Kúpele Lučivná. Boli ste tam s dieťatkom?

sara2
2. mar 2009

ahojte maminky 😉
Na odporučanie nášho imunoalergologa by som s malou mala ísť do kúpeľov.Odporučal nám Lučivnú.Pozerala som na nete informácie.Ja sama som tam pred 25 rokmi ako malé dieťa bola.Nedá sa to porovnať s tým ako to vyzerá teraz.
Prosila by som vás o nejaké postrehy,ktorá ste už tam s dieťatkom absolvovala liečebný pobyt.Niečo o tom ako je to tam s doprovodom čo sa týka ubytovania,stravovania a hlavne koľko mamička ako doprovodná osoba dopláca.
Telefonovala som tam opakovane ale mi nik nedvíha.Na stránke majú uverejnené len jedno dostupné číslo.A na mail neodpovedajú 😒
ďakujem 🙂

milluska
29. mar 2015

@janula2511 ja som len davala predbežnú rezervaciu na koniec maja (to bolo zac. februára), ale netusila som, ze sa to zkomplikuje... Takze uz to budu dva mesiace za dva tyzdne... Pevne verim, ze sa uz po VN z poistovne ozvu...
Ty si si tiez dala predbeznu rezervaciu? Kedy si si ziadost podala?
@x_shushu_x nie, este nechodi,.bo mala tri roky az vo februari, az od septembra ide.. Ale tiez si vsimam, ze aj akákoľvek choroba jej velmi pritazuje aj na ekzemoch. Su to chudence, tie deti, alergici,.ekzematici,.nemaju to ľahké... A bojim sa,.co prinesie skolka 😝 Hlavne cokoladky a podobne...

x_shushu_x
29. mar 2015

@janula2511 ano, na to sa spolieham, preto mame v skrini dalsiu homeopatiu- osteocynesyne a mazeme traumeel - mast .... :D....a drzime a cakame....uz by ma porazilo, keby som aj s tymto mala ist k nejakym lekarom :/..

janula2511
29. mar 2015

@milluska ja som podavala do poistovne ziadost 2.3.a tiez este cakam.uvidime do kedy.

milluska
29. mar 2015

@janula2511 a predbezny termin mas?

janula2511
29. mar 2015

@milluska nemam este.ale v pondelok im tam zavolam do kupelov at mi daju termin.mne vyhovuje ten oktober.

milluska
29. mar 2015

@janula2511 tak to daju urcite.. Kamoska je tam teraz a to si podavala ziadost v januari, uz vtedy jej povedali, ze volne maju vraj az na jesen, ale za dva dni jej prisla navratka na nahle uvolneny termin teraz vpolke marca, tak mala velke stastie.. Juj, kiez by sa aj nam tu vsetkym co chceme na jar, tak postastilo 😅
A vraj je tam uzasne 🙂

milluska
29. mar 2015

@janula2511 a ubytko by som najradsej Smrek a ty?

janula2511
29. mar 2015

@milluska no tak to ubytko asy aj ja smrek alebo topol.tvoja kamoska je tam v ktorom hoteli?limba je to ze tam na izbe niesu sprchy.ale neviem ci by mi to vadilo.mozno az tam by som na to prisla ze to neni dobre.a jedine ten smrek je este takej realnej cene.a tie vily a nadstandardi su uz trocha drahe.neviem ako vy.

milluska
29. mar 2015

@janula2511 ja tiez tak, mozno aj Limba keby ine nebolo.a Topol standard.. Ona byva v Topole..

x_shushu_x
29. mar 2015

@milluska no ja som v tomto rada, ze isla do skolky uz v 2 rokoch, na vsetko sa jej prislo zavcasu...stihli sme pekne aj ten rodicovsky predlzit (bohuzial kvôli tym stalym chorobam :().....od septembra chcem aby isla do skolky, lebo skolku zboznuje- rok tam vlastne chodila.....ale uz viem, ze nebudem vahat s nou ostat so soplíkmi aj 2 tyzdne doma :o/- nech sa da dokopy poriadne- uz viem s cim ratat

a u tvojej malej sa zase mohla uz tak vytrenovat imunita, ze teraz nebude taka chorlava, ved uvidis- budem vam drzat palce 🙂....urcite ti ale odporucim 3 mesiace pred skolkou si vyberte aspon imunoglukan - ja som tomu neverila, ked mi nastupovala v 2 rokoch, ale teraz uz viem, ze kazdy den v skolke navyse je dobry :D....a ja jun/jul imunoglukanom urcite zacinam opat 🙂..

