Kúpele Lučivná. Boli ste tam s dieťatkom?

sara2
2. mar 2009

ahojte maminky 😉
Na odporučanie nášho imunoalergologa by som s malou mala ísť do kúpeľov.Odporučal nám Lučivnú.Pozerala som na nete informácie.Ja sama som tam pred 25 rokmi ako malé dieťa bola.Nedá sa to porovnať s tým ako to vyzerá teraz.
Prosila by som vás o nejaké postrehy,ktorá ste už tam s dieťatkom absolvovala liečebný pobyt.Niečo o tom ako je to tam s doprovodom čo sa týka ubytovania,stravovania a hlavne koľko mamička ako doprovodná osoba dopláca.
Telefonovala som tam opakovane ale mi nik nedvíha.Na stránke majú uverejnené len jedno dostupné číslo.A na mail neodpovedajú 😒
ďakujem 🙂

mima595
30. nov 2014

@jarmila13 - prechadzať musis zo vsetkych liec. domov...

tulipanikdiddlina
1. dec 2014

@fleuerette ahoj, v Breze.

jarmila13
1. dec 2014

@ziarcanka tak sa stretneme ak dovtedy bude vsetko ok a mame byt ubytovani v limbe

jarmila13
1. dec 2014

@mima595 kazdy nam tvrdi ze najlepsie je v smreku no uvidim

mima595
1. dec 2014

@jarmila13 ... ja som bola v Smreku /vtedy tam este nebola jedalen/..ale boli sme v lete a bolo super...ale my sme v Lucivnej standardne spokojni 🙂

baboa
1. dec 2014

@jarmila13 my sme boli ubytovane v Topoli bolo dobre ved je to tam krasne ale mne osobne sa zdalo malo procedur ale musim povedat ze uz sme doma dva mesiace a este sme chore neboli...klop'klop'klop🙂 az to nezarieknem

jarmila13
1. dec 2014

Aj ja si zelam aby sme vydrzali dva mesiace popri chodeni do skolky je moj sen😊

zuzkasamko
9. dec 2014

@baboa my sme boli v sebtembri a od vtedy sme kazdu chvilu chory....na nervy

30mamina3
9. dec 2014

Jupííí dnes prišli papiere deti schvalené jaj to bolo radosti.Nástup 7.1.ubytko Topol 🙂 neskutočne sa tešíme

baboa
9. dec 2014

@zuzkasamko no tak uz aj my sme chory 😢

mangostyle
27. dec 2014

@somairot aku mate poistovnu? Mne schvalili a dcera ide mat 6 rokov len treba do ziadosti napisat,ze dieta potrbuje doprovod zo psychickych dovodov. Mne to tam stale pediatricka napise. Ja som posielala ziadost v novembri a v januari uz ideme

mangostyle
27. dec 2014

@jarmila13 ahoj my mame tiez 9.1

mangostyle
27. dec 2014

@jarmila13 v smreku su inhalacie aj cvicenia .

jarmila13
29. dec 2014

@mangostyle tak sa uvidime ked sa nic neskomplikuje. A vybavili sme si smrek no uvidime ako bude☺

mangostyle
30. dec 2014

@jarmila13 aj my budeme v smreku

janulienkajanka
2. jan 2015

Ahojte, ja idem s dcerou koncom februara, tak budem rada ked date vediet ako bolo a nejake postrehy. Dakujem a uzi te si to

evita2011
5. jan 2015

Ahojte zienky. My ideme ( s dcérkou 5 ) 18.3. A bývať budeme v Topoli. Idete tam niekto v tom čase? Ideme prvý krát. 😀

jkjm
9. jan 2015

ahojte dievčence, viete mi poradiť aký je rozdiel v ubytovaní Topoľ a Smrek?...Kôli nevyhovujúcemu termínu mi prehodili ubytovanie z Topoľa do Smreka. Neviem či som urobila správne, keď som súhlasila.

mima595
9. jan 2015

@jkjm - a mas mat nadstandard, alebo aku velku izbu si mala mat?

jkjm
9. jan 2015

mala som mať 2 lôžkovú izbu bez obývačky, s vlastným WC a kúpeľňou

mima595
9. jan 2015

@jkjm - tak to mas podla mna v Smreku na rovnako....tiez mas WC kupelnu ...len budes mat aj jedalen v Smreku....ak to este tak funguje, tak potom to mas lepsie....

