Kúpele Lučivná. Boli ste tam s dieťatkom?

sara2
2. mar 2009

ahojte maminky 😉
Na odporučanie nášho imunoalergologa by som s malou mala ísť do kúpeľov.Odporučal nám Lučivnú.Pozerala som na nete informácie.Ja sama som tam pred 25 rokmi ako malé dieťa bola.Nedá sa to porovnať s tým ako to vyzerá teraz.
Prosila by som vás o nejaké postrehy,ktorá ste už tam s dieťatkom absolvovala liečebný pobyt.Niečo o tom ako je to tam s doprovodom čo sa týka ubytovania,stravovania a hlavne koľko mamička ako doprovodná osoba dopláca.
Telefonovala som tam opakovane ale mi nik nedvíha.Na stránke majú uverejnené len jedno dostupné číslo.A na mail neodpovedajú 😒
ďakujem 🙂

mima595
25. feb 2013

@mita30 - najprv pojdes sa ubytovat do prijimacej...tam dostanes kluce a vyplatis ubytko....poom hned pojdes k sestricke, tam ti daju vacsinoou hned rozpis procedur, /ked nemaju vela ludi/ a ovedia, kedy mate ist k dr....nemusi to byt hned v ten den...
ale hned z prijimacej sa pojdes ubytovat, dovolia ti vstup autom na pol hodky...
ta vstupna prehliadka je rozne..my sme jeden rok napr. mali až na druhy den vecer, ked mas nas dr. nocnu....

mita30
25. feb 2013

@mima595 a auto nemôžeš mať pri ubytku?

mima595
25. feb 2013

@mita30 - nie...iba na ubytovanie ti dovolia vjazd do arealu..a potom na odubytovanie...
auto .../ak je volne miesto/..ale vacsinou je...mozes mat na parkovisku vo vnutri arealu..je to hned pri Topoli...

zaneta54
25. feb 2013

neviete niekto nahodou ako to so stravou ked idem ja a 3 deti a aj moj manžel.Možeme sedieť s spolu s detmi v jedalni ked budeme mať stravu alebo nie dakujem za odpoved.Manžel bude so mnou celý pobyt.
.

30mamina3
25. feb 2013

@zaneta54 ahoj pokial tam budeš mat manžela počas celeho pobytu tak v pohode budete sediet spolu aj s detičkami.Teda myslim že sa to nezmenilo my sme sa vrátili 4.2. a tiež sme boli všetci a nebol problem.🙂

natalka445
25. feb 2013

@mita30 dakujem ti pekne za odpoved 😉

kurci
25. feb 2013

Ahojte, práve sme sa vrátili z Lučivnej. No proste paráda, sestričky super, doktorky tiež a aj chyžné. No proste super. deti sa tam naučili korčulovať, lyžovať.

maznacik007
25. feb 2013

@kurci moja ako je to tam so snehom a s cim sa presuvaju mamicky s detmi myslim so sankami ci s kocikom

mita30
25. feb 2013

@maznacik007 Inak nerozmýšľaš, že zoberieš aj nejaké jarne oblečko, lebo to počasie, ja som normálne v pomykove, aby tam nechodila v kožušinkovej čiapočke a von 10 stupnov 😀

maznacik007
25. feb 2013

@mita30 no priznam sa ti ze som uz nieco prechodne aj detom hodila do kufra... ja este nie som uplne pobalena ale asi prihodim a stresujem lebo asi vezmem golfac a nemam na neho prsiplast... tak pojdem este kupit ... ale vzala som najma zimne podla mna zas az tak uplne sa neotepli....

mita30
25. feb 2013

@maznacik007 no to dufam, ale tiež tam radčšej niečo pribalím 😉

kurci
25. feb 2013

@maznacik007 no majú aj sánky, no niektoré mamičky kočíky, ale s kočíkmi to ide ťažšie. Ale dnes to bolo hrozné, lebo všade spustený sneh ťažko sa tlačilo

bonaquaba
26. feb 2013

Ahojte baby
Chcem sa opytat niekolko otazok,moja mala bud mat v novembri tri roky a pisete,ze do troch rokov mi kupele nschvalia,talzemam radsejpockat kym bud mat tri roky,potom ja ako sprievodca kolko platim NA den vyjde to as I dost NA 21 dni,Teraz som NA rodicovskej ale o rok uzbudem v praci,davaju Pn alebo nie a kde mam zact vybavovat papiereu pediatricy alebo alergo a kolko vas to cele vslo,ked ste tam boli vy s detmi,dakujem p

maznacik007
26. feb 2013

@kurci este otazka co si si brala na jedlo pre deti ... resp. co vam tam chybalo a tak ....

