. feb 2012 o 09:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@kurci ahoj nasi su tam s malym ja sa za nim chystam s muzikom v piatok budeme tam este 2t...doobeda ze ma inhalacie saunu a preplach nosika a nejake cvicenie...poobede sanuju lyzuju jazdia na tubingovej drahe :wink: aj na strbskom boli uz pozriet ze je tam krasne ale zima :D
6. feb 2012 o 15:29  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v októbri 2012  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@kurci akurat ze skoda ze herna je len do 7mej lebo vonku sa uz vecer byt neda zima jak v Rusku:slight_smile: a potom uz neni co..mohli aspon do 8mej nechAT..
6. feb 2012 o 15:31  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v októbri 2012  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ďakujem my sme boli v lete, tak teraz neviem, že aké aktivity sú tam. Náš Matúš bude chodiť do školy, tak uvidíme, ako to bude s ním.
6. feb 2012 o 20:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@kurci doobeda procedúry a poobede chodíme na kopec - lyžovať, sánkovať, tubing, korčule...čo len chceš... tam zabiješ času a času :grinning: chodíme takí vymrznutí odtiaľ, že až :grinning:
A tá herňa je dobre vyriešená, do 7mej večer to úplne stačí, lebo je otvorená od 13tej a do 19tej sa tam dá vyblázniť až až....väčšina detí chodí o 20tej už spávať, takže to je tak akurát :wink: My tam chodíme len po večeri a tá hodinka do 7mej, úplne stačí :wink:
Výlet sme mali zatiaľ len jeden a to na Štrbské Pleso..v najväčších mrazoch sme boli, ale neva, bolo dobre :wink: Uvidíme, čo dajú tento týždeň..ak dajú Skibus do Lučivnej, tak to je o ničom...skôr nejaký výletík by som brala...napr. Važeckú jaskyňu, alebo nejaký skanzem...len to musíme navrhnúť tej "úžasnej" slečne animátorke... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. feb 2012 o 16:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte mamicky no aj ja som bola v lucivnej ked som mala 8 rokoua o vela sa tam za tie roky zmenilo to vam mozem povedat teras je to luxusne :slight_smile:
7. feb 2012 o 19:20  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@tessa a ešte sa chcem opýtať, že keď si tam, je tam aj nejaký inštruktor na učenie detí lyžovať. či len ty sama s dieťaťom?
ja by som bola rada, keby chytil aspon základy, lebo ja ho to nenaučím, keď sa neviem dobre lyžovať
a strava je tam aká?
a ozaj dobre kúria, či mám pre deti zobrať aj nejakú deku ešte?
a voda v bazéne je aká?
som zvedavá, čo?
pekný dník
8. feb 2012 o 08:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@kurci no je tu aj inštruktor na lyže..ale teda je to len taký študentík VŠ, čo si chce privyrobiť a pýta si nekresťanské sumy, na to, že nemá licenciu...jednej babe povie 15€/hod a druhej 20€ a potom ďalšia mu dá len 10€ a je spokojný...proste zjednávať ako sa dá :wink:
Ale ja som sa snažila len sama ich učiť a tiež to neviem...no je pravda, že s inštruktorom sa aj deti viac snažia..je to len na tebe! :wink:
Strava je tu super, ja sa nesťažujem...raňajky bývajú rôzne, vždy k nim čaj, mlieko, kakao, káva...cereálie..zelenina..maslo, šunka, alebo pomazánky atd..a k tomu rôzne pečivo..
Obed a večeru si môžeš vybrať z 3 chodov a vždy sa dá vybrať si..väčšinou varia zdravo...mäsko býva stále na šťave alebo dusené..ale aj sladké, dukátové buchtičky boli napr. včera :stuck_out_tongue_closed_eyes: A stále k obedu,či večeri, je čaj..ten si môžeš zobrať aj do termosky pre deti, i seba :wink:
Kúria už dobre, my sme došli, keď kúpele po zimnej odmlke štartovali a prvý večer sme išli zamrznúť, tak som bola v suteréne u upratovačky ukradnúť deky :sweat_smile: a ostali nám na izbe aj :wink: no teraz sa už kúri o 106 :wink:

Voda v bazéne má 29stup a vzduch má 30 stup... dá sa..i tak je to vždy len na polhodinku, viac nedovolia..no nám to bohate stačí :wink:
8. feb 2012 o 13:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Teraz maju dobru akciu na marec pre LD Limba...a najma pre sprievodcov ktory nie su narocny..teda sprievodca Zdarma.
