Kúpele Lučivná. Boli ste tam s dieťatkom?

sara2
2. mar 2009

ahojte maminky 😉
Na odporučanie nášho imunoalergologa by som s malou mala ísť do kúpeľov.Odporučal nám Lučivnú.Pozerala som na nete informácie.Ja sama som tam pred 25 rokmi ako malé dieťa bola.Nedá sa to porovnať s tým ako to vyzerá teraz.
Prosila by som vás o nejaké postrehy,ktorá ste už tam s dieťatkom absolvovala liečebný pobyt.Niečo o tom ako je to tam s doprovodom čo sa týka ubytovania,stravovania a hlavne koľko mamička ako doprovodná osoba dopláca.
Telefonovala som tam opakovane ale mi nik nedvíha.Na stránke majú uverejnené len jedno dostupné číslo.A na mail neodpovedajú 😒
ďakujem 🙂

baklik
22. apr 2018

Baby,v den nastupu davaju uz aj nejake procedury,ci ziadne?

myska4
22. apr 2018

pred dvomi rokmi vystavovali na deti do 6 rokov,vtedy mi tam dali očr,ale teraz už ma 7 rokov.Mamsi dať PN vystaviť u svojho obvodneho lekara?

sonah
23. apr 2018

@myska4 najlepsie bude ak si priamo tam zavolas a povedia ti presne ako to je a budes si 100%ista

myska4
23. apr 2018

Volala som a očr, dávajú ak dieťa nechodí do školy. Bolo mi povedané, že sa rodiča vystriedajú, no ja nemám s kým. Dovolenku v práci nedostanem.

magg424
23. apr 2018

@myska4 nedavaju ocr ale pn ... do 6 rokov, takze sup za svojou dr neh ti vypise pn na 10 dni a potom pediater na 10 ocr a mas 20 dni pokrytych

silviasi
23. apr 2018

Moja sestra sa nedavno vratila z Lucivnej, tamojsia lekarka jej vystavil PN-ku (jej dcera ma 7 rokov). Minuly rok s tym nemali problem, ale teraz jej volali zo soc. poistovne, ze je problem s jej PN-kou, ze si ju nemoze narokovat. Myslim, ze zavisi aj od uradnicky, ktorej to prechadza cez ruky. Inak baby nie je to blbe, ze nedaju OCR pocas liecenia? Alebo nejaku vynimku - ved tie deti 6-7 rocne sa este nevedia bez mamy poriadne zaobist, nehovoriac o tom, ze by mali z toho stresu z odlucenia a cudzieho prostredia viac skody na zdravi ako osohu. Len take male zamyslenie, lebo dcera ma 6 rokov a neviem si predstavit, ako by som s nou isla na liecenie, keby som pracovala.

slavkaa25
23. apr 2018

@evi32 ideme do Villa Breza tak dufam ze to budem vsetko v poriadku a nic nam nebude chybat

baklik
23. apr 2018

@kankam ahoj,v den nastupu su uz nejake procedury poobede?

baklik
23. apr 2018

Baby,ta telocvicna,to je novinka? V ktorom liecebnom dome je?

erikai
23. apr 2018

@strikyhaky tak sa stretneme ... my sme ideme 2.5.

kankam
23. apr 2018

@baklik nie,stihas akurat vsetkych obehat a ak vsetko absolvujes,mala by si nakoniec na prizemi v smreku naplanovat so sestrickami procedury,prva zvacsa hned druhy den rano LTV,zalezi ci mas skolaka,alebo skolkara ...

evi32
24. apr 2018

@myska4 ja som v dovere, na dieta do 6 rokov mi tu v kupeloch vypisala PN na cele 3 tyzdne pri prijme

strikyhaky
24. apr 2018

@erikai super, sme v Borievke 🙂, mala ma 3 roky a spoznate nas velmi lahko, 🙂 myslim ze taketo kvitko este Lucivna nevidela heh 🙂 tesime sa

erikai
24. apr 2018

@strikyhaky my budeme v Smreku, dcérka bude mať v lete 5 rokov, a tiež mám takú ktorá nevie čo je to sedieť na zadku a len tak pozerať...

mimimami3
25. apr 2018

dievcata, ake su tam, prosim vas, v areali chodniky - iba sypany strk alebo klasicke? pytam sa, aby som vedela, ci sa nam oplati brat kolobezky. odrazadla uz nemame a bicykle brat nechceme... a kde si potom nechavate "vozitka"? su tam stojany na bicykle?

veronicka1901
25. apr 2018

Ahojte dievcata, v piatok odchadzame s detmi do Lucivnej. Naposledy sme tam boli pred 2,5 rokmi a co to som uz pozabudala. PRosim vas na bazene detom daju osusky? Vobec si to uz nepamatam. A boli ste prosim niektora ubytovana v Borievke? Chcela by som sa nieco opytat, dakujem.

veronicka1901
25. apr 2018

@mimimami3 pred 2,5 rokmi boli klasicke asfaltove, krasne sa tam vozilo. My smw si bravali kolobezku do izby, stojany tam ale dake boli urcite.

veronicka1901
25. apr 2018

@erikai kedy nastupujete?

veronicka1901
25. apr 2018

@strikyhaky to by si mohla rozumiet s mojou mladsou, ta je taka ista. Len my teraz nejdeme do Smreku, ale do Borievky 🙂

jvalent
25. apr 2018

@mimimami3 ahoj
Sú tam asfaltové ale i štrkové chodníky a kolobežku, bicykel, odrážadlo si zamknes v drevenom domčeku pred ubytovaním

ivancanka
25. apr 2018

AHojte, prosim, poradite mi, ako napisat odvolanie, ked nam neschvalili kupelny pobyt? Ako to mam naformulovat? Je treba tlacivo? Zamietli kvoli: nesplnenie indikacnych podmienok. Boli sme uz minuly rok a chceli sme zopakovat na odporucanie imunologicky...a teda plus ideme dat nosnu mandlu vybrat..teda nemam pocit, ze by sa synovi stav zlepsil.... Dakujem vopred.

mimimami3
25. apr 2018

@jvalent @veronicka1901 dakujem za info, super, tak kolobezky zoberieme.

erikai
25. apr 2018

@veronicka1901 nástup máme 2.5. a ideme na smrek...

veronicka1901
25. apr 2018

@mimimami3 inak, ja tiez starsej beriem kolobezku, ale malej musim odrazadlo, ta kolobezku nechce. Bicykle sa mi nechce terigat, tak ci tak pojdeme dost nabaleni.

strikyhaky
25. apr 2018

@veronicka1901 aj my sme v borievke tak sa tesime 🙂. Uz len tyzden a ide sa ! Este cakam ked vyvesia ten program a mozeme sa balit.

strikyhaky
25. apr 2018

Dievcata, ešte mi poraďte, kym ma to napadlo. Ako je to tam s pitnou vodou ? Treba zo sebou vlacit ci hocikde s kohutika nacapujem ? Mala mi dost pije tak rozmyslam ako toto poriesime. Diki

kankam
25. apr 2018

@strikyhaky my sme pili aj z kohutika aj v kazdej kuchynke je davkovac vody s galonom lucky.Po case sme na nu chodili vuac,z kohutika je dost makka voda.zalezi na co je kto navyknuty.

evi32
26. apr 2018

@veronicka1901 daju aj vam osusku.. ale na izbu si zabalte svoje

sonah
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sonah
26. apr 2018

A teda okrem oblecenia a osobnych veci co treba zabalit??