maji4
26. feb 2013

@bonaquaba Ahoj ja keď som išla 1x na liečenie tak som podávala návrh ešte keď moja dcéra nemala 3 roky ale išla som až keď mala 3roky a 2 mesiace. Mne to schválili a myslím že pediatrička tam napísala že maju v pláne isť až po 3 rokoch 😉 Ved vyskúšaj ja by som to riskla ved predsa vo všeobecnej to naťahujú ako len vedia 😔 😔

maji4
26. feb 2013

@maznacik007 nám absolútne nič nechýbalo , práve že sme mali popchaté po mrzákoch tie ich koláčiky plné chladničky jogurtov a pudingov čo sme to nevládali jesť a po spotrebe sme vyhadzovali 😖 Ale zo začiatku sme mali deficit sladkostí 😉

mita30
26. feb 2013

@maji4 idem sa ťa spýtať na výlety - organizovali sa tie čo sú vypísané v programe, alebo bolo aj niečo iné!Napr. Štrbské pleso a tak? 😉

maji4
26. feb 2013

@mita30 Ano bývavali aj iné my sme vlani napríklad si sami zorganizovali výlet na Štrbské pleso to bol víkend a sme sa pár dohodli najprv si mysleli že pôjde len 1 autobus ale toľko sa nazberalo že 2x sa točil 😉

mita30
26. feb 2013

@maji4 dik. podľa rozpisu sa mi zdalo tých vyletov málo ( nieže by som chcela chodiť každý deň) 😀

kurci
27. feb 2013

@maznacik007 ja som si len zobrala kávu, deťom nejaké ovocie, cereálie to je všetko. každý druhý deň je ovocie, dosť je aj smotanových jogurtov, acidofilné mlieka a tak. a večer sú nejaké sladké múčniky a tak

maji4
27. feb 2013

@kurci hej ešte kávu a cukor som si brávala a čaj pre mňa po večeroch Lebo mne Lilianka len vodu takže s nou som starosti nemala 😉

maznacik007
1. mar 2013

my sme tu a je tu nadherne .....

mita30
1. mar 2013

@maznacik007 tak to je super 😀 a ako je to s tým počasím 😒

maznacik007
1. mar 2013

@mita30 moja zima je tu aktualne... cez den sa co to na chodnikoch potopi ... v noci zamrzne ale posypaju to ... tie vesiaky si vezmi do skrinky my sme nemali ani jeden ale ja som teda vzala par...

mita30
1. mar 2013

@maznacik007 dik 😉 ja mam pribalené dva, tak ich niekde ešte napchám 😀 😀

mita30
1. mar 2013

teda myslela som ešte nejaké ďaľšie 🙂

maznacik007
3. mar 2013

@mita30 tak uz sa na vas tesime... 😉

mita30
3. mar 2013

@maznacik007 dik 😀 jááj ale mám tremu, nie z vás, ale tak zo všetkého ☹ aj za jeden som si dala 😀 😀

mita30
4. mar 2013

Tak a sme tu🙂 dojmy - strava,personal,areal super! Ubytko zatial na figu, mali sme byt v jedli, ale dali nas do limby, pokazil sa imkotol ci co, tak dufam, ze tu dlho nebudeme!

pusa
4. mar 2013

Zdravím,
Chcela by som sa spýtať aké je ubytovanie v LD Limba? Idem so synom. To by sme mali mať svoju izbu?, tak nám povedali. Chceli sme iné ubytovanie ale nebolo už voľné a nadštandary sa nám zdali drahé.
Viem, že na izbe nie je ani umývadlo.. dá sa to prežiť??
Ďakujem