Kúpele Lučivná. Boli ste tam s dieťatkom?

sara2
2. mar 2009

ahojte maminky 😉
Na odporučanie nášho imunoalergologa by som s malou mala ísť do kúpeľov.Odporučal nám Lučivnú.Pozerala som na nete informácie.Ja sama som tam pred 25 rokmi ako malé dieťa bola.Nedá sa to porovnať s tým ako to vyzerá teraz.
Prosila by som vás o nejaké postrehy,ktorá ste už tam s dieťatkom absolvovala liečebný pobyt.Niečo o tom ako je to tam s doprovodom čo sa týka ubytovania,stravovania a hlavne koľko mamička ako doprovodná osoba dopláca.
Telefonovala som tam opakovane ale mi nik nedvíha.Na stránke majú uverejnené len jedno dostupné číslo.A na mail neodpovedajú 😒
ďakujem 🙂

dfgabika
17. dec 2017

@nadezdah nemali deti ztp? Lebo mne tiež neschvalili, bola som na pobočke veď z 3 ročným vtedy nemôže bez doprovodu a tak mi to vysvetlovali že neschvaluju nikomu sem tam ztp, hm...preto som zmenila za dôveru tam mi schvalili do 6 rokov dokonca mal skoro 7 a tiež schvalili. 😉

wessex
26. dec 2017

@30mamina3
My 10.1 🙂

nadezdah
26. dec 2017

@dfgabika to neviem. Z mamickami som to nerozoberala a deti vizerali uplne v pohode.

oksu
27. dec 2017

@dfgabika podobne aj my

1victoria1
3. jan 2018

Dobry den prosim vas kedy zacinaju pracovat v Lucivnej?volam tam a nik mi nedviha..asi az od 8.1.2018 vsak..

silvatko
3. jan 2018

zrejme ano, aj ja na to cakam.

silvatko
3. jan 2018

resp neviete, to potvrdenie od lekara, ze je dieta zdrave potrebujem mat aj pre surodenca ak die ako nelieceny surodenec?

silvatko
3. jan 2018

a este ma napadlo, da sa platit aj kreditnou visa kartou?

39520
3. jan 2018

@silvatko ano, aj v hotovosti, aj kartou, alebo kombinovane

oksu
3. jan 2018

Pracujú už skôr, to mi minulý rok tvrdili. Platby aj kartou sú možné, nelieceny nepotrebuje potvrdenie ak viem dobre, toho nebudú ani zapisovať - robiť mu kartu.

in131
6. jan 2018

Ahojte. My nastupujeme 12.1. S kým sa stretneme?

silvatko
8. jan 2018

@in131 s nami 🙂

silvatko
8. jan 2018

zacinam chystat veci a tusim potrebovali by sme kamion. Zimna vybava zaberie podstatne viac miesta ako letna. Co beriete z kuchynskeho vybavenia? Treba brat boby alebo je ich tam dost na pozicanie?

luciferkax
8. jan 2018

Dočkali sme sa aj my
6,2, nastupuje môj syn na liečenie :D sám, bez sprievodu :D :D

ked sme boli so školákmi, ako prebiehalo vyučoanie?
@silvatko balenia sa desím aj ja, a to pôjde sám

in131
8. jan 2018

@silvatko beriem aj boby aj lopare, lyže. My ideme na dvoch autách. Jedno mi tam ostane s druhým manžel pôjde domov. A to balim všetko 2 pre dvojicky. Plus seba. Vy kedy presne nasupujete? Kde ste ubytovaný?

silvatko
8. jan 2018

@in131
@in131 ja balim tiez pre dvoch. Lyze, snowbiard (od jeziska, tak musi ist), vystroj na hokej....bojim sa zacat robit kopky s obleckom.....

silvatko
8. jan 2018

Este mam baby otazocku, ak iide moj muz rovno s nami ako navsteva a ostane prve dni, mam tam zavolat, ci staci to nahlasit pri prichide? Mame borievku.

silvatko
8. jan 2018

@oksu si v lucivnej uz? Akobto tam vyzera? Je sneh?

in131
8. jan 2018

@silvatko určite tam zavolaj a dohľas mu jedlo. Lebo to sa musí 3 dni dopredu. Vraj ubytovanie stačí pre neho zaplatiť v deň nástupu. Môj muz tiež príde na 4 dni tak to vyriešime 3-4 dni predtým. Aj my ideme na borievku. Môžme popísať aj cez ip. 😉

kankam
8. jan 2018

@in131 mohla by som ťa poprosiť pridať potom reálne foto z borievky ? Idete na 3 posteľovú izbu ?Ďakujem

in131
8. jan 2018

@kankam jasne keď tam budeme poslem 😉 myslím že na 3 posteľou ale s obývačkou.

silvatko
8. jan 2018

@in131 mz tiey nastupujeme 12.1. a co viem aj o dalsich presne ten den do borievkz. asi vsetcia naraz. my ideme tiez traja, ale prosila som si 4-ku izbu, leno maly je skolak a tie 3-ky vraj nemaju pisaci stol

luvis
8. jan 2018

@in131
@silvatko Baby, pokial viem, s tym jedlom je to tak, ze mate automaticky 1 z vyberu na prve 3 dni, aj pre seba aj deti, a potom uz zacnete vyberat zo 4 jedal..ked ide hned na uvod s vami manzel, je lepsie si tam zavolat a povedat aj stravu, aj ubytovanie. Kazdy dostava oznacenie pri prichode, on bude hned ako navsteva.. nech sa vam dari,, my prideme 30.1.

in131
8. jan 2018

@silvatko aké máš veľké deti? My mame 5,5 Zajtra ideme pre potvrdenie že sme zdraví - tak dúfam že pôjdeme lebo mame kašeľ ale ten my mame skoro nonstop tak dúfam že pôjdeme.

kankam
8. jan 2018

@in131 presne taku mam predbezne rezervovanu,ak mozem poprosit ;)

zuzka767
9. jan 2018

Ahojte nebol niekto v 4 lozkovom apartmane s obyvackou v Javori? Ako to tam vyzera poprosim aj foto.Mozte aj do IP.

silvatko
9. jan 2018

@in131 ahoj syn ma 7,5r a dcera 4, ale ta ide iba ako nelieceny surodenec. My mame zajtra este alergologicku. Tyzdrn ma maly vysadene lieky a vcera mi hovori, mami, ja ani nekaslem.
Kym mu dosli na to, ze je alergik, som stale chodila kvoli skolke pre povrdenie od lekarky, ze je fakt zdravy a moze byt v kolektive.

oksu
10. jan 2018

@silvatko není sneh, ale dúfam, že čoskoro napadne

91monika
10. jan 2018

Ahojte. Chcem sa spytat či aj vašim deťom robila dr.krvný obraz aby mohla vypísať navrh na liecenie ?

kankam
10. jan 2018

@91monika ano aj podrobne alergologicke vysetrenie z krvi,ak je dieta alergik.