janula2511
29. mar 2015

@milluska spytaj sa jej kolko platy tam na den so vsetkymi poplatkami.dobre?

lucika121
30. mar 2015

Ahojte, tak my nastupujeme 28.4-21.5.. do Smreku 🙂 Je tu este niekto kto tam bude?

janula2511
31. mar 2015

lucika121 a do ktoreho hotela idete?

janula2511
31. mar 2015

ja,uz vidim do smreku idete.mozem sa ta spitat kolko ta to bude stat?

lienka1983
31. mar 2015

Termin nastupu pride v schvaleni?dakujem

janula2511
31. mar 2015

@lienka1983 uz ti doslo schvalenie?

alexatami
31. mar 2015

My ideme prvy krat a nastup mame 13.5. do Smreku

lienka1983
31. mar 2015

@janula2511 este nie ale dnes som si volala do poistovne a udajne to mame schvalene,tak uz cakam kazdym dnom postu 🙂, preto sa pytam ci to uz pride s nejakym terminom..

janula2511
31. mar 2015

@lienka1983 podla mna nie.ja neviem.ja to tiez prvy krat riesim.ja som si vcera predbezne rezervovala na september.a ty by si chcela ist do smreku?a mas aj ty predbezne rezervovane ze?

janula2511
31. mar 2015

@alexatami tak uz sa ti to krati.ako dlho si cakala?niesy stoho nervozna?

janula2511
31. mar 2015

@lienka1983 a limbe je to trocha blbe ze na izbe neni sprcha.

alexatami
31. mar 2015

@janula2511 Koncom januara mi prislo schvalenie a hned som volala do Lucivnej, ja som chcela ist v lete, ale smrek mali volny v maji. Krati sa to, zatial nie som nervozna, to az tyzden pred nastupom.

cinky333
31. mar 2015

Ahojte, dnes som zadala žiadosť aj ja v poisťovni Dôvera. Chcela by som sa informovať, či niekomu pri 4.-ročnej schválili doprovod. Pozerala som Limbu a 2-lozkova so sprchou a wc sa doplaca len 3 eur. Bol niekto v takejto izbe. TIež sa chystáme 1. krat, tak kazdy postreh poteší. dík.

janula2511
31. mar 2015

@cinky333 to 2lozkova za 3euro wc a umyvadlo.tam v limbe neni sprcha na izbe len na chodbe spolocna.

cinky333
1. apr 2015

@janula2511 ano, tak bez sprchy. Neviem, mne pride veľa zaplatiť 200eur len za to ze mam sprchu na izbe namiesto par krokov, to je ta verejna sprcha taka hrozna?

janula2511
1. apr 2015

@cinky333 podla mna to neni taka hrozna ta sprcha.tam na jednu chodbu je nejak 8sprch vies.?takze to ja si myslim neomedzujeto tak tie matky.kedy idete?

evik4
1. apr 2015

Prosim vas, boli ste niektora v Smreku, tam su dvoj izby s kupelnou, je to tam zhruba vydrzatelne, lebo ked pozeram fotky, neviem ci tam nedostanem klaustrofobiu. Idem s dvoma detmi 5 a 2.

mima595
1. apr 2015

@evik4 - ja som tam bola s detmi a tyzden aj s manzelom....vacsinu casu sme aj tak boli vonku....

evik4
1. apr 2015

@mima595 takze to ubytko nic moc ze?

mima595
1. apr 2015

@evik4 - to som nepovedala....su tam 2 izby, sprcha, WC...všetko, čo sme potrebovali...