Kúpele Lučivná. Boli ste tam s dieťatkom?

sara2
2. mar 2009

ahojte maminky 😉
Na odporučanie nášho imunoalergologa by som s malou mala ísť do kúpeľov.Odporučal nám Lučivnú.Pozerala som na nete informácie.Ja sama som tam pred 25 rokmi ako malé dieťa bola.Nedá sa to porovnať s tým ako to vyzerá teraz.
Prosila by som vás o nejaké postrehy,ktorá ste už tam s dieťatkom absolvovala liečebný pobyt.Niečo o tom ako je to tam s doprovodom čo sa týka ubytovania,stravovania a hlavne koľko mamička ako doprovodná osoba dopláca.
Telefonovala som tam opakovane ale mi nik nedvíha.Na stránke majú uverejnené len jedno dostupné číslo.A na mail neodpovedajú 😒
ďakujem 🙂

lienka1983
2. apr 2015

@milluska z poistovne ano ale este z Lucivnej nie...ja by som chcela maj..tak uvidime..a ty kedy chces ist?ja viem ze to zalezi od nich ako maju volne a su velmi mile a snazia sa vyhoviet ked sa da...takze sa uz tesime 🙂

milluska
2. apr 2015

@lienka1983 uz ti dosiel aj papier? Aj si kontaktovala hned kupele? Bo oni.posielaju navratku iba ak sa nieco uvolni... Sami sa ti len tak neozvu!!

milluska
2. apr 2015

@lienka1983 ideálne by bolo tak od 20.5 neskor. Bo zaciatkom maja nie som na SVK... A ty?

lienka1983
2. apr 2015

@milluska volala som im hned a ze ked budu mat aj oni papier ze mi hned posielaju termin...ja som im uz predbezne volala vo februari ked som posielala ziadost..to by bolo super sa tam stretnut 🙂

milluska
2. apr 2015

@lienka1983 jak posielaju termin? To sa nemozte vzajomne najprv dohodnut a ax potom poslu?? 😲
Bo ja by som tam rada mala na tyzden aj mm a on si musi aj dva mesiace popredku nahlasit dovcu 😕
A povedali ti ci to bude ten maj? Ci nevies ani mesiac?
No bolo by to super, len ktovie kedy to pride mne... 😝

janula2511
3. apr 2015

ja mam predbezny termin na september.

miah
3. apr 2015

Ahojte, aj my sa tento rok chystame do Lucivnej, z vlastnej skusenosti viem, ze zavazne terminy posielaju, az mesiac predtym ako mate nastupit. Najlepsie je si dohodnut aspon predbezne mesiac o ktory mate zaujem uz ked posielate navrh do poistovne 😉

milluska
3. apr 2015

@miah ale to mi pride nezmysel! Ja ze na termíne sa dohodnú uz vopred (po schvaleni), len pozvánku uz poslu mesiac vopred, nie? Bo sak ako sa zariadis v praci atd? Niekde sa neda mesiac vopred volno zahlasovat 😲

miah
3. apr 2015

@milluska mozes si povedat mesiac o ktory mas zaujem, aj termin +-, ale nie je zarucene, ze sa ten termin nebude posuvat

janula2511
3. apr 2015

@miah bola si uz v lucivnej?

janula2511
3. apr 2015

@mia18112 ktory mesiac na jesen?ktorom hoteli si bola?a teraz uz mas vybraty hotel kam by ste chcely ist?

miah
3. apr 2015

@janula2511 minuly rok v lete tam bol syn

janula2511
3. apr 2015

@miah a pacilo sa mu tam?

miah
3. apr 2015

@janula2511 pacilo, uz sa tam tesi 🙂

milluska
3. apr 2015

@miah idealne od 20.5 neskor.. Preco? Predbezne sme sa dohodli na maj, poznacili si ma, ale to je nezavazne. Urcite tam.obsadili najskôr schvalenych... 😖

miah
3. apr 2015

@milluska myslim, ze poisťovňa ma na schválenie 30dni, tak by sa to mohlo stihnut ked ta maju poznačenu 😉

milluska
6. apr 2015

@miah juj bodaj by. Ale dakujem za podporu. Zajtra to je prave mesiac od poslania odvolanua... Tak snad tento tyzden... Navrh som inak posielala 17.2 a odvtedy stale cakame ☹

miah
6. apr 2015

@milluska budem drzat palce 😉 najprv Vam to v poistovni neschvalili?