Smrek je v rekonstrukci tak asi preto...a Limba nie je plna.
8. feb 2012 o 14:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
- strava na vyber je len pre sprievodcov alebo aj pre deti?
8. feb 2012 o 19:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@bznka - aj pre deti...len sprievod ma stravu 3 x denne, deti 6x..t.z. že oni ku kazdemu jedlo maju este nieco...ovocie, keks, pecivo....
8. feb 2012 o 19:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Dakujem.
- deti vsak co su tam same bez sprievodcov uz na vyber nemaju. :unamused:
8. feb 2012 o 20:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@bznka - aha, to som netusila...oni maju aj extra jedalen
8. feb 2012 o 20:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@tessa ty si tam dokedy, my ideme 22. 2, že či sa stretneme.
a ten inštruktor, tých 10,15,20 eur je na hodinu a venuje sa len jednému dieťaťu, či?
9. feb 2012 o 11:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@kurci my sa vraciame 21.2., takže nie :sweat_smile:
inštruktor už má pevnú taxu vraj, 15€ na 1 dieťa/hod , ak máš 2 deti, tak po 10€ obe a vraj už nie je ochotný zjednať sa až na 10€... Toto mám čerstvú info z rána dnešného :wink: To berie tu na kopci v areály, ale napr. na kopci v Lučivnej (v dedine) berie až 20€/1hod za dieťa...
9. feb 2012 o 11:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
akcia na marec 2012 :slight_smile: http://www.tkl.sk/
9. feb 2012 o 19:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@30mamina3 si to nevydržala :grinning:
9. feb 2012 o 20:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@tessa jasne že nie :slight_smile: nebudu stihat ubytovavat :slight_smile: a za rok dufam že daju akciu aj na januar alebo februar :slight_smile:
9. feb 2012 o 20:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@30mamina3 na to zabudni :grinning: :grinning:
9. feb 2012 o 21:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@tessa ahojky, aké je počasie, načo nemám zabudnúť, už sa začínam baliť. Je to tam plné, je veľa mamičiek?
už sa aj tešíme, ale mám aj strach. a ozaj chcem sa opýtať, ako prebieha škola.
14. feb 2012 o 13:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@kurci no my sme po pravde počko vychytali :grinning: Také krásne slnečné (i keď poriadne mrazivé) dni aké tu boli, úžas.. No od zajtra tu má začať padať dážď so snehom...to bude brutus...inak dnes je tu len -5stup. to je o ničom.. Ideme to ešte využiť na kopec, polyžovať, sánkovať atď.
Plné to tu nie je...a to je super, ale každým dňom niekto prichádza.
A škola, tak to sa spýtaj nejakej maminky, čo má školopovinné deti.. ja len viem, že škola je od 8:30 do 12tej a deti dostávajú samé jednotky :slight_smile: a je ich tam málinko..sú pospájané aj so staršími v triede.. Viem, že maminky si checkujú s ich triednymi učiteľkami, či meškajú tu s učivom, alebo sú po predu.. A potom cez víkend dobiehajú učivo, ak majú zameškané..
14. feb 2012 o 13:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@kurci - my sme boli v oktobri, mali sme susedku, ta mala dcerku 3-čku a pochvalovala si ...že v polovice predmetov boli popredu a tie ostatne isli zarovnako.....
14. feb 2012 o 13:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
- mam tam syna....skolu si chvali, este som nezistovala ako je na tom s tou jeho doma. Ved dojde domov a nejako to potom zosuladime. V tom plane ucitelka mu napisla presne co by mal mat prebrate....tak verim ze to aj dodrzia.
No a chvali si to tam velmi ...bala som sa ako to tam sam zvladne ale nakoniec zistujem ze mu je lepsie tam samemu.
14. feb 2012 o 18:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@bznka takže aj on je druhák? a aj my sme, tak uvidíme, ako bude.
15. feb 2012 o 07:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok