Kúpele Lučivná. Boli ste tam s dieťatkom?

sara2
2. mar 2009

ahojte maminky 😉
Na odporučanie nášho imunoalergologa by som s malou mala ísť do kúpeľov.Odporučal nám Lučivnú.Pozerala som na nete informácie.Ja sama som tam pred 25 rokmi ako malé dieťa bola.Nedá sa to porovnať s tým ako to vyzerá teraz.
Prosila by som vás o nejaké postrehy,ktorá ste už tam s dieťatkom absolvovala liečebný pobyt.Niečo o tom ako je to tam s doprovodom čo sa týka ubytovania,stravovania a hlavne koľko mamička ako doprovodná osoba dopláca.
Telefonovala som tam opakovane ale mi nik nedvíha.Na stránke majú uverejnené len jedno dostupné číslo.A na mail neodpovedajú 😒
ďakujem 🙂

erikai
14. jún 2018

@ekobaba Ahoj aj my sme boli už 2x, som veľmi spokojná, vždy kľud aj poriadok, všetko je v rámci jednej budovy, jedáleŃ, telocvične, lekár, prijímacia kancelária, inhalácie... len odporúčam zobrať si niečo na okno, závesy čo sú tam sú tenké a dosť presvitá slnko ktoré vychádza... okná sú veľké... čiže deku alebo závesy ... jedna chyba že 2 a 3 poschodí je okno otváracie bez sieťky... niektoré izby na prízemí čiže 1 poschodí majú východ na terasu.

alibabaa
15. jún 2018

@babindolcanka ma napadlo ked som videla tie velke okna na obrazkoch a na zivo ked to stavali... a hlavne ani na smreku neboli sietky. a boli tam v problemy v par izbach s osami. tak to uz som bola presvedcena ze ked pojdem do lucivnej, tak urcite so sietkou na okna 😀 a dcera ma fobiu z lietajuceho hmyzu. tak aj preto som to brala.

alibabaa
15. jún 2018

a vziat si urcite so sebou bicykel, kolobezku, odrazadlo. na com sa radi vozite. lebo sa stavalo ze bolo vsetko vypozicane...

babindolcanka
15. jún 2018

Fuuuha, aj bicykle? Ved sa neodnesieme...

pzal
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sonah
15. jún 2018

@babindolcanka nic si neberte,je tu toho dost aj kolobežiek,odrazadiel,bicyklikov aj velkych bicyklov a aj s detskymi sedačkami.....

miah
15. jún 2018

@sonah dakujem za info, ani som nevedela, ze maju aj pre dospelych 🙂

romco3
15. jún 2018

@miah ak odrazadlo, tak to radsej zoberte ak sa vam da, lebo tych tu nie je vela, max. su tu styri, z tych je momentalne jedno pokazene.

miah
16. jún 2018

@romco3 to uz je pre nas male, ale aj tak dakujem za info, urcite niekomu pomoze 🙂 my si vezmeme aspon kolobezky a bicykel si poziciame 🙂

babindolcanka
16. jún 2018

ahojte mamičky, čo ste práve tam... dávate na noc deťom krátke pyžamá alebo dlhé? neviem, aké zobrať...

baklik
16. jún 2018

@babindolcanka vsak zober aj aj,nikdy nevies...

sonah
16. jún 2018

@babindolcanka ja davam kratke aj ked bolo chladno,na izbee mame dusno,nakolko okna mame iba na spalni na obyvacke nie a su hrubsie periny ako mame doma a maly sa poti aj s dcerkou neskuticne v noci ich aj 2x prezliekam....sietka je na okne iba na tom malom tak mi manzel kupil nalepovaciu sietku, aby sme mohli vetrat aj s väcsim oknom.....

