• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kúpele Lučivná. Boli ste tam s dieťatkom?

30. mája 2017 
@mmaarrttiinnaa No to by aj mna zaujimalo ako sa da zapisat dopredu?
20. nov 2013 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ciklamenka
@seuska
Ja som bola za tou pani v kancelárii tam kde som za pobyt platila a ona ma zapísala na konkrétny termin do konkretneho liečebneho domu .V januarii si podam ziadost na poistovnu a potom mam rok na to aby som na pobyt isla ale istotu ze miesto budem mat tam kde chcem ist mam uz teraz :slight_smile:
20. nov 2013 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nám to tak nechceli robiť v apríli, aby sme si to zaistili....
20. nov 2013 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ciklamenka a mne a kamoske to pani sama navrhla este nas dala na rovnaky termin aj si poznacila ze chceme byt spolu . nebol s tym problem
20. nov 2013 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
už som tam volala, tak predbežne si ma napísala na apríl - máj
20. nov 2013 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
dievcata, ktore mate v tom jasno, pomozte mi sa zorientovat - pozeram do cennika a som z toho jelen :grinning:

comu nerozumiem - ked idem ako sprievodca neschvaleny poistovnou - platim za 21 dni 104,49€ + ubytko, ake si vyberiem - napr. Jedla v aprili = 2,5 x 21 = 52,5€??

a ak idem ako spr. schvaleny poistovnou, tak platim len za ubytko a tych 104,98€ uz nie??

samozr. k tomu ten zvysok - strava, kupelny poplatok ...

a este otazka pre maminky, ktore tam boli - ako to tam funguje? v kt. objekte je skola, v kt. jedalen, lekar, procedury ... a ako je to od tej Jedle vzdialene - staci casovo :slight_smile:

velmi pekne dakujem za info ... dr. nam navrhla pobyt, boli sme 2x v srobarovom ustave, reku zmena by bodla, len sa bojim toho, ze sa s dvomi detmi obeham ako blazon - do skly, procedury, 3x denne jedalen ... mala mi obcas strajkuje, odmieta to, co sa prave od nej ziada, presadzuje sa .. so starsou - skolackou by problem nebol
21. nov 2013 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monky1 tie ceny už neviem a nechce sa mi to pozerať :sweat_smile: ale my sme boli v Jedli, vzdialenosti sú fajn. Do jedálne máš blízučko - minútku -dve cesty. saunu + bazén máš na pol cesty do jedálne, tedy 1/2min cesty :sweat_smile: . Denne chodíš na dýchanie - to je v Smreku - kuk mapka na ich stránke, to je dlhšie - tak 3min cesty(tu sa chodí aj raz za týždeň na vizitu). Herňu máš v Limbe, to je tak 2,5min cesty. Najďalej je škola, ale my sme boli v lete, takže sme sa tam len premotkali vrámci prechádzky, ale nie je to viac ako 5minút.
oproti Šrobárovmu sú toto pravé kúpele, budeš spokojná :slight_smile:
Neviem, kedy idete, ak by nebol sneh, môžeš si zobrať nejaké odrážadlo či kolobežku pre malú a presúvať sa na ňom.uschovávať si ho môžeš na chodbe v Jedli.
21. nov 2013 o 23:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alami jej, dakujem za odpoved, este sa chcem opytat - v jedli su len dvojpostelove ci aj trojpostelove izby?

al. je moznost pristelky?
22. nov 2013 o 08:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monky1 - su tam aj 3-postelove izby...a k cene si nezabudni priratat aj 8,50E za plnu penziu....
22. nov 2013 o 08:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mima595 jasne, s tym ratam :slight_smile: ... inac pozeram, ze mas skolopovinne deticky - neviem, ci ste boli cez skolsky rok, ale nevies naaaaahodou, kedy rano zacina skola? da sa to stihat - ranajky, skola, procedury ...

