Kupujete svojim psíkom oblečenie na zimu?

sonka345
6. nov 2015
Používateľ sonka345 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od sonka345.

Ahojte, kúpili sme si domov jazvečika a zaujímalo by ma, či kupujete pre svojich miláčikov oblečenie na zimu? Objednávate cez internet? 🙂

krstna26
6. nov 2015

áno, náš má aj mikulášsky oblek 😀
máme maltézáka a keď je zima, alebo je čerstvo ostrihaný, tak mu vždy dávame šaty 🙂

sissy27
6. nov 2015

@sonka345 mali sme jazvečíka 17 rokov, a až posledné asi 2-3 roky dostal "kabát", aj to zo zdravotných dôvodov... miloval sneh, rád sa v ňom váľal a nikdy nebol nejak uzimený... ale je to hlavne o tom, ako si ho naučíte - ak z neho budete robiť "kabelkovo-gaučový" módny doplnok, tak bude mať v zime problém, ale inak je to poľovnícke plemeno, ktoré potrebuje veľa pohybu na čerstvom vzduchu a nemá problém ani so zimou... v podstate ako s dieťaťom - ak si ho od malička budete "vatičkovať", tak aj také bude a ak ho budete otužovať a budete chodiť von za každého počasia, tak bude odolnejšie 🙂

miku1
6. nov 2015

@sonka345 Keď som mala čivavu, tak áno, mal bundičku na zimu. Teraz máme také stredné plemeno, a chystám sa kúpiť akurát tak pršiplášť....uvidím, ako bude znášať zimu, ale ak aj kúpim nejakú bundičku, tak len preto, aby sme sa domov z venčenia nevracali špinavý až za ušami 🙂

natuska87
6. nov 2015

@sissy27 Urcite, ale dnes, ked je vacsina psov chovanych v domacnostiach, su samozrejme, menej odolne...V silnych zimach treba dat akemukolvek psikovi kabatik, hlavne kvôli ladvinam a chrbatu...
Takze, ako prevencia pred chorobou urcite ano...Ak ma niekto potrebu obliekat psika aj v inych pripadoch, je to vec majitela...

natuska87
6. nov 2015

@sonka345 Ano, doporucujem Zoohit...

bonaqa2013
6. nov 2015

my máme vlčiaka - nekupujem nič. len kvantá žrádla....

caoli
6. nov 2015

zalezi aky psik. male plemena s bruskom blizko pri zemi radsej ano. a zvlast tie, co nemaju podsadu, ako nasa maltezacka. stirhame je a v zime by asi umrzla. netreba nic extra teple, mame nejaky ten svetrik, a ked uz mrzne az tresti, tak vyteplenu sustakovu vestu.
velke plemena - no vidam aj take poobliekane, ale je to podla mna smiesne. aj ked teda rozmaznane panelakove havky… neviem no

alanet
6. nov 2015

máme doma jazvečíka a na zimu určite nepotrebuje oblečenie. je to polovnícke plemeno. Neviem si ho predstaviť na polovačke v kabátiku. My ho chováme tiež v byte.

bosoriak
6. nov 2015

My mame krizenca jazvecika a nikdy ziadny oblecek nepotreboval. Chodime von za kazdeho pocasia, aj v dazdi a v snehu. Pes je chovany vnutri (ale nie na gauci). Chora este nebola, co sa o nas, ludoch povedat neda. Takze skor uvazujem nad tym, ci aj deti nevyzleciem, mozno budu menej soplave 😀

natuska87
7. nov 2015

@bonaqa2013 Tak ,predpokladajme, ze Vas vlciak je vonku a je riadne osrsteny...
Môj pes je kratkosrste plemeno, zijuce v dome...Okrem kvanta zradla a varenia pre neho, kupujeme aj zimne oblecenie a prsiplaste, lebo denne travime minim.tri hodiny v prirode / so psom/...

miriamka001
15. nov 2015
Používateľ miriamka001 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od miriamka001.

Ja mám tiež jazvečika a na zimu má dva kabátiky, ktoré striedam,. Nie som ten typ čo by sa oblečením zlaďoval so svojím psíkom ale keď vonku prituhne, radšej ho oblečiem 🙂

barca1205
16. nov 2015
Používateľ barca1205 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od barca1205.

Ja som v tomto úplný maniak. Pre mojho štvornohého miláčika nakupujem oblečenie skoro tak často ako pre seba. Veď aj on može byť fešák 😉

moje123
19. nov 2015
Používateľ moje123 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od moje123.

Jasne, hlavne ak máte jazvečíka. Tomu sa kabátik na zimu bude určite hodiť. Pre niektoré plemená je to len parádenie, ale niektoré psíky to vyslovene potrebujú.

terinka015
22. nov 2015
Používateľ terinka015 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od terinka015.

určite áno, my sa navlečieme do kabátov, čiapok a šálov, prečo by naši miláčikovia mali mrznúť?

lenatali
24. nov 2015
Používateľ lenatali je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od lenatali.

Ja kupujem oblečenie a doplnky v ZOODOMe v Bratislave. Majú obrovský výber a keďže tam nakupujem aj granule a doplnky, často tam mám peknú zľavu. A súhlasím s názorom, že niektoré plemená psíkov oblečenie vyslovene potrebujú