babindolcanka
16. jún 2018

@sonah aky rozmer sietky treba? Dakujem

sonah
16. jún 2018

@babindolcanka ja neviem aky ma rozmer okno ,manzel kupil sietku ktora sa da strihat a podla okna sme si odstrihli, ale tak odhadom 1,20 ×70 asi

babindolcanka
16. jún 2018

@sonah dakujem 🙂 uz som kupila, ma rozmery 130 x 150, tak to urcite bude pasovat. velmi pekne dakujem za info

milagrosss20
17. jún 2018

@pzal aj mi tak. Mame ist len uz si nepamatam kam. 😂😂😂

milagrosss20
17. jún 2018

Ahojte.. Bol niekto teraz v topol ubytovanie?

babindolcanka
17. jún 2018

Ozaj... je v areali bankomat? Vdaka😉

sonah
17. jún 2018

@babindolcanka nie bankomat tu neni,ani neviem kde je najblizsie,ale v bonsaji sa da platit aj kartou napriklad

babindolcanka
17. jún 2018

No super, aspon ze tak. A co sa tam da kupit?

baklik
17. jún 2018

@babindolcanka nanuky,kava,cokoladky,kinderka,sisky,marlenka,voda pre deti,dzus,cez obed menu a par jedal varia na objednavku ale iba do 16.00

babindolcanka
17. jún 2018

@baklik vdaka za info

lilien10
17. jún 2018

@babindolcanka je tam aj nejaky drogistycky tovar ..prášok na pranie,int.vložky ,pohladnice,dost popularne trička Lučivnej,cross šlapky.. taky zaklad tam maju hlavne tie mineralky a piťko pre deti dokonca aj alkohol ,pivo ..sladkosti aj slane 😉

babindolcanka
17. jún 2018

@lilien10 no fajn, ved prinajhorsom do Tesca pojdem

romco3
17. jún 2018

@babindolcanka az take dusno na izbach nie je, ale zavisi ako ste zvyknuti a nastaveni (odkial ste z ktoreho kuta Slovenska a kde byvate-cinziak, dom - my sme z Juhu a z panelaku najvyssie poschodie, takze sme zvyknuti dost na teplo). Konkretne my samozrejme mavame zatvorene v noci okna, dokonca ked bolo velmi chladno na jun (cez den 13 stupnov) tak som v noci aspon trosku prikuril (dalo sa, na noc to pustali). Ale maly spava celkovo odkopany ci je teplo ci zima takze aj tomu prisposobujem pyzamo. Sietky na oknach nemame vobec ani na izbe ani v kupelni (v smreku), takze vecer ked sviteime, okna zatvarame. Co sa tyka stravy, sme spokojni (lepsie ako v nemocnic-tu sme prave teraz na dva dni okusili alebo u nas v robote 🙂) Davajte pozor na urazy, pozor na bicykloch a odrazadlach.. :(

alibabaa
18. jún 2018

@sonah ano maju. ale nam sa stalo ze pre deti boli prave tie na ich velkost vypozicane. tak mali nase deti smolu...

alibabaa
18. jún 2018

@romco3 v smreku je to vetratelne. tam su okna v oboch izbach. borievka je horsia. tam okno na obyvke nie je. tak tam je teplo a dusno. nemocnicu ste preco museli absolvovat? uraz?

sonah
18. jún 2018

Presne my byvame v borievke a co sa tyka vzduhu hroza,priserne dusno lebo okna iba na spalni mavame otvorene dvere na prievan aby sa vobec vyvetralo, a to skoro vsetci co tu byvaju a maju rovnaky typ izby....takze cez leto ked vam do okien bude svietit od rana slnko sa tu nebude dat vydrzat.....

babindolcanka
19. jún 2018

@romco3 my sme v jedli, okna som cez noc zatvorila a neskor, ked som sa zobudila, otvorila. deti spali v kratkych pyzamkach, ale dcera sa odkopala a mala studene nohy. Je tu sviezo a myslim, ze aj dlhe pyzama vyuzijeme, nakolko sa ma ochladit na 15st od piatku... a sietky na okna manzel radsej nalepil hned, ako sme prisli...

babindolcanka
19. jún 2018

Zatial sme mali len obed a veceru, ale so stravou som maximalne spokojna. Moje priebercive deti si tiez na moje pocudovanie zobli...