jkjm
9. jan 2015

ďakujem...a pomôžte mi, čo všetko si musíme doniesť (toaletný papier, uteráky, prach na pranie, poprípade bicykel, atď).

jkjm
9. jan 2015

@evita2011 ahoj, ja idem so synom 13.03. a budeme v Smreku

nela1006
11. jan 2015

Ahoj,bol niekto v lete ubytovaný v Osike,čo je budova školy? Ja tam chcem ísť v lete,chcem vedieť,ako to tam vyzera.

psyxooo
13. jan 2015

@jkjm toaletak tu mas, uteraky treba priniest, aj prach /ale da sa kupit v areali/ v Smreku su viacere procedury, takze je to vyhoda, nemusis sa stale obliekat /v zime/ a tiez je tam jedalen a lekari, cize aj vizitu pripadne lekara ak ste chory, tak mas hned v budove.

psyxooo
13. jan 2015

@nela1006 Osika je skola, neviem o tom, zeby sa v nej dalo ubytovat

janka41
17. jan 2015

ahojte kto ide do lucivnej okolo 20.februara?

adriana7284
19. jan 2015

ahojte, mam 5 rocneho syna, stale respiracne choroby, minuly rok sme boli v Šrobárovom ustave bolo super aj nam to nieco dalo, neboli sme chorý 5 mesiacov az teraz sme ochoreli ... Momentalne mame akutny stav, silny kasel, bronchitidy atd..riesime to s nasim pneumologom kde som chcela odporucanie na dalsi pobyt do Šrobarovho ustavu nakolko sme to mali napisane aj v prepustacej sprave ze o 9 mesiacov kontrola tam...a nam sa tam aj pacilo 🙂 lenze nas pneumolog ma zaskocil ze uz neodporuca šrobarov ustav lebo diagnostiku sme uz mali ale ze kupele Lucivna.Citam tu neaku tu diskusiu medzi mamičkamy odporucania su asi zo vsetkych stran vynikajuce len sa chcem spytat z arealu sa neda ist von nikto to tu nespomina a v šrobarovom sme boli zvyknuti ze po procedúrach sme mohli chodit po výletoch.... neboli sme len v areáli ústavu bola tam kúsok zastavka na vlacik a chodili sme kade tade🙂, a poprosila by som poradit aj s ubytovanim ktore je take normalne , zlata stredna cesta🙂, a otazocka TV je na kazdej izbe bez rozdielu🙂 Ďakujem za odpovede 🙂

adeluska123
19. jan 2015

Ahoj,

tiež nám prišlo predvolanie na KL. Chcela by som sa spýtať mamičiek, ktoré kúpele navštívili, ako je to so stravou. Z webu a predvolania mi to nie je úplne jasné.
Na procedúry je zaradená iba dcérka - školáčka. Druhé dieťa nie je školopovinné a je to spinkáč. Zaujíma ma teda:
Kde sa podáva strava (v Smreku alebo v Bonsaji?)
Ak si objednám plnú penziu (podľa predvolania ju musím objednať na celý pobyt alebo vôbec) budeme jedávať spolu s dcérkou (v rovnakom čase a mieste) alebo dcérka bude osobitne a my niekde inde?
Na stravu môžeme ísť hocikedy alebo je na to nejaký rozpis?
Je v areály nejaký obchod so základnými potravinami?
Odporúčate objednať si plnú penziu? Úprimne, nezvyknem mať varenú večeru, nemyslím si, že budem tak veľa jesť a malý ani nehovorím. Chceme si objednať nadštandard s kuchynkou, ale nebudem mať k dispozícii auto. Tak neviem, asi by som uprednostnila len možnosť teplého obeda, raňajky a večere by som pripravila na izbe.

+ Mamičky, pls, mávali ste so sebou aj kočíky. Sú tam bezbariérové vstupy? Máme bývať v Topoli.
Vopred ďakujem za odpovede.

modra1
20. jan 2015

@adriana7284 nie je to väzenie, môžeš kedykoľvek odísť, vlak stojí kúsok od areálu, samotne kúpele často organizujú výlety ich autobusom