Kúpele Lučivná. Boli ste tam s dieťatkom?

sara2
2. mar 2009

ahojte maminky 😉
Na odporučanie nášho imunoalergologa by som s malou mala ísť do kúpeľov.Odporučal nám Lučivnú.Pozerala som na nete informácie.Ja sama som tam pred 25 rokmi ako malé dieťa bola.Nedá sa to porovnať s tým ako to vyzerá teraz.
Prosila by som vás o nejaké postrehy,ktorá ste už tam s dieťatkom absolvovala liečebný pobyt.Niečo o tom ako je to tam s doprovodom čo sa týka ubytovania,stravovania a hlavne koľko mamička ako doprovodná osoba dopláca.
Telefonovala som tam opakovane ale mi nik nedvíha.Na stránke majú uverejnené len jedno dostupné číslo.A na mail neodpovedajú 😒
ďakujem 🙂

tulipanikdiddlina
17. okt 2014

maminky, brali ste si so sebou z domu na nadstand. izbu aj toalet.papier, uteraky? Alebo je to vo vybave? Brali ste si so sebou na pobyt aj balenia vod (minerálnych)? Detom ste co brali na hranie do izby? Ja uz neviem co balit/ nebalit.. nech tam nejdeme ako na pol roka pobaleni 🙄

mima595
17. okt 2014

na nadstandart ti ani toaletny, ani uteraky netreba...mineralky sme brali...a na hranie..knizky, puzzle, skladacky, ich oblubene hracky..malovanky, pexeso..

tulipanikdiddlina
17. okt 2014

@mima595 dakujem za odpoved 🙂

tulipanikdiddlina
22. okt 2014

Dievcata, ktore idete zaciatkom novembra? 🙂

malilinkamamka
23. okt 2014

Baby, dostali sme termin, 12.11. ideme do Lucivnej, este vraj maju par tohorocnych terminov volnych. Tesim sa, neviem sa dockat, aj mala si uz planuje lyzovanie a korculovanie. Povedali mi, ze tam uz zacinaju robit chladene klzisko... Ide niekto v tomto termine na Limbu?

malilinkamamka
23. okt 2014

@tulipanikdiddlina Ahoj, ja idem s dcekou. Kde budete vy ubytovany?

tulipanikdiddlina
25. okt 2014

@malilinkamamka v breze budeme,ostatne bolo plne. Neviem co skor balit :(

tulipanikdiddlina
26. okt 2014

Dievcata, je lepsie si brat auto do kupelov alebo sa nechat len doviest? Mam moznost mat auto k dispozicii len netusim ci ho v kupeloch a okoli vobec vyuzijem. Ved vyletya program organizuju kupele.Neviem, vy ste to ako poriesili?? DIK ZA ODPOVEDE.

mima595
28. okt 2014

urcite ak mas moznost si vziat auto, tak si ho vezmi..mas to pohodlnejsie na nakupy, aj vylety si mozes spravit kedy chces a kde chces..sa zvyknu mamicky spajat..a hlavne cez vikendy...

kukucka26
28. okt 2014

@malilinkamamka ahoj 12.11 mame nastup aj mi hrozne sa bojim vsetkehoako to zvladnem mame limbu nenadstandard,beriem auto

kukucka26
28. okt 2014
kukucka26
28. okt 2014

@mikisa27 mne vseobecna schvalila doprovod ku 4rocnbemu ale mame neurologicke napisane na dorpovod,anevietejetam wifi

malilinkamamka
28. okt 2014

@kukucka26 neboj, zvladneme to spolocne, aj ja idem na limbu

rebecca2006
6. nov 2014

ahojte dievčence, zvažujeme kúpele- synček je astmatik, ale dosť sa obávam, že decká na liečení bývajú vrak často choré... máte takú skúsenosť? Akurát so hovorila s maminkou, čo bola cca pred mesiacom, že zo 4 týždňov boli 2 týždne chorí... ako to tam vyzerá? Mám dosť obavy- keďže je to detský kolektív.. hnačky, sople, kašle.. neviem, či by som neurobila lepšie ekby som vzala nejaké ubytko v súkromí.. čo myslíte? ďakujme

baboa
6. nov 2014

@rebecca2006 ahoj my sme boli v Luivnej a tiez sme hned ochoreli mali sme aj ATB mne sa to tam osobne moc nepacilo bolo tam malo procedur ak by som mala ist nabuduce tak isto do Smokovca je to predsa v horach a ten vzduch sa nede porovnat to je moj nazor🙂

mangostyle
7. nov 2014

Maminky co mate doveru : dnes mi prislo schvalenie ale ostala som prekvapena ze len na 21 dni? Predtym sme mali vzdy na 28.

mikisa27
7. nov 2014

@mangostyle ano dovera zmenila podmienky a schvaluje uz len 21dnov pobyty

mangostyle
7. nov 2014

@mikisa27 dakujem za odpoved, len som zatial nepostrehla ze sa chodi uz len 3 tyzdne. Som myslela ze len vseobecna mala 21 dni.

mikisa27
7. nov 2014

@mangostyle je to uplna novinka,ja som pred asi 3tyzdnami volala do kupelov a povedali mi,ze bude tato zmena ale nevedeli este presne odkedy.

malilinkamamka
8. nov 2014

@baboa ahoj, bola si uz v Smokovci? My ano a nikdy viac. My ideme do Lucivnej druhy krat a nikam inam by som uz nesla. Malo procedur? No neviem ako ste to mali vy, ale oproti Smokovcu je to cely svet, ziaden program, nuda a tam uz len bolo malo procedur. A to, ze decka ochoreju je len o nezodpovednych matkacj, ktore idu s chorymi detmi medzi zdrave. Lucivna je jednoducho top

tulipanikdiddlina
10. nov 2014

Ahojte maminky, ubytovanie je velmi pekne. Ono, za co si zaplatite - to mate. Su tu maminky, co sa stazuju,ze maju hluk na chodbach, pod oknami a pod. Ked chcete klud a ticho tak treba ist do nadstandartov. Strava normalna, ako v skolskych jedalniach 🙂 Na vyber su 3 jedla a to na obed/veceru. Dasa v pohode z jedalne nabalit chlebik do sacku, masielko popr.ak Vam ostane niaka pomazanka neotvorena. Pocasie bolo na november velmi pekne (slnecno,pekne). Co mi vadilo,ze bolo velmi malo vyletov do okolia v predchadz.mesiacoch ich mali podstatne viac. Procedury v poho. Co sa tyka chorobnosti deti, tak sem chodia deti s plucnymi chorobami,bronchitidami,kaslami a pod. Brhlalo kazde jedno. Niektore ochoreli aj boli na ATB. Jednak zmena klimy robi svoje a na izbach je velmi suchy vzduch, na to reagovalo skoro kazde dieta suchym kaslom. Okolie-velmi pekne,vela vela detskych ihrisk, vsade bolo cisto. Personal - sestricky velmi mile, taktiez aj v jedalni personal. Izby byvali denne upratane.

malilinkamamka
11. nov 2014

@kukucka26 Ahoj, tak my sme ochoreli, musíme si pobyt odložiť na budúci rok :(

julia283
22. nov 2014
Používateľ julia283 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od julia283.

Ahoj, Lučivná sú podľa mňa TOP kúpele, tu fakt nie je o čom ...ja som tam bola ešte ako dieta ale to sa ani zo srandy nedá porovnať s tým, ako to tam vyzerá teraz. Inak ak to už posťovňa schválí dieťatku, má všetko hradené, aj procedúry aj stravu 6x denne. personál je veľmi zlatý, nám sa moc páčilo 🙂.

jarmila13
28. nov 2014

Ahojte zienky, chcem sa spytat v ktorom dome byvaju procedury a da sa tam aj ubytovat aby sme nemuseli prechádzat? Dik Jarmila

jarmila13
28. nov 2014

A mate niektora termin na 9.1.2015?

baboa
30. nov 2014

@jarmila13 ahoj procedury su v smreku da sa tam aj byvat ale na procedury musis ist aj tak von ja by som osobne tam nechcela byvat lebo tam je aj lekar takze vsetky chore deti chodie prave do smreku...

jarmila13
30. nov 2014

A kde ste boli ubytovani v ktorom dome a ako bolo?

ziarcanka
30. nov 2014

@jarmila13 Ahoj, my máme termín 9.1. - ideme do smreku

ziarcanka
30. nov 2014

@jarmila13 opravujem: 8.1. 🙂 - takže o deň skôr

fleuerette
30. nov 2014

@tulipanikdiddlina ahoj, kde ste boli ubytovani?