Kúpili by ste si repasovaný Iphone?

lucylucka
11. júl 2023

Ahojte.Kupili by ste si iphone repasovany?Uvažujem nad Iphone 12 pro Max alebo iphone 13 pro Max.Ktory by ste brali vy?Čo si porovnávam vyššia rada má lepšiu baterku , ale fotky sú na oboch krásne.

ninusa221
11. júl 2023

Ahoj brat si bral repasovaný X tusim a je spokojný. Ja mám 12 pro nové som spokojná, priateľ mal 13 pro max a bolo mu veľmi veľké

lija22
11. júl 2023

posledne iphony berem len take, maju rocnu zaruku, cena priatelna.

lucylucka
autor
11. júl 2023

@ninusa221 môj známy má 14 pro a sestra 12 pro Max a veľkosťou mi viac vyhovuje väčší display pro max.Mohla som si aspoň porovnať 😃 Ja mám teraz Poco a veľkosťou je ako 12 pro Max.Ja niekedy pozerám aj filmy na mobile takže aj preto ten display by mi viac väčší vyhovoval.
Už len či 12 alebo 13 .Lebo sestru krásne fotí a určite aj tvoj keď máš 12- ku 😉

lucylucka
autor
11. júl 2023

@lija22 a môžem sa tá opýtať cez aku stránku beries?S ktorou si spokojná?Či všetky stránky čo dávajú repasovane mobily sú ok?Našla som ich tiež viac.
Ja chcem prejsť z Androidu na iOS tak dúfam, že nebudem ľutovať..ale ja každé 2 roky mením pre blbnutie mobilu..a to som už mala rôzne značky aj Samsung hoci som nad ním zase uvazovala😆

helcanw
11. júl 2023

Mame s mužom obaja cez swappie iPhone SE a sme spokojný, predtým som mala ja 8 a muž 7 tiež vez swappie a všetko ok 👍

lucylucka
autor
11. júl 2023

@helcanw cez swappie som aj pozerala.Len tu cez modrého koníka som čítala že majú záruku rok a aj rok mobil vydrzal.A do iphone chcem ísť aj preto že mobily dlhšie vydržia.

sajmonka_1216
11. júl 2023

ja kupujem síce nové, ale naši nechceli dať tak veľa za mobil, tak som im našla cez swappie..samozrejme som hľadala najlepší stav, nová baterka a tak a parádne šlape

lija22
11. júl 2023

@lucylucka ahoj. nakupivala som ipady aj iphony odtialto https://www.macbookarna.cz/# a z swapie, ako spominaju baby. Myslim, ze takychto shopov bude viac hlavne si pozri ci maju adresu vratenia na slovensku, pripadne pozri ich fb a recenzie

butterflyeffect
11. júl 2023

Ja som kupila, prisla objednavka-nefungoval faceID, riesili sme vymenu, nebol problem-s doplatkom mi vymenili za iny- prisiel, na dispeji cierna bodka-chybny pixel-ok, neriesila som, povedala som si ze za tu cenu… po par mesiacoch zacal sam od seba vypinat displej, na to pozeram ze displej sa odlepsuje od zadnej strany akoby bol zle dany alebo ako ked baterka sa naduje a ho vytlaca-poslali sme na reklamaciu-neuznali-vraj koja vina ze mi musel spadnut alebo ze som na neho sadla-nespadol, a telefon nikdy v zadnom vrecku nenosim, odvolala sme sa na vysledok, neuspesne-zaplatila som opravu, kedze medzitym by som bola bez telefonu, kupila som novy iphone a ten repasovany ked prisiel som predala-samozrejme za nizsiu cenu ako som kupila a este som platila optavu, takze za mna-iz nikdy viac repas

karinka223
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lucylucka
autor
12. júl 2023

@butterflyeffect po tvojej odpovedí uvažujem asi fakt radšej nad novým - len tie ceny 😱 by má asi porazilo keby že kúpim repasovany a také problémy mať...lebo ani repasovane nie sú úplne najlacnejšie možno treba pár stovák viac dať a mať fakt nový.

lucylucka
autor
12. júl 2023

@karinka223 ja som mala doteraz len Androidy , ale keď mne stále po čase zacalo niečo blbnut..baterky na iných mobiloch sú excelentné..napr Xiaomi má švagriná a chváli.Ale aj ja mám radu Xiaomi s fotkami som veľmi spokojná a baterka mi vydrží 2 dní ale keď mu prepne tak mi tak zblbne že sa začne vypínať zapínať..a to ho nemám ani 2 roky.1 reklamáciu mi vrátili že mu nič nie je.Tak stále budem uvažovať iphone alebo ešte možno Samsung - tam ma odrádza len baterka ale inak on tiež krásne fotí.Mala som pred 5 r a ešte doteraz ide len už na mňa malý display tak som ho darovala.

mirka414
13. júl 2023

Nie beriem radšej na splatky s 0% prirážkou a neskôr iPhone radšej za dobrú cenu predám