tiez ste boli ubytovani v Jedli?
22. nov 2013 o 08:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monky1 neboj sa nič, veď oni musia myslieť na školopovinné deti, aby to stíhali, tam sa so školou asi nepretrhnú, ako v každých kúpeloch, či v nemocnici.
Inak - procedúry sa stíhajú v pohode, nie je to nejak nahusto. Na cvičenie treba prísť na čas, lebo si v skupinke s inými(chodili sme tam naraz Ja s 2 deťmi + ešte jedno dieťa s ocinom), ale napr na inhaláciu máš síce presný čas, ale tam nemusíš byť presne, ak si na individuálnej, tak je jedno kedy prídeš a ak máš skupinovú, tak sa potom pridáš k inej skupine, ak si nestihla. alebo nebudeš v skupinovej, ale si dáš individuálnu. Bazén a sauna by tiež nevadili, keby si meškala. Inak sú tam všade stráááášne milé žienky - rehabilitačné, takže ťažká pohoda :slight_smile:
jedľa je inak v pohode, bála som sa spoločných spŕch, ale boli pekné, čisté a nebol s tým žiadny problém.
22. nov 2013 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ja som bola so skolackou a malym...skola zacinala tusim na pol deviatu stihali sme vpohode procedury ked mala saunu nesla do skoly na bazen chodila s detmi bez sprievodu a ja s malym sme mali bazen doobeda aj cvicenia... jej naplanovali tak aby stihala skolu ... zo skoly mi ju vodili na obed a najedla sa s nimi... uplne v pohode...
22. nov 2013 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jupííííííí deturence schválene nastup 20.1-10.2.2014 topol :slight_smile:)
4. dec 2013 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte, niekto v januari?? my ideme 8.1. mozno sa stretneme s
@30mamina3 :slight_smile: budeme tam do 29.
10. dec 2013 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pink_lady a kde budete ubytovany?ja som myslela,že naš termin je prvy po sviatkoch.nechce sa mi verit,ze nechaju tak dlho vysiet ten najvačši apartman.Už maš aj papiere z kupelov s takym terminom?
10. dec 2013 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@30mamina3 ano papiere mam mesiac uz, my ideme do limby, neviem ako to tam vyzera ale mam ubytovanie zdarma tam.
10. dec 2013 o 15:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pink_lady tak asi zaplnia najprv limbu len sa divim že nechaju prazdny apartman cca 2tyždne,ale ved oni vedia čo robia.ja doplacam niečo cez 1000ečka :frowning2:
10. dec 2013 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@30mamina3 uffff :confused: :confused: to akoze v dnesnej dobe byt chory a potrebovat liecenie, kupele,... :unamused: mne schvalili sprievodcu, tak v limbe to mam zadarmo, ostatne samozrejme doplacam. Ktovie preco to tak je, my ideme prvy krat, som zvedava, a vcera ma este alergo "potesila" ze VSETKY deti tam ochoreju, ze sa mam na to pripravit, no diky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. dec 2013 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pink_lady ja idem s deckami a manželom už 4krat :slight_smile: a dufam že nie naposledy.
10. dec 2013 o 23:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@30mamina3 jaj vy idete na zimnu dovolenku :wink: :grinning: ale vlastne ja tiez sa tesim :D
11. dec 2013 o 08:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pink_lady ano spajame príjemne s užitočným :slight_smile: je užasne byt takto 21dni spolu nemysliet na pracu a hlavne nechodit do prace iba si uživat spoločne stravene chvile -všetci spolu :grinning: tie prachy za to stoja,a ešte aj nám to zdravotne pomaha.
11. dec 2013 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pink_lady to nie je pravda,ze vsetky deti tam ochoreju.....nemusis sa bat...ja som bola v oktobri s 2 chalanmi jeden 3a pol rocny a druhy skoro 2 rocny a boli sme v pohode....teda ten starsi prekonal pocasprveho tyzdna herpticku anginu,ale on je taky stresak maly,on na kazdu vacsiu zmenu reaguje takto......boli sme tam 28dni a nic nam nebolo a vlastne z celeo ubyt.domu kde sme byvali neviem o tom,ze by bol niekto chory,mozno nejaka par dnova viroza sa nasla,ale nic vazne :wink:

@30mamina3 bavili sme sa s upratovackami,tak kupele otvaraju 7.1. apostupne budu obsadzovat jednotlive izby....niektore sa budu este malovat co nestihli na jesen a tak...tak mozno preto idete az tak neskoro :wink:
12. dec 2013 o 07:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mikisa27 no uvidime :slight_smile: mne to povedala alergologicka, a ze maly urcite ochorie, s tym mam ratat a ja som sa zasmiala ze tak ja ochoriem skor...dufam ze nemala pravdu ale v december az maj sme furt chory vzdy takze :stuck_out_tongue_closed_eyes: aj ked sme boli v Luznej tak sme ako prvi ochoreli ... :rolling_eyes:
takze my ked nastupime 8.tak to tam bude este praaazdno :sunglasses:
12. dec 2013 o 08:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pink_lady - ochoriet...no co pod tym chpaes...lebo nasi chalani tam stale dostali sopliky...proste zmena klimy...organizmus tak zareaguje...+ kašel...lebo vies, vsetky deti su tam "chorlavejsie" takze treba tam s tym ratat...ale my sme boli 3x...a nikdy sme teploty nemali..len take virozky..raz sme dokonca na Topoli mali vracaciu virozku a my sme ju nedostali...
12. dec 2013 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mima595 no sopel a kasel uz nepovazujem za chorobu :slight_smile: tak ale ako pises, zdrave deti tam nemusia chodit :slight_smile:
12. dec 2013 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pink_lady my sme boli v marci a vtedy tam najma na Limbe deti dost choreli .. najma tie bez sprievodu ... bola aj karantena ...
moje detska nic nechytili az syn na konci pobytu sa kompletne osypal a afty a tak .. posledny tyzden a doliecoval sa doma.. ale on ma imunitu dost nizku berie imunor nepretrzite ... uvidis bude dobre ... tam ...
ale sople, kasel nepovazujem za chorobu ani ja..
12. dec 2013 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pink_lady Ahoj my máme nástup 10.1 , ideme do jedle :slight_smile:
3. jan 2014 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mangostyle tak sa tam mozno vidime :wink:

prosim, baby, co ste tam uz boli, ten areal je priamo v dedine, alebo mimo dediny? ak mimo dediny, ako daleko od nej to je?
3. jan 2014 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pink_lady - je to mimo dediny...asi 3 km...
3. jan 2014 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kočky čo už boli v týchto kúpeľoch mám na vás otázočku : v ktorom liečebnom dome sa vykonávajú procedúry a kde sa nachádza bazén. a ešte, či tento bazén môžu využívať sprievodcovia a deti na plávanie ?
ďakujem za odpoveďe.
7. jan 2014 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok