Kúpele Lučivná. Boli ste tam s dieťatkom?

sara2
2. mar 2009

ahojte maminky 😉
Na odporučanie nášho imunoalergologa by som s malou mala ísť do kúpeľov.Odporučal nám Lučivnú.Pozerala som na nete informácie.Ja sama som tam pred 25 rokmi ako malé dieťa bola.Nedá sa to porovnať s tým ako to vyzerá teraz.
Prosila by som vás o nejaké postrehy,ktorá ste už tam s dieťatkom absolvovala liečebný pobyt.Niečo o tom ako je to tam s doprovodom čo sa týka ubytovania,stravovania a hlavne koľko mamička ako doprovodná osoba dopláca.
Telefonovala som tam opakovane ale mi nik nedvíha.Na stránke majú uverejnené len jedno dostupné číslo.A na mail neodpovedajú 😒
ďakujem 🙂

ekobaba
23. okt 2018

@kankam ďakujem za radu, cením si to!

ekobaba
23. okt 2018

@nadezdah veľká vďaka 🙂

keischa
23. okt 2018

Ahojte brali ste niektorá súrodenca do 3 rokov a neplatili mu liečenie ale len celodennú stravu? Minulý rok som platila ale malý absolútne nespolupracuje

vrabecek
23. okt 2018

@ekobaba a kde budete ubytovani tak mozno sa spozname a zoznamime ja mam dve dcerky 7 a 11 a neterka ide snami 12 rokov tesim sa mi ideme na jedlu

vrabecek
23. okt 2018

@ekobaba je tam super mi uz treti roma stale ta ista partia co sme sa zoznamili tak vas rada uviidm

livia341
23. okt 2018

@keischa áno ja som brala surodenca, v máji mal 17mesiacov s tým že som platila len za stravu a procedúry aj tak nespolupracoval,keďže bol dosť maličký v saune do 3 rokov deti nemôžu jedine sa kúpať môže a preplách ešte nevieme a ani inhalovat,jedine na skupinovej trošku vydržal aj tak to bolo o nicom

ekobaba
23. okt 2018

@vrabecek Jééj, tak to sa veľmi teším, všetko nám tam potom poukazujete 🙂 prídem s 8 ročnou a 4 ročnou ježibabkou 😀

keischa
23. okt 2018

@livia341 môj mal minulý rok cca 2 roky a ani do bazéna nechcel ani necvicil neinhaloval tak zvazujem, musím poslať navratku a neviem ako to zaznacit

vrabecek
24. okt 2018

@ekobaba okej mi sme jedla tak sa hlaste

livia341
24. okt 2018

@keischa chapem vás deti su neposedne na procedurach a na tej navratke pre surodenca nie je uvedene ci chcete stravu alebo procedury?ak je tak oznacte len stravu a procedury nie a starsie dieta pojde s kym do vody ked vy nepojdete s mensim?ci budete mat pomocnika osobu navyse dakeho zo clena rodiny? Ja ked som sama bola s detmi v kupeloch a nechodili snme sa.vobec kupatze po prve nechcela som riskovat sama s detmi byt.v bazene,po druhé ze by.mohli nedajbože ochoriet a potom.byt.na izbe nie je sranda byt zavreta,alebo by nas poslali.domov a znova prist.tak to nie.ja som si chodila len.podpisovať a dobre,to len aby zdravotky videli,ze sme splnili procedury lebo voda v máji ked sme boli po daktorych studena tak som radsej s detmi neriskovala.

sonah
24. okt 2018

Ak ste si nahlasili druhe dieta tak do 3rokov ma stravu a inhalacie asi automaticky za 8.50na den....ja som bola so 4.5rocnym a s 2.5rocnou a absolvovala vsetky procedury aj saunu aj virivku ale doktorka mi v kupeloch na to dala pisomny suhlas kedze nemala 3roky....v saune sme boli po 5minut takze sa dalo a vo virivke mi sedela na kolenach a tiez sa dalo....a do bazena sme nechodili ,proste sme to zrusili lebo tam vtedy ine deti dostali plesen a lekarka mi povedala, ze bazen neni dolezity,podstatne su inhalacie a preplachy a to sa naucila aj moja 2.5rocna dcerka......takze tot moja skusenost

kankam
24. okt 2018

@sonah uz to je vyriesene s tymi plesnami? Je nejaka zarucena info ?

