Kúpili ste Aloe Vera na odporúčanie?

lubos0470
31. okt 2015

Už nikdy si nekúpim dotykový mobil, mal som dva a na obidvoch mi praskol displej.
Tak displej sám od seba nepraskne, chyba je niekde inde.
A nejak tak, je to aj pri kúpe Aloe Vera. Prvá zlá skúsenosť a účinky Aloe sú ani nie tak negatívne, ako žiadne.
Škoda peňazí, zbytočná investícia. Čo na tej Aloe ľudia vidia?
Tak otvorte ľuďom oči Vy, ja to urobiť nemôžem.

mirkava
31. okt 2015

Nie je Aloe Vera ako Aloe Vera. Skode ze otazka. To by chcelo rozviest. Aka firma a aky vyrobok konkretne....

jankazav
31. okt 2015
Používateľ jankazav je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od jankazav.

Ono veľmi záleži na tom, aké Aleo Vera si kúpiš. Ak si kúpiš liter Aloe Vera za 10 € od slovenskej firmy, ktorá tú rastlinu nikdy reálne nevidela, tak sa nemôžeš čudovať. Dobré Aloe začína na 20 € / l a je z Mexika, Španielka, severnej Afriky, Ázie alebo Južnej Ameriky.

Rovnako ako s tými telefónmi, ak si kúpiš dotykový telefón z Tesca za 20 € tak samozrejme, že mu praskne displej.

mikys1
31. okt 2015

Ja som dcére kúpila celú kúru z LR a tiež som žiadny výsledok nevidela tak neviem 😉 ale zas na first spray nedám dopustiť

mata38
31. okt 2015
Používateľ mata38 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od mata38.

Ja som si kúpila Aloe Vera z Mexika z http://ajurshop.sk/produkt/aloe-vera-stava-1l/ a máš tam 99,9% Aloe Vera a 0,1% kyseliny citrónovej. Treba pozerať zloženie aj značku, nie je Aloe ako Aloe 🙂