milluska
6. apr 2015

@miah nie neschvalili, vraj nie.je sustavne liecena. Ale kedze na kontroly chodi kazde tri mesiace, problem bol asi neprilozene správy..
Negativna odpoveď dosla za dva tyzdne, zato na schvalenie si musis riadne pockat... Strašne... 🙄

ivka43
6. apr 2015

Zdravim damy ,

my sme sa dnes vratili z kupelou bolo nam super za tri tyzdne sme zazili koniec zimy jar a znovu zimu a paradnu' kopec snehu ,velkonocnu sankovacku ,lyzovacku ,nechcelo sa nam ist domov odporucam tam ist 😨



"'

janula2511
7. apr 2015

IVKA43 AHOJ TAKZE VRAVIS ZE BOLO VYNIKAJUCO?RYCHLO VAM TO TAM PRESLI 3 TYZDNE?V KTOROM HOTELY STE BOLI?

milluska
7. apr 2015

@janula2511 @lenka1983 @miah kupele SCHVALENEEEEEE!!!!
@lenka1983 ako ste sa dohodli v tych kupeloch? Povedali ti, ze maj mas isty? Ci vobec netusis ktory mesiac! Ty si tam po schvaleni volala? Ja som im pisala, bo uz dlhsie s nimi cez mail komunikujem,.tak cakam na odpoved...

milluska
7. apr 2015

@ivka43 ahoj foto z ubytka nahodou nemas? Stravu si mala svoju? Aj nejake vylety boli? Kedy si si podavala ziadost?

lienka1983
7. apr 2015

@milluska no super 😀 , ja som im volala este vo februari a hned ako mi prisli papiere , no a pani mi povedala ze ked budu mat pred sebou papiere od poistovne ze mi poslu termin ..tak cakam..nieje to 100% ze to bude maj...ale dufam ze ano..daj potom vediet co ti odpisu 🙂..pekny den

janula2511
7. apr 2015

@milluska tak mas schvalene?tak konecne uz ze?bodajby aj mne uz prislo z poistovne.

janula2511
7. apr 2015

@ivka43 v ktorom ubytovano ste boli?

leginca
7. apr 2015

@milluska - tak super, gratulujem ku schváleniu. Ja som do Lučivnej volala, keď som si podala žiadosť do poisťovne a volala som tam aj keď mi už prišlo domov, že nám to schválili.

miah
7. apr 2015

ja som tam volala uz viackrat, papiere z poistovne maju, ale presny termin mi nepovedia 😀

milluska
7. apr 2015

@lenka83 nepochopila si to zle? Bo mne napisali zase este vo februari, nech si tam po schvaleni zavolam a dohodnem sa na termine.. A veruze som aj zavolala a dobre som urobila, bo predrezervacia urobena nebola, asi zabudli... Ale veľmi mila pani mi povedala, ze zajtra mi daju vediet a pokusia sa ma tam dakde vtesnat...
A ponukala mi Smrek od 4.5. Tak az mas zaujem, skus si tam zavolat... Ja v prvej polke maja nemozem...
@janula2511 skus si tam do poist zavolat, oni ti po telefone povedia, ako si na tom...
@miah to je divne, bo mne navrhla konkretny termin ziadne ze nevedia... 😕
@leginca aj sa to tak.ma robit, pisu to aj na stranke. Ze po schvaleni si tam zavolat a dohodnúť si termin... Pride mi nelogicke cakat dokial sa ozvu a nevies ani ktory mesiac... Totiz pozvánka s terminom chodi mesiac vopref tusim...

alexatami
7. apr 2015

Nam prisla dnes pozvanka na 13.5. A to som si tam volala zaciatkom februara a dohodli sme sa na maji.