sonah
24. okt 2018

@kankam neviem; bolo to este v juni,ale vtedy to tam nik neriesil iba lekarka dala detom mast na plesne....

keischa
24. okt 2018

@livia341 keď sme boli minulé tak som išla s obidvoma do bazéne len raz bola to katastrofa 😂 viac ani nechceli a áno ide s nami manžel tak ma s kym ostať

kankam
24. okt 2018

@sonah ja mám na ten bazén tiež svoj názor, už len v tom, že je veľmi prechlórovaný a astmatikov dráždi, namiesto toho,aby im prospel :(

minislon
25. okt 2018

Ahojte. V pondelok 29.10.2018 nastupujeme do LD Smrek. Aké je tam teraz počasie?Ďakujem. Bude tam ešte niekto kto má tretiačku? Učia sa deti podľa ročníkov normálne ako na ZŠ? Myslím, tým, že v jednej triede sú deti rovnakého ročníka, nie viac ročníkov spolu v jednej triede?

nikushka1
25. okt 2018

@minislon fuci neskutocne sem tam slnko sem tam sneh poletuje. Okolo 5stupnov cez den(ale pocitovo je niekde inde teplota), a v noci okolo nuly. Ale malo by sa oteplit a prsat

ekobaba
25. okt 2018

@minislon Ahoj, ja sa hlásim. V pondelok nastupujem s tretiačkou, takže sa uvidíme 🙂 Neviem ešte ako to tam chodí, ale som rada, že nie sme sami 🙂 Ako vás spoznám? A ozaj, budeme bývať v Smreku.

modra1
25. okt 2018

Ahoj, má niekto čerstvú skúsenosť s návrhom na kúpele schváleným vo Všeobecnej? Stačí keď vypíše pediater, alebo musí potvrdiť imunológ? Ďakujem

livia341
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
strelko
25. okt 2018

@modra1 ahoj,nam pre jedneho potvrdila pediatricka a pre druheho alergologicka,nebol prooblem,poist.schvalila do tyzdna pre oboch

molin
26. okt 2018

@ekobaba prosím vás ak sa môžem spýtať, ako to riešite v práci? Ďakujem zaodpoved 😊

petronela919
26. okt 2018

@kankam my sme sa vratili 15.10. A s bazenom tam nebol ziaden problem. Deti nastastie nic nechytili a voda sa mi tam nezdala ani spinava ani prechlorovana. Praveze oproti klasickym mestskym bazenom som tam ani ziaden chlor necitila. Do bazena som chodila aj smladsim 2rocnym synom kt. Sa zvyknu robit ekzémy z chloru a nic sa neobjavilo. Ta procedura je aj tak len raz do tyzdna tak by som to nejak extra neriesila.

korsinka
26. okt 2018

Ahoj,nemá nahodov niekto tel.cislo na restauraciu Bonsaj?

ljzozv
26. okt 2018

@korsinka nájdeš na nete

ljzozv
26. okt 2018
korsinka
26. okt 2018

@ljzozv Dakujem.pekne

ekobaba
26. okt 2018

@molin no ja to mam jednoduchšie,pretože mame týždeň prázdniny - som ucitelka. Po nich ma strieda moja mamka. OCR by som nedostala keďže dcerka ma 8 rokov. Dovolenka by mi nevysla.

ljzozv
27. okt 2018

@korsinka nie je za čo.

@ekobaba preco by si nemala dostat ocrku na dieta. Moji kolegovia bravali bezne ocrku na starku alebo rodicov.

nadezdah
27. okt 2018

@ekobaba môžeš mať aj ocr-ku,ak ti ju vystaví pediatrická. Dohodnú sa s ňou. Prvých 10 dní a